September 29, 201015 yr Oficjalne info od Capcom na temat gry: "Set in the Resident Evil universe, Resident Evil: The Mercenaries 3D will deliver relentless action with players competing against the clock to defeat as many enemies as possible in a fixed time. Featuring Mercenaries missions from Resident Evil 4 and Resident Evil 5, now fully realised in stunning 3D, Resident Evil: The Mercenaries 3D will add brand new modes and well known characters from the series to enrich and extend the Mercenaries experience. Furthermore, the title will take advantage of the Nintendo 3DS. WiFi Connectivity, allowing players from around the world to join forces in co-op gameplay, regardless of location." Pierwszy trailer: [,video] [,/video] Garść obrazków:
September 29, 201015 yr trailer jest z Revelations, a screeny z Mercenaries. to 2 rozne gry Edited September 29, 201015 yr by RoL
September 29, 201015 yr Najnowsze info: The Mercenaries missions from Resident Evil 4 and Resident Evil 5 are remade for this title, with new modes and characters from the series. It will have online co-op through the 3DS?s WiFi capabilities.
September 29, 201015 yr Oficjalne info od Capcom na temat gry: "Set in the Resident Evil universe, Resident Evil: The Mercenaries 3D will deliver relentless action with players competing against the clock to defeat as many enemies as possible in a fixed time. Featuring Mercenaries missions from Resident Evil 4 and Resident Evil 5, now fully realised in stunning 3D, Resident Evil: The Mercenaries 3D will add brand new modes and well known characters from the series to enrich and extend the Mercenaries experience. Furthermore, the title will take advantage of the Nintendo 3DS. WiFi Connectivity, allowing players from around the world to join forces in co-op gameplay, regardless of location." Pierwszy trailer: Garść obrazków: Oprawa niezła, ale RE4 z GCN nadal wygląda lepiej, głównie po modelach postaci, co od razu widać, no i nie jest tak kanciasty.
September 29, 201015 yr Oj ja myśle że 3DS bedzie lepiej wygladal niż czwórka. Elastyczne tesktury twarzy, aktywne cienie, i raczej wiecej detali na mapach. Z drugiej strony, tekstury niskeij rozdzialki, kanciaste cienie, wstretne alpha texturowe zęby...ale tego nie bedzie tak widac na małym ekranie. Tryb strzelania idealnie nadaje sie na konsolke jedno-gałkową, nie trzeba bedzie trzymac meczacego rysika. Edited September 29, 201015 yr by Pikol
September 29, 201015 yr A tutaj kilka urywków z gry. http://www.youtube.com/watch?v=SCIBIeZ4Hho&feature=player_embedded
September 30, 201015 yr w europie będzie z czego wybierać, a z tego co widzę mnostwo osób się napaliło na 3ds'a - w tym i ja
October 26, 201015 yr http://www.youtube.com/watch?v=O8BWvgtqDUw Konkretny gameplay. 3DS wydaje się mieć już konkretnej wielkości ekraniki idealne do komfortowego grania. RE na nich wypada przezabawiście!
October 26, 201015 yr To dwie różne gry!! Ten gameplay nie pasuje do tego tematu, bo to temat o Mercenaries, a nie Revelations.
October 26, 201015 yr Dobra, nie gorączkuj się tak. Whatever. Po co zakładać drugi temat w zasadzie o tej samej grze
October 26, 201015 yr Nie gorączkuje się. Tylko nie chcę, żeby kogoś to w błąd wprowadziło. To może opłacałoby się zmienić tytuł na Resident Evil: Mercenaries 3D & Revelations? Chociaż lepiej by było założyć nowy temat, gdyż jak wyjdzie gra to będzie zamieszanie, bo o dwóch grach w jednym temacie się ciężko pisze. Edited October 26, 201015 yr by PanPawcio
October 26, 201015 yr Fajna walka z Regeneratorem, a i oprawa wygląda zajebiścir. Nie wyobrażam sobie, by nie zagrać w tą grę, 3DS to mus do kupienia. Nie wiem, czy ktoś zauważył, ale ten Japończyk który gra jest chyba pedałem i maluje paznokcie lakierem przezroczystym.
