Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Brotherhood


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Radość z tego jak wsadzisz komuś ostrze w gardło niesamowita, jeżeli gra będzie urozmaicona (póki co ograłem tylko castel gandolfo i tryb wanted) to zaczynam się zastanowić jakie multi kupić fps (moh/blak ops) czy brotherhood. Jest gdzieś w grze albo w necie opis jakie warunki trzeba spełnić aby zaliczyć określony rodzaj killa?

 

nick psn: straszyk

Hmm pograłem wczoraj chwile i sceny morderstw wyglądają jakoś dziwnie, chociaż skok z odpowiedniej wysokości na cel jest ciekawy :thumbsup:

To mój pierwszy kontakt z AC i raczej nie przekona mnie ta beta do zakupu pełnej wersji.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś wie jak działa ogłuszanie? Rozumiem, że asasyn ma przewagę ale czasem "kółko" w ogóle się nie pojawia.

 

Świetna gra, która opiera się na cierpliwości i opanowaniu. Gdy byłem na pierwszym miejscu, i miałem na głowie 3 asasynów, zupełnie olałem swój cel i wlazłem w grupkę identycznie wyglądających postaci. Jednego ktoś wyeliminował a dwóch pogubiło się w tłumie i zabiło postacie stojące koło mnie.

 

Niestety w grę wkrada się trochę przypadkowości. Może się zdarzyć tak, że nasze cele będzie zabijał ktoś inny. Na szczęście takie skrajne sytuacje występują dosyć rzadko.

 

Najlepsze jest to, że oszołomy urozmaicają rozgrywkę i nie mają większych szans na wygraną. Co z tego, że gość lata jak kot z pęcherzem i zabija dwa razy więcej przeciwników ode mnie skoro na końcu to ja mam więcej punktów. Do tego jednym z elementów gry jest stanie w miejscu i nicnierobienie .

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

dalem grze 2 szanse i znow sie zawiodlem.

Te multi to bedzie crap...

Randomalne kille, przenikanie przez zamkniete drzwi.

akcje typu.

Siedze sobie na lawce. Scigam goscia ale nie jestem nim zainteresowany( czekam na innego) nie mam zadnego sciagajacego mnie wiec luz.

A tu nagle podchodzi gosc i rzuca we mnie jakis granatem i padam..

albo po smierci goscie zostawiaja granaty jak w MW2 ktore Cie zabijaja...

 

I totalnie nie rowne mapy. Skupiska niektorych Charów w jednym miejscu Np w Castel Gandolfo zawsze w jednym miejscu stoi 3 czerwonych gosci. Wiec tam sie zawsze kryja ludzie kiedy inne postacia spaceruja po mapie wiec nie maja tak latwo...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...