Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Brotherhood


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Assassins-Creed-Brotherhood.jpg

 

Forumowa Liga Asasynów

 

Wszystkie osoby chcące wziąć udział w lidze proszone są o wpisanie się na listę uczestników.

 

Podczas jednej sesji rozegramy 5 meczy. Za uzyskane podczas meczu miejsce będzie można zdobyć od 1 do 8 punktów. Łączna suma punktów przełoży się na końcowy wynik w sesji.

 

Punktacja:

1. 300 punktów

2. 200

3. 100

4. 50

5. 40

6. 30

7. 20

8. 10

 

Gramy w:

Czwartki o 21.00-22.00

Soboty 0 20.00-21.00

 

Pierwsza gra rozpoczyna się po 15 minutach aby wszyscy spokojnie dołączyli, zaparzyli herbatę, otworzyli piwo.

 

Zasady:

- Osoby uczestniczące w obydwu sesjach dostają połowę punktów za jedną z nich. Wszystko po to aby osoby nieobecne mogły nadrobić straty.

- W ciągu miesiąca odbędzie się 8 sesji. Maksymalnie będzie można uzyskać 1800 punktów.

- Do końcowej punktacji zostaną doliczone punkty za różnice w poziomach graczy

- Ruszamy w pierwszym tygodniu grudnia

- Wszystkie wyniki będą zapisywane w postaci zrzutu ekranu więc nie ma szans na oszustwo

 

 

Info:

- Wszelkie pomysły mile widziane

- Będzie potrzebna dodatkowa osoba, która mnie zastąpi w razie czego

 

 

 

2 grudnia

Lista graczy:

1. rkBrain

2. Artoth

3. Shakal669

4. Mad_Maniek

5. Bellevar

6.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Jakby było za mało osób to stworzymy drużynę i zagramy w MANHUNT.

 

Taktyka:

- Podział drużyny na dwie grupy dwuosobowe

 

- Obrona:

Pierwsza grupa: Przemiana(Morph) + Wabik(Decoy), Kamuflaż + Szarża

Druga grupa: Przemiana + Bomba Dymna, Kamuflaż + Przyspieszenie

Zdolności poboczne: Wizja, Wytłumienie

Zdolności bezużyteczne: Noże, Trucizna, Pistolet, Petardy

- Po użyciu Bomby Dymnej, druga osoba z grupy będzie mogła podbiec i ogłuszyć kolejnego przeciwnika.

- Wabik posłuży jako piąta osoba w drużynie.

- Szarża zagwarantuje ogłuszenie przeciwnika.

 

- Atak:

Pierwsza grupa: Wizja + Kamuflaż, Szarża + Pistolet

Druga grupa: Wizja + Wytłumienie, Pistolet + Petardy

Zdolności poboczne: Noże, Trucizna

Zdolności bezużyteczne: Bomba dymna, Przemiana, Wabik, Przyspieszenie

- Wizja pozwoli wykryć cele.

- Gdy przeciwnicy będą nadużywać Bomb Dymnych przyda się Wytłumienie.

- Szarżą można się przebić przez Bombę Dymną (chyba)

 

- Skupiamy się na własnym celu.

- Nie nadużywamy headsetów bo wprowadzają zamieszanie. Zamiast tego korzystamy z namierzania (lock-on) aby wskazać cel innym.

 

Pierwsza grupa: Artoth (Kamuflaż + Przyspieszenie; Wizja + Wytłumienie) + Bellevar (Bomba dymna + Przemiana; Pistolet + Petardy)

Druga grupa: Mad_Maniek (Przemiana + Wabik; Kamuflaż + Wizja) + rkBrain ( Kamuflaż + Szarża; Szarża + Pistolet)

Rezerwowi: Shakal669

 

 

WANTED / ŚCIGANY

 

Opis zdolności:

 

Szarża (zdolność przeciwna: noże do rzucania, wytłumienie)

- Nie jest to zdolność automatyczna. Po użyciu musimy nakierować naszą postać na cel.

- Ogromną zaletą jest możliwość ogłuszenia naszego prześladowcy.

- Dzięki temu, że nasza postać może chwycić tylko prześladowcę lub cel, możemy łatwo wykryć i zabić osobę ukrywającą się w grupie.

- Minusem jest długi czas przeładowania oraz zamieszanie jakie robi nasza postać.

- Szarża może zostać zablokowana przez Noże do Rzucania ale jest to mało prawdopodobna sytuacja.

 

Petardy (zdolność przeciwna: wytłumienie)

- Pozwala wykryć cel ukrywający się w tłumie.

- W defensywnie działa podobnie jak bomba dymna z tą różnicą, że ma krótszy zasięg a nasz prześladowca nie traci kontroli nad postacią.

 

Wytłumienie (zdolność przeciwna: wytłumienie)

- Najmniej przydatna zdolność. W dużej mierze opierająca się na szczęściu.

- Utrudnia wykrycie naszej postaci w tłumie ale ze względu na mały zasięg rzadko się sprawdza. Do tego musimy wykryć naszego prześladowcę na tyle szybko aby ten nie zdążył użyć jednej ze swoich zdolności.

