Skocz do zawartości

Forumowy Turniej w F1 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Gierki to lipa. Jeździłem ostatnio trochę na gokartach. To jest dopiero chłopcy zabawa.

Szkoda, że strasznie droga jak na nasze warunki.

 

Jak nie pobiję czasu Oriona, to szukajcie mojego nekrologu w Dzienniku Bałtyckim :ninja:

 

 

Ty gimberze na gokartach, ja zasuwam prawdziwym autem hłehłehłe. No i opłać już ten nekrolog

Odnośnik do komentarza

Gierki to lipa. Jeździłem ostatnio trochę na gokartach. To jest dopiero chłopcy zabawa.

Szkoda, że strasznie droga jak na nasze warunki.

 

Jak nie pobiję czasu Oriona, to szukajcie mojego nekrologu w Dzienniku Bałtyckim :ninja:

 

 

Ty gimberze na gokartach, ja zasuwam prawdziwym autem hłehłehłe. No i opłać już ten nekrolog

Jak tego swojego Fiata 126p nazywasz autem, to ok :potter: .

Zamierzam zejsc do 1:50:9 - 1:51:2 więc lepiej szykuj chusteczki :D.

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

1.58.051 setup quick - najszybszy + wszystkie wspomagacze on + pad ( rekord 1.57.1xx ale wyjechałem na przedostatnim zakręcie wyjechałem za tor).

Kilka dni przerwy dobrze mi zrobiło, wkońcu się odblokowałem bo do tej pory nie mogłem renówką zejsć poniżej 2 minut ( rekord lotusem z qualu to coś koło 1.55.xx ). W środę jak uda mi się skonfigurować dobrze G25 to wrócę do bicia czasów na PS3 + kierownica + TC na medium i może te 1.55 wyciągnę ale z moimi umiejętnościami raczej niżej nie zejdę.

Odnośnik do komentarza

Ehhh... Ty mnie chłopie nie strasz 1:48 :D

Ja nie wiem jakim cudem udało mi się zrobić 1:49,488... podejrzewam, że prędko tego czasu nie powtórzę. Dziś trochę pograłem, i nie mogłem zejść poniżej 1:50. Muszę sobie koniecznie zrobić kilka dni przerwy od tej gry, bo po nocach zaczyna mi się już śnić ten przeraźliwy dźwięk silnika, gdy za późno zmieniamy biegi :lol:

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Ehhh... Ty mnie chłopie nie strasz 1:48 :D

Ja nie wiem jakim cudem udało mi się zrobić 1:49,488... podejrzewam, że prędko tego czasu nie powtórzę. Dziś trochę pograłem, i nie mogłem zejść poniżej 1:50. Muszę sobie koniecznie zrobić kilka dni przerwy od tej gry, bo po nocach zaczyna mi się już śnić ten przeraźliwy dźwięk silnika, gdy za późno zmieniamy biegi :lol:

 

Nic się nie bój, ja już się poddaję:P Jechałem dobre kółko, czas byłby w okolicach 1:48/1:49, i zyebauem na ostatnim zakręcie! :potter: Także jeśli chodzi o Bahrain, to Renówkę już odstawiam... Z tego co widzę, mam jak na razie drugi czas, więc nie jest źle. Punkty myślę że będą:D Przesiądę się teraz do McLarena, i może na nim uda się zejść poniżej 1:49 (to już oczywiście poza turniejem) :)

 

Pawcioss....szkoda ze Ciebie nie bylo z nami w turnieju FM3 ^_^

 

Nie mam już X'a :(:P

Odnośnik do komentarza

Moj czas 2.01. Ponizej tego nie zejde. Nie ma szans :/ Ale spoko tylko 15 sekund straty do was :D

 

ps. sprawdzilem ten setup podany 2 strony wczesniej. Jak wam sie udaje na nim jezdzic?

przeciez auto przy takim ustawieniu wogole nie skreca. Wjechanie w zakrety na Sakhir z tym setupem to musze hamowc do 20 aby sie wyrobic bo ma promien skretu jak Star z naczepa

 

ps2. Po 20 kolejnych okrazeniach prosze o zaliczenie mojego ostatecznego czasu ->2.01.400

(pipi)e ta gre nie chce juz na nia patrzyc, szczerze jej nienawidze ;)

do nastepnej rundy.

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Termin na podawanie ostatecznych czasów potwierdzonych fotami jest w niedzielę od godziny 20:00 do 22:00.

Jeśli ktoś nie będzie w tym czasie mógł siedzieć przed kompem, to proszę podać wyniki wcześniej, ale wyraźnie zaznaczyć, że jest to już OSTATECZNY czas. Ja sobie wtedy od razu odpiszę czas takiego delikwenta, by jego wynik nie przepadł potem gdzieś w gąszczu innych postów :)

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...