Skocz do zawartości

Forumowy Turniej w F1 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie, bo gadałem z nim i wywiesił białą flagę już ;).

 

Heh... mimo to nie byłbym tej białej flagi do końca taki pewien :D , ale skoro tak, to cała nadzieja w PawciosS i cichych myszkach, które jeszcze czasów nie podały. Ogromnie jestem ciekaw, ile jeszcze można z Renaty wycisnąć :)

 

Edit: @Suboshi - poczekaj moment, zaraz Ci zapodam optymalne ustawienia kiery ;)

A więc tak, w Advenced Wheel Setting ustaw:

Steering Deadzone - 0%

Steering Saturation - 75%

Steering Linearity - 70%

 

W opcjach od Force Feedback wszystko na max.

 

Aaaa... i nie kręć tym kołem jak szalony :D ... aktywne powinno być nie więcej jak 200st. ;)

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

:teehee:

Dzięki

Na padzie najlepsze kółko miałem 1.58.151, po wprowadzeniu setupu o którym pisałeś i przesiadce na G25 pierwsze kółko 1.56.xx :potter:

PS: Wstyd się przyznać ale do tej pory jak próbowałem na kierownicy to z wyłączony FF, łątwo sie prowadziło ale za to rzucało mnie od bandy do bandy jak nie miałem martwej strefy skrętu an 5%. Ech, teraz już za puźno ale widze ze realne było zejscie na 1.52 spokojnie nawet z TC.

Odnośnik do komentarza

FF to absolutna podstawa, dzięki niemu właśnie jest w ogóle sens gry na kierownicy, bo dzięki FF doskonale czujemy co fura do nas "mówi" :P

Możemy zareagować na utratę przyczepności nim dojrzymy to na ekranie. Dlatego Logi DFX do Xboxa to tylko namiastka kierownicy, która absolutnie nie daje takich możliwości jak kierownice z FF.

Odnośnik do komentarza

Dobra, rundę uważam za zamkniętą. Biorę się za liczenie wyników :)

 

Wyniki:

 

1 Michał102 - 1:49,089 - 10pkt

2 PawciosS - 1:49,877 - 8pkt

3 maciucha - 1:50,310 - 6pkt

4 orion50 - 1:50,420 - 5pkt

5 caperon - 1:50,924 - 4pkt

6 filipppek - 1:50,928 - 3pkt

7 lukaszt_89 - 1:50,977 - 2pkt

8 pawel3569 - 1:51,073 - 1pkt

9 Rausio - 1:51,319

10 joequarry - 1:52,714

11 CHINDOOS - 1:52,880

12 Sarge - 1:53,479

13 Ofsajd - 1:53,891

14 GoltaR - 1:53,976

15 Saunter - 1:54,346

16 KamileQ - 1:55,156

17 Suboshi - 1:55,950

 

Wszystkim gratuluję i bardzo dziękuję za udział w tej rundzie, zabawa była przednia :)

Mam nadzieję, że w kolejnej rundzie frekwencja będzie jeszcze większa. Pozdro.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...