Skocz do zawartości

Forumowy Turniej w F1 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Ja już od 2 dni nie gram... mam dość :P

A gdzie jest Orion i jego bomba ? :D

 

Turcy przyjechali i pod(pipi)ali transport z bombami.. (pipi) nie wiem czy cos poprawie. Trochę pograłem. Hmm. trochę czyli trochę ponad 60 kółek ;) Na fotce jest tyle bo jak zwaliłem to brałem restart bo nie chciało mi się lapa dojeżdżać po bączku ;)

 

1:50:420

 

f1bahrain.th.jpg

 

Liczę, że Australia + inne auto będzie bardziej łaskawym kombem :)

 

OSTATECZNY CZAS

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Jak chcecie inny bolid w następnej rundzie, to pisać!

Pytałem przecież na początku, czy takie zasady Wam pasują... sprzeciwu nie było <_<

 

Ale ja jednak też bym wolał jeździć różnymi bolidami, bo Renia nam w końcu obrzydnie :yucky:

Proponuję, by furę na Australię wybrał zwycięzca obecnie trwającej rundy :)

 

Udało mi się jeszcze nieznacznie poprawić czas

1:49,422

http://i55.tinypic.com/2vi2tkg.jpg

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Czas genialny, nie dam rady już go dojść. Tzn. jakby mi się chciało zrobić koło 200 kółek to kto wie ;) Sakhir + Renault mi zbrzydło już troszkę ;) Propsy Michał. Masz możliwość zarejestrowania przejazdu? Chętnie bym się podszkolił :)

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Musiałbym zrobić drugie taki kółko i nagrać replaya aparatem, ale mam już serdecznie dość tej gry i co najmniej do przyszłej środy się jej nie tykam :P Zresztą dorwałem się właśnie do nowej Fify i z wyścigami daje sobie na razie spokój :)

 

A tak w ogóle, to ile mniej więcej zrobiliście okrążeń ?

Mi wykręcenie ostatecznego czasu zajęło coś ok. 150 kółek.

Odnośnik do komentarza

A ja wyślę jedną fotkę (żeby wpadło kilka punkcików) i będę się musiał pożegnać:( Sprzedaję F1, kierownicę i chyba też PS3. Prawdopodobnie kupię ponownie Xboxa, a jako że tam kierownic nie ma, do F1 2010 pewnie już nie wrócę... Wszystko przez cholerne koło Kubicy!

Edytowane przez PawciosS
Odnośnik do komentarza

Miałem dać sobie z tą grą na razie spokój, ale że mam dzisiaj więcej wolnego czasu, to postanowiłem zajrzeć do mojej padniętej Logi DFX. Usterka okazała się dość błaha, bo poluzowały się śruby mocujące potencjometr. A więc kierownica teraz jako tako działa (łopatki od zmiany biegów nie udało mi się naprawić, bo prawdopodobnie padł mikro styk na płytce - biegi trza redukować przyciskiem LB, co jest cholernie niewygodne).

 

Więc mając na wpół żywe kółko troszkę pograłem. Na dzień dobry poprawiłem czas z pada, teraz mam 1:49,156 i jest jeszcze ogrom zapasu - myślę, że 0,7 sek. szłoby z tego jeszcze urwać. Na padzie taki czas jest dla mnie niewykonalny.

http://i52.tinypic.com/qx07s6.jpg

 

@Orion - specjalnie dla Ciebie wrzuciłem jeszcze replaya na YT. Sorry za jakość, ale lepszym sprzętem do nagrywania nie dysponuję.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...