September 30, 201015 yr zakładam wstepnie temat do potyczek w becie ;] moj psn id: CoatiXan z wyższych powodów musze w to zagrac z jakąś kompetentną ekipą do jutra ;] a najchetniej jutro wieczorem lub puźnym popołudniem ;]
September 30, 201015 yr Ustawki do grania w multi ACB. Na razie temat do grania w betę, w której można grać tylko ze znajomi. Beta już dostępna już dla Plus'owców, a do 4.10 dla tych którzy mają kody. Wypisujcie swoje id, czy macie hs i kiedy wam najlepiej pasuje grać. Jeśli będziecie wysyłać zaproszenia to piszcie, że chodzi wam o wspólne granie. Mój PSNid: EADOMS , nie mam hs (jeszcze), najlepiej dla mnie tak po 20. P.S. To jest temat aby znaleźć chętnych do gry (na razie w becie), a nie by prosić o udostępnienie konta z betą!
September 30, 201015 yr CoATI jak wyglada sprawa z graniem na innym koncie niz sciagniete ? Plusa nie masz wiec przypuszczam ze beta dziala na wszystkich kontach na konsoli, tak ?
October 1, 201015 yr Author plusa nie mam, beta dziala. chyba, ze jest problem jesli własciciel konta gra i ja w tym samym czasie bede chciał grac... ale nie testowałem jeszcze ;]
October 1, 201015 yr Ja mam kodzik, nie wiem za bardzo jak go użyć, ale się dowiem ID - schab0795PL Headset - jest uwagi: Z racji tego że mam szkołę, to najbardziej pasują mi w weekendy.
October 1, 201015 yr plusa nie mam, beta dziala. chyba, ze jest problem jesli własciciel konta gra i ja w tym samym czasie bede chciał grac... ale nie testowałem jeszcze ;] Jakbyś sprawdził był bym wdzięczny.
October 2, 201015 yr Podsumowując. Beta będzie dostępna za dwa dni a od tygodnia gra już masa osób. Do tego grać będą mogli wszyscy czyli tylko wybrane osoby. Wszystko jasne.
October 2, 201015 yr juz tłumacze ;] nie mozesz podlaczyc sie do jakiejs losowej ustawki. mozesz grac tylko z znajomymi. zakładam, ze to tylko na czas bety ;] ale skutecznie pokrzyżowało mi to plany ;/ Ja dzis gralem z jakimis japoncami, ktorzy wybitnie nie sa na mojej friendliscie
October 3, 201015 yr a nie wiecie do kiedy trwa beta? Na razie nie podano jeszcze dokładnego dnia zakończenia bety. Ale tak z dwa tygodnie powinna trwać :]
October 3, 201015 yr Po kliknięciu trójkątem na betę, w informacjach powinna być wiadomość o dacie zakończenia.
October 4, 201015 yr ten multiplayer jest calkowicie randomowy... Mam cel podchodze wciskam kwadrat wbijam noz i nie dostaje pkt. A za chwile spada z nieba jakis gosc i wbija noz i dostaje pkt... tak samo ucieczka goscie robia skoki na parenascie metrów do przodu i wbijaja noze gdzie sie da. a pkt to juz nie wiem za co sie dostaje. Za ciche mordestwo dostaje po 150 pkt a inni po 600 i na koniec gracz 3 miejsce ma 8 mordestw gracz na 2 ma 10 a gracz 1 ma tylko 5...
October 4, 201015 yr A mi się nagminni wiesza - i to całą konsola :potter: E: A ja już po 3 jestem... Edited October 4, 201015 yr by Kyo
October 4, 201015 yr Mam to samo. Drugi raz konsola zawiesiła się na amen. O co chodzi ? Nie mam zamiaru poraz 3 wymieniać plejke
October 4, 201015 yr Wiesza się strasznie, w dodatku raz po zabiciu jednego typa, przez cała rundę nie wyznaczało mi następnych ludzi do zabicia, mnie oczywiście kosili jak chcieli... no ale to w końcu beta.
October 4, 201015 yr Dostaliście kody na tą betę używając na stronce tych co rozdawali na gry-online? Bo ponoć beta się dziś zaczyna a ja koda w skrzynce nie widzę
October 4, 201015 yr Nic mi sie nie wiesza, nic nie kaszani, multi absolutnie nie jest randomowe. To nie jest multi dla oszołomów biegających jak kot z pęcherzem. Dla takich jest MW. Klimat i napięcie to główne cechy bety. Oszukiwanie naszego oprawcy i wyszukiwanie swojego celu PO CICHU a nie jak debil z piesnią na ustach, to jest własnie TO !!! Bardzo mi sie spodobało i jutro gram dalej Edited October 4, 201015 yr by mataman
October 5, 201015 yr Nic mi sie nie wiesza, nic nie kaszani, multi absolutnie nie jest randomowe. To nie jest multi dla oszołomów biegających jak kot z pęcherzem. Dla takich jest MW. Klimat i napięcie to główne cechy bety. Oszukiwanie naszego oprawcy i wyszukiwanie swojego celu PO CICHU a nie jak debil z piesnią na ustach, to jest własnie TO !!! Bardzo mi sie spodobało i jutro gram dalej Podpisuje się pod tym rękoma i nogami Gra się naprawdę bardzo przyjemnie.
October 5, 201015 yr Gra jest przeza(pipi)ista. od razu muszę zaznaczyć duży minus, jakim jest brak możliwości wyciszania innych graczy [mute]. Jednakże nie jest to powodem dla którego zaprzestanę grać w tę fantastyczną grę. Skradanie się, przyczajki i łażenie za kimś przez kilka minut jest naprawdę fajne, ryłem się sam do siebie jak jakiś burak szedł koło mnie i mnie nie widział, a jak go HYYYYYYYYYYC. Przepiękna jest ta gra, nigdy bym się nie spodziewał, ze taki mi tu zakup wyrośnie. ofkors, PSN HYSZ jak coś.
October 5, 201015 yr Zaraz ściągam więc powysyłam zaproszenia żeby sobie pograc w konkretnej ekpie. Musze tylko napisac, ze to będzie moj pierwszy kontakt z AC. Moj nick na PSN: Gilek__PL Edited October 5, 201015 yr by gilek
October 5, 201015 yr Radość z tego jak wsadzisz komuś ostrze w gardło niesamowita, jeżeli gra będzie urozmaicona (póki co ograłem tylko castel gandolfo i tryb wanted) to zaczynam się zastanowić jakie multi kupić fps (moh/blak ops) czy brotherhood. Jest gdzieś w grze albo w necie opis jakie warunki trzeba spełnić aby zaliczyć określony rodzaj killa? nick psn: straszyk Edited October 5, 201015 yr by xbor
October 5, 201015 yr Jeszcze większa radość jest jak np. jesteś kapłanem, staniesz w kółeczku z innym kapłanem (jako ukrycie się) i widzisz jak osoba która ściga ciebie dopadnie cywila, który stoi obok nas i wygląda tak samo
October 5, 201015 yr włąsnie jak zrobić ukrycie się? trzeba jakiś przycisk wcisnąć czy jak bo we wstępie było tylko jak zabijać.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.