October 27, 201015 yr Mnie tam w revelations nie rozwala narazie, narazie ciezko powiedziec, male, ubogie w detale pomieszczenia. I nie zuwazylem efektu aktywnych cieni, ktory mial byc.
December 8, 201015 yr Nowe info. http://ppe.pl/news-4368-Resident_Evil_Revelations__nowe_info.html Bieganie i strzelanie było już w inne grze Capcom - Dino Crisis. Tylko tam dinozaury były szybsze od zombie, więc w sumie rozwiązanie ok. Zobaczymy jak to się sprawdzi w Mercach, mi osobiście biegania i jednoczesnego strzelania nie brakowało.
December 9, 201015 yr Pare nowych skrinow. http://forums.gametrailers.com/thread/-even-more--new-resident-evil-/1153099 jednak grafa lepsza niz ps2. http://forums.gametrailers.com/thread/new-resident-evil--revelations/1153022 i troche wiecej Edited December 9, 201015 yr by Pikol
December 9, 201015 yr Czy lepsza? Postacie są bardziej kanciaste, ale żywsza jest za to kolorystyka i otoczenie (przynajmniej wioska z czwórki wygląda ładnie). Doszła Claire. :] Edited December 9, 201015 yr by Zwyrodnialec
January 9, 201115 yr Właśnie pojawił się nowy zwiastun prosto z Nintendo World Tour 2011. Trzeba przyznać, że jest całkiem niezły. Nawet ładna oprawa. http://www.gametrailers.com/video/nintendo-world-resident-evil/709096
January 9, 201115 yr Pododawali nowe ataki melee (oby Hunk nadal miał neckbreaker'a, a Krauser atak ręką), jest też nowa postać Claire, a Merce jak zwykle będą świetne.
January 9, 201115 yr Podejrzewam, że skoro nie jest to żaden dodatek tylko pełnoprawny produkt z własną okładką to bohaterów będzie pewnie nieco więcej. Ale dałbym wiele, żeby w grze zawarto lokacje z Raccoon City...
January 9, 201115 yr Z tego co zapowiadali, to mapy miały być tylko z RE4 i RE5, a fajnie by było, gdyby dodali też właśnie Raccon City z RE3 + postacie (Carlos, Nikolai, Mikhail). A tu jest info. The Mercenaries - every single playable character from Resident Evil 4 and 5% Mercenaries modes are playable - this includes Leon, Ada, Krauser, HUNK, Wesker, Chris, Jill, and Sheva - eight Mercenaries stages from RE5 and the Four Mercenaries stages from RE4 - more hidden characters who have not previously been in Mercenaries - new game modes - new alternate costumes for the characters - RE4 stages may have been made more like the RE5 Mercenaries stages: different time crystals and more enemies as well as some graphical face-lifts. Revelations - Resident Evil 4/5 camera style - locations like a dark haunted house-like cruise ship - camera style changes to a first person view when you aim - players can move and shoot while aiming in this mode - very story-heavy - witness a friendship-turning sour between Chris and Jill - weather plays a part in the game - the cruise ship they are on is doomed and as the game progresses, parts of the ship get flooded and torn - this damage may happen to the ship in real-time instead of scripted events - the more time to take, the worse the ship could get No to już chyba płaczki mogą przestać narzekać. Edited January 9, 201115 yr by Zwyrodnialec
January 9, 201115 yr - players can move and shoot while aiming in this mode Zajefajnie! Gra zapowiada się jednak nieźle i będzie to zapewne jeden z moich pierwszych tytułów zakupionych na 3DS. A teraz poproszę panów z Capcom, by jeszcze w tej generacji stworzyli Residenta na duże konsole, zawierającego to niesamowite usprawnienie sterowania, które zostawia konkurencję daleko w tyle. A zaraz... jednak nie... Ale lepiej późno niż wcale
January 9, 201115 yr Przecież Capcom jakby chciał, to by to dawno temu wprowadził (było już w Dino Crisis od początku), po prostu mechanika gry tego nie wymagała.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.