Skocz do zawartości

League of Legends


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy dobry,

 

Swain może najmniej z racji, że mu ponerfli jakiś czas temu heala z ulti, ale pewnie w końcu mu to naprawią i raczej nie jest królem combo i bursta, ale swój damage zrobi podczas siedzenia w walce.

Anivia niby najtrudniejsza i stosunkowo zależna od drużyny, ale zadaje kosmiczne obrażenia.

Malzaharem łatwo się farmi nawet gdy ktoś nie umie lasthitować + potężny potencjał do niszczenia 1vs1.

Brand łączy zalety obrażeń aoe z single target, ma fajnego stuna na całkiem mocnym combo, wymaga jakiegoś tam ogarnięcia.

 

Bierz co Ci najbardziej pasuje, każdy AP carry w tej grze napierdziela i dobrze się wywiązuje ze swojej roli, chyba że chcesz chodzić na duo lane to wtedy nie wiem co najlepsze.

Edytowane przez hay
Odnośnik do komentarza

Bez przerwy pytasz o postacie - hay dobrze wszystko opisał, wybierz sam najlepiej.

 

Ja powiem, że Anivią na midzie mogę zjeść każdego oprócz Urgota, a kto inny będzie się sprzeczał, że jego Brand by mnie rozwalił - nie wiem, może - ale nadal będę grać Anivią, bo bardzo pasują mi jej wszystkie 4 skille + świetny pasyw... Także to nie jest tak, że komuś dana postać wydaje się najlepsza, tylko każdy gra tym co lubi, a jeżeli każdym z tych trzech nukerów można zrobić prawdziwą gó'wnoburzę, to ja nie widzę sensu zastanawiania się ciągle co wybrać. ;]

Odnośnik do komentarza

Mocno średni ten skin imho.

 

Dziwnie się prezentuje Ali na tych nóżkach. Lepiej to wygląda jak ma tę defaultową sukienkę z tyłu jednak. Pysk tez ma dziwny trochę przez ten zarost. No i rogi.... większych i bardziej pokręconych się nie dało :/

 

Ja wciąż mam nadzieję, że dostanę kiedyś:

 

a) Aliego w stylu Feral Warwick/Dreadknight Nasus - czyli coś co się kojarzy z mitologią, włochaty byk bez udziwnień.

b) dadzą Black Aliego jednak na sell <33333

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę w Dominiona i tutaj jeszcze bardziej denerwują randomy, bo biegają po fragi. Nikt nie ogarnia na razie taktyki - staram się na początku wytłumaczyć, że jeden mid, jeden bot, 3 na topa bo tam zawsze największy gnój - wyje'bane oczywiście, lepiej zgarniać fragi. Co z tego, że w tej grze wieże > fragi...

 

Ale sam tryb bardzo miło mnie zaskoczył - spodziewałem się konkretnej lipy, a jest naprawdę fajnie.

Riven kupiłem, od razu się zakochałem - kilka gier dopiero nią rozegrałem, a już widzę, że to jest styl gry jaki mi totalnie odpowiada.

Edytowane przez LegionPolski
Odnośnik do komentarza

Butki CD raczej tylko (albo mercury jak wrogowie chcą mnie zasypać cc), zazwyczaj quiksilver sash (bo teraz zazwyczaj najbardziej denerwują AP, z AD nie mam na niej probemu), frozen (fratme muszę spróbować, może będzie jeszcze fajniejsza) i blooda też.

 

czyli tylko tiamata podmieniam na qs w sumie. ;p ale nadal są to eksperymentalne buildy; raczej będę dalej składać ją pod coś bardziej twardego, bo jest targetowana od razu zazwyczaj.

Odnośnik do komentarza

Kur'wa jaką ta postać daje satysfakcję.

Coraz bardziej przypomina mi mojego ulubionego Eza, którym to trzeba trafiać i myśleć jak się gra. Widziałem kilku graczy Riven, którzy ładują w "Q" od początku, a później używają tego combosa jako "Q->Q->Q" i zazwyczaj dzięki takim graczom ta postać niby jest słaba.

Jak najbardziej lubisz wbijać w ludzi? Dla mnie "Q->AA->Q->AA->W->Q->E do tyłu" miażdży (jeszcze jak się w międzyczasie ulti odpali. :D

Odnośnik do komentarza

Jak w międzyczasie? ulti odpalasz tuż przed tym combem :D chociaż ja stosuje nieco inne, E wrzucam dużo wcześniej w końcu daje tarczę, po każdym Q robi się AA, bo dzięki temu mamy porządny DMGu a W to mega opcja, gra się nią konkretnie wczoraj prawie, że miałem quadre no ale to prawie :/

 

Wczoraj zrobiłem do niej taki build

 

buty CD, Frozzen, warmong, sunfire, impala, blood'a

 

4500 HP

270-290 DMGU

 

choroba!

 

14/4/12

Odnośnik do komentarza

Soul, no atmog na niej niszczy... ;) Zresztą na wszystkim niszczy, widziałem wielu gp z takim niby głupim buildem a dawali radę.

 

Głupim ? Po reworku się tak Gp buduje jak się idzie do jungli, jak solotop i nawet support też.

 

W teraźniejszej mecie chyba na każdej melee postaci się składa atmog/fratma, bo inaczej cinszko.

 

W normalach też jest elo.

Edytowane przez hay
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...