Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Brotherhood


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ustawki do grania w multi ACB.

 

Na razie temat do grania w betę, w której można grać tylko ze znajomi. Beta już dostępna już dla Plus'owców, a do 4.10 dla tych którzy mają kody. Wypisujcie swoje id, czy macie hs i kiedy wam najlepiej pasuje grać. Jeśli będziecie wysyłać zaproszenia to piszcie, że chodzi wam o wspólne granie.

 

Mój PSNid: EADOMS , nie mam hs (jeszcze), najlepiej dla mnie tak po 20.

 

P.S. To jest temat aby znaleźć chętnych do gry (na razie w becie), a nie by prosić o udostępnienie konta z betą!

Odnośnik do komentarza

ten multiplayer jest calkowicie randomowy...

 

Mam cel podchodze wciskam kwadrat wbijam noz i nie dostaje pkt. A za chwile spada z nieba jakis gosc i wbija noz i dostaje pkt...

tak samo ucieczka goscie robia skoki na parenascie metrów do przodu i wbijaja noze gdzie sie da.

a pkt to juz nie wiem za co sie dostaje. Za ciche mordestwo dostaje po 150 pkt a inni po 600 i na koniec gracz 3 miejsce ma 8 mordestw gracz na 2 ma 10 a gracz 1 ma tylko 5...

Odnośnik do komentarza

Nic mi sie nie wiesza, nic nie kaszani, multi absolutnie nie jest randomowe. To nie jest multi dla oszołomów biegających jak kot z pęcherzem. Dla takich jest MW.

 

Klimat i napięcie to główne cechy bety. Oszukiwanie naszego oprawcy i wyszukiwanie swojego celu PO CICHU a nie jak debil z piesnią na ustach, to jest własnie TO !!! Bardzo mi sie spodobało i jutro gram dalej :)

Edytowane przez mataman
Odnośnik do komentarza

Nic mi sie nie wiesza, nic nie kaszani, multi absolutnie nie jest randomowe. To nie jest multi dla oszołomów biegających jak kot z pęcherzem. Dla takich jest MW.

 

Klimat i napięcie to główne cechy bety. Oszukiwanie naszego oprawcy i wyszukiwanie swojego celu PO CICHU a nie jak debil z piesnią na ustach, to jest własnie TO !!! Bardzo mi sie spodobało i jutro gram dalej :)

 

Podpisuje się pod tym rękoma i nogami :) Gra się naprawdę bardzo przyjemnie.

Odnośnik do komentarza

Gra jest przeza(pipi)ista. od razu muszę zaznaczyć duży minus, jakim jest brak możliwości wyciszania innych graczy [mute]. Jednakże nie jest to powodem dla którego zaprzestanę grać w tę fantastyczną grę.

Skradanie się, przyczajki i łażenie za kimś przez kilka minut jest naprawdę fajne, ryłem się sam do siebie jak jakiś burak szedł koło mnie i mnie nie widział, a jak go HYYYYYYYYYYC. Przepiękna jest ta gra, nigdy bym się nie spodziewał, ze taki mi tu zakup wyrośnie.

ofkors, PSN HYSZ jak coś.

Odnośnik do komentarza

Radość z tego jak wsadzisz komuś ostrze w gardło niesamowita, jeżeli gra będzie urozmaicona (póki co ograłem tylko castel gandolfo i tryb wanted) to zaczynam się zastanowić jakie multi kupić fps (moh/blak ops) czy brotherhood. Jest gdzieś w grze albo w necie opis jakie warunki trzeba spełnić aby zaliczyć określony rodzaj killa?

 

nick psn: straszyk

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...