Skocz do zawartości

Forumowy Turniej w F1 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Ja za Australię zamierzam zabrać się dużo wcześniej, bo Bahrajn zdążyłem przejechać 16 kółek i jeszcze sporo rezerwy miałem... choć do pierwszej ósemki i tak bym chyba nie dał rady się dostać :D . BTW jeżdżę bez wspomagaczy, ale z automatyczną skrzynią biegów i na padzie.

 

Michał102 -> sprawdzałem dzisiaj światowe rankingi na PS3 i z Twoim czasem byłbyś w pierwszej 50. na świecie! Nie wspominam już o tym, że masz Renówką masz najlepszy czas od kogokolwiek :thumbsup: . Ja jestem pod ogromnym wrażeniem :blink: .

Odnośnik do komentarza

Łącznie ok. 180

 

Kurde, nie spodziewałem się, że mój czas będzie najlepszy w rankingu jeśli chodzi o Renówki :wacko:

Szkoda, że nie mam LIVE.

 

Ale niedługo przesiądę się z powrotem na PS-trójkę, to dołączę do onlineowej rodzinki :D

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Ostatni ( przegrałem nawet osobą która xboxa ma od miesiąca i to kupionego ode mnie :blush: ) ale w sumie różnic wielkich nie ma. Jednak po moim ostatnim czasie widzę ze dobrze zrobiłem sprzedając wersje xboxową i zostawiając sobie tą na PS3. Wracając do kierownic to może po sporym sukcesie F1 2010 logitech wypuści jakieś dedykowane kółko do F1 (klasy G27), było by super.

Odnośnik do komentarza

Gratuluje zwycięscy (i oczywiście wszystkim uczestnikom) i stwierdzam, że czas spiąć poślady i powalczyć o podium :potter: Ale czuje że będzie trudno. Michał to prawdziwa światowa czołówka, a i inni są bardzo groźni. Szkoda, że PawciosS nas opuszcza.

Uff, wreszcie nowy tor i inny bolid :turned:

 

Microsoft strasznie dał ciała z kierami :confused: U mnie forza 3 leży i się kurzy bo nie mogę jazdy na padzie zdzierżyć :angry2: A na PC brakuje tak wspaniałej i kompleksowej gry wyścigowej...

Odnośnik do komentarza

Dzięki Panowie za miłe słowa :)

 

W obecnej rundzie już raczej o podium z Wami nie powalczę, bo wątpię bym w tym tygodniu znalazł więcej czau na granie (ciężki tydzień w robocie).

Ale o wejście do punktowanej ósemki będę się starał :)

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Hmm wykręciłem 9 czas co uważam za bardzo dobre osiagnięcie jak na moją przerwę od konsol i grania:) Wystarczy spojrzeć na moją date rejestracji - zatrzymałem się w epoce PS2 i nie mam nawet next-gena żadnego ale nie jest źle.

 

Jako ciekawostkę dodam że z tego co czytam to chyba JEDYNY Z PIERWSZEJ DZIESIĄTKI jechałem na:

 

- WŁĄCZONEJ OPTYMALNEJ LINI PRZEJAZDY

- KONTROLĄ TRAKCJI NA FULL

- WŁĄCZONYM ABS`em

- AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW

- I DO TEGO DOBITY PAD OD....PS ONE:)

 

Także jakiś tam zapasik w sumie jeszcze jest:)

 

Dzięki za przednią zabawę!!

Odnośnik do komentarza

Ja mam xbox'a gram na low-endowej kierze Logi Drive FX i myślę, że jestem w stanie walczyć o podium także da się ;) Wiadomo, że doznania z gry są pewnie o wiele mniejsze niż z DFP, G25, G27 czy Fanateca, ale co poradzić :) eot to nie temat o kierach. Tor bardzo lubię, bolid Force India też kozacki, więc zabawa będzie na serio przednia. Wczoraj ustawiałem kierę dość długo i znalazłem czadowy setup. Poprawilem swój czas w Bahrajnie o blisko 0.8 sek, ale było już za późno :(

Powodzenia :) Iwsza runda kapitalna, frekwencja świetna. Dobrze, że PC-towcy mogą się z nami bawić.

Live THE LIFE !! :)

 

edit: na razie 1:25:xxx

Bolid FI kozacko się prezentuje w zachodzącym słońcu Melbourne :D

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Gratuluję zwycięzcy. Suboshi, Bahrain znam praktycznie na pamięć, i tylko dlatego taki czas. Australia będzie trudniejsza. Wkurza mnie to, że na X360 nie ma dużego wyboru kierownic. Tylko tego zazdroszczę PS3. ;) Obecnie wystarcza mi pad, ale jak będę chciał powalczyć o punkty, to przyda się kierownica jakaś. Ma ktoś jakieś namiary na tanią i żeby nie była baaardzo słaba? :D I na jakich setupach jeździcie? Ja jeżdżę na setupie z racedepartment + swoje poprawki.

 

 

 

Aerodynamics

Front Wing Angle: 3

Rear Wing Angle: 1

Braking

Balance: F 50% - R 50%

Pressure: High

Brake Size: Standard

Balance

Ballast Distribution: F 80% - R 20%

Front Anti-roll Bar: 1

Rear Anti-roll Bar: 8

Suspension

Front Ride Height: 1

Rear Ride Height: 1

Front Spring Stiffness: 5

Rear Spring Stiffness: 7

 

Gearbox

Gear 1: 133 kph / xxx mph

Gear 2: 164 kph / xxx mph

Gear 3: 193 kph / xxx mph

Gear 4: 224 kph / xxx mph

Gear 5: 256 kph / xxx mph

Gear 6: 289 kph / xxx mph

Gear 7: 325 kph / xxx mph

Throttle map: Fast

Fuel: N/A

AlignmentCamber front: -1.30

Camber rear: -3.00

Toe front: 0.08

Toe rear: 0.35

 

Edytowane przez KamileQ
Odnośnik do komentarza

Pół godziny jazdy na standardowym setupie i ani jednego zaliczonego okrążenia :mellow: a najlepszy czas to 1.31.450 wiec w sumie nie jest źle ale trzeba na limicie niektóre zakręty brać. Na razie jeżdżę bez ABS ale spróbuję zmniejszyć TC na medium. Może dał by ktoś jakaś radę odnośnie hamowania? zbyt często blokuje koła przez co albo wypadam z zakrętu albo prawie się przed nim zatrzymuje :unsure: Gorzej z czasem na granie, dzisiaj jeszcze z pół godziny może popróbuję i dopiero będę miał czas w środę, ale muszę się szybko z MOH uwinąć żeby mieć cała niedziele tylko na F1.

Odnośnik do komentarza

Ja po przejechaniu 25 kółek zaliczyłem czas 01:24:9xx na standardowym setupie.

 

Na razie największą trudność sprawia mi w ogóle wykonanie czystego kółka, bo jakieś 4/5 z tych przejechanych miałem niezaliczonych za ścinanie zakrętów :P . Tor jest rzeczywiście bardzo wymagający jeśli chodzi o śrubowanie czasów, bo najmniejszy ruch może skończyć się wyjechaniem za daleko na pobocze i w efekcie - anulowaniem czasu :rolleyes: .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...