Skocz do zawartości

Forumowy Turniej w F1 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Jak na razie mój czas to 1:50:928, na kierownicy, bez wspomagaczy (nie licząc włączonej lini ;)) Czuję, że mogę jeszcze sporo urwać bo rekordowe okrążenie nie było perfekcyjne.

f12010game2010100401010.th.jpg

 

btw próbowałem grać na kamerze z kokpitu, ale po kilku kółkach oczy mnie zaczynają boleć i ogólnie jakoś mi źle (w rfactor czegoś takiego nie miałem) :confused:

Edytowane przez filipppek
Odnośnik do komentarza

@Filipppek - jaki zastosowałeś setup, że w tym miejscu na torze masz aż 293 km/h :blink: ?

Ja choćbym nie wiem co pozmieniał, to w żadnym miejscu na torze nie mogę przekroczyć 290 :confused:

 

Aha - jak wchodzicie w ustawienia silnika, to ile macie paliwa w baku ? U mnie pokazuje, że jest 49l. i nie da się nic zmieniać, a zdaje się powinien być tam napis "N/A".

Odnośnik do komentarza

Setup

 

Aerodynamics

 

Front Wing Angle: 1

Rear Wing Angle: 1

 

Braking

 

Balance: F 52 - R 48

Pressure: high

Brake Size: small

 

Balance

 

Ballast Distribution: F 50 - R 50

Front Anti-roll Bar: 6

Rear Anti-roll Bar: 6

 

Suspension

 

Front Ride Height: 1

Rear Ride Height: 1

Front Spring Stiffness: 11

Rear Spring Stiffness: 6

 

Gearbox

 

Gear 1: xxx kph / 77 mph

Gear 2: xxx kph / 94 mph

Gear 3: xxx kph / 111 mph

Gear 4: xxx kph / 132 mph

Gear 5: xxx kph / 156 mph

Gear 6: xxx kph / 174 mph

Gear 7: xxx kph / 198 mph

 

Engine

 

Throttle map: Fast

Fuel: N/A

 

Alignment

 

Camber front: -1.50

Camber rear: -3.50

Toe front: 0.15

Toe rear: 0.32

 

wybacz mile, ale skopiowałem to z innego forumka, jak ustawiałem to w interfejsie zmieniłem na mile, a przed jazdą wróciłem z powrotem do km/h

 

dzisiaj będę sprawdzał taki

 

Aerodynamics

 

Front Wing Angle: 1

Rear Wing Angle: 1

 

Braking

 

Balance: F 52 - R 48

Pressure: High

Brake Size: Small

 

Balance

 

Ballast Distribution: F 40 - R 60

Front Anti-roll Bar: 8

Rear Anti-roll Bar: 8

 

Suspension

 

Front Ride Height: 1

Rear Ride Height: 1

Front Spring Stiffness: 11

Rear Spring Stiffness: 6

 

Gearbox

 

Gear 1: xxx kph / 77 mph

Gear 2: xxx kph / 94 mph

Gear 3: xxx kph / 111 mph

Gear 4: xxx kph / 132 mph

Gear 5: xxx kph / 156 mph

Gear 6: xxx kph / 174 mph

Gear 7: xxx kph / 198 mph

 

Engine

 

Throttle map: Fast

Fuel: N/A

 

Alignment

 

Camber front: -1.50

Camber rear: -3.50

Toe front: 0.15

Toe rear: 0.32

 

Też mam na szaro 49l. więc chyba wszystko jest ok

Edytowane przez filipppek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sporo dało mi popracowanie nad ustawieniami kierownicy (gra się lepiej, bolid jest mniej nerwowy, jest precyzyjniej) i filmik który wcześniej wrzuciłeś z red bullem (trochę zmodyfikowałem swój tor jazdy, zmieniłem biegi na których wchodzę w zakręty, przesunąłem punkty hamowania itp ;)).

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany ustawieniami kierownicy to polecam ten filmik:

 

gdzieś od 3:30 min zaczynają o ustawieniach gadać, wprawdzie na podstawie g27 i fanatecow ale z ograniczonym kontem obrotu więc na mojej momo świetnie się to sprawdziło i myślę, że na kierze do xboxa może być nieźle.

Odnośnik do komentarza

Sporo dało mi popracowanie nad ustawieniami kierownicy (gra się lepiej, bolid jest mniej nerwowy, jest precyzyjniej) i filmik który wcześniej wrzuciłeś z red bullem (trochę zmodyfikowałem swój tor jazdy, zmieniłem biegi na których wchodzę w zakręty, przesunąłem punkty hamowania itp ;)).

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany ustawieniami kierownicy to polecam ten filmik:

 

gdzieś od 3:30 min zaczynają o ustawieniach gadać, wprawdzie na podstawie g27 i fanatecow ale z ograniczonym kontem obrotu więc na mojej momo świetnie się to sprawdziło i myślę, że na kierze do xboxa może być nieźle.

 

Jaki tam pani ma BIUST ! Poprawiliście mu humor :) Zna ktoś imię, nazwisko i adres e-mail ? A tak na serio to imie i nazwiskoo starczy znajdę jakieś tapetki ;) Piękna kobieta. No i ustawienia zmienię bo miałem czułość kierowania na 100% hłehłe. Mam tydzień.. Zaatakuje Was jakąś bombą :D jak sie udo ;]

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...