- Bezużyteczna wobec Wizji Templariusza, która działa na większą odległość.

- Przydaje się podczas ucieczek.

- Wymaga ogromnego wyczucia i cierpliwości.

 

Podpowiedzi:

Najlepiej dobierać zdolności tak, żeby jak najbardziej od siebie się różniły. Nie warto brać Zmiany i Przebrania bo gdy nasz cel będzie ukrywał się w tłumie nie będziemy w stanie nic zrobić. Podobnie w przypadku: Petard i Bomby Dymnej, Pistoletu i Noży, Szarży i Przyspieszenia.

 

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Hmm, a jak to jest z tymi umiejętnościami, w privach ma się wszystko ? Bo niestety nie mam jeszcze wielu z racji niskiego levelu. A więc co z jutrem będzie?

Nie wiem. Nie grałem jeszcze.

 

Naprawiłem YLOD ale konsola nie czyta płyt. Formatowanie dysku/ przywracanie systemu powinno pomóc ale chcę to zrobić na spokojnie. Jeśli się uda to zagramy w sobotę.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Gracie w ogóle w multi? jak ktos pocina to chetnie dodałbym do listy bo czasami fajnie przysiąść. Dobiłem do lvl 20, podoba mi sie to ze czesto gracz z lvl powiedzmy 12-20 potrafi przebić o wiele takie 40, czy 50tki. Podłacznie do gry nadal sssie, wszyscy graja chyba "graj teraz" bo jesli chce pograc tylko ściganego to wybieram grę rankingową a tam znaleźć graczy to jest wyczyn nie lada. Wczoraj miałem śmiesznego buga (jak dla kogo...) nie miałem mozliwości uzycia, ani zabicia ani ogłuszenia, gdy wciskalem przycisk mialem taki drętwy odgłos, jakby "operacja niedozwolona" wtf? i nie było ikonek nad postaciami a akurat szedłem za celem i biegał obok moj prześladowaca. Po spauzowaniu gry i wznowieniu sie naprawiło. :confused:

 

Aanyway, male wpadki zdarzają sie też przy ogłuszaniu, w trybie sojusz widze jak przede mną ktoś ubija mojego teammate'a [stoje tuz za zabójcą] mashuje kółko a tymczasem pyk - i juz scenka ze koleś stoi za mną i mnie kroi :verymad: wczoraj jeszcze koleś przeskoczył przez zamknięte drzwi :) uciekałem on tuż za mną, przebiegam przez drzwi a tu sie okazuje ze juz zaskoczyła scenka zabijania pomimo ze scigający powinien zostać "odcięty". No ale cóż, i tak dobra giera, bardziej mnie kreci niz singiel.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Gracie w ogóle w multi? jak ktos pocina to chetnie dodałbym do listy bo czasami fajnie przysiąść. (...)

 

 

 

 

Pocinam w multi od momentu jak skończyłem single. Wczoraj do 21 lvl dobiłem, więc jak co to przy okazji mogę pograć wspólnie. Multiplayer ma swoje błędy, ale i tak się fajnie gra. Czasami atmosfera jest naprawdę gęsta. Trzeba przyznać, że momentami zdarzają się dziwne rzeczy, ale można przymknąć oko. Dużo też zależy od ludzi grających w danym momencie, jak czają klimat to rozgrywka jest świetna.

 

A co do łączenia - ja cały czas gram na grze rankingowej i zazwyczaj mi się łączy bez problemu, czasami tylko się zdarza, że muszę dłużej poczekać.

Edytowane przez Kris Blake
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy macie problem w multi, po zainstalowaniu "cudownego" patcha (2.02)? Konkretnie chodzi mi o zniknięcie informacji o poziomach przeciwników. Poza tym w cudowny sposób "poprawia" zapisywanie w profilu zdolności, atutów i premii w taki sposób, że ich nie zapisuje i po wejściu do multi trzeba wszystko od nowa za każdym razem przeklikać. Spotkał się ktoś z tym? Normalnie szlag może trafić po takich "poprawkach" :[ .

Odnośnik do komentarza

Z levelami to żaden błąd. Od tego update'u nie widać poziomu innych graczy, zamiast tego wprowadzono "Templar Score" ( miał być wprowadzony w Animus Project 2.0, ale jak widać już coś w patchu pozmieniano ), jest to system dziesięciostopniowy, zero oznacza, że jeszcze nie zostałeś sklasyfikowany, a im mniejszą cyfrę masz w skali od 1-10 tym jesteś "lepszy". Nie wiadomo w sumie na jakiej zasadzie rating jest obliczany i czy w ogóle działa prawidłowo.

 

A co do profili- mi się wysypały wszystkie zaraz po zainstalowaniu patcha, i potem jeszcze raz. Teraz już mi ich nie kasuje.

Podobno czasem działa zrobienie sobie profili, wyjście z multi do single i zapisanie stanu gry ( chyba tak nawet tech support od ubi radzi ).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...