Jump to content

Dorołse ruchacze vs Gimbery - Ekipa 2P(ac) Pawlo i Pikol


Guest Pawlo_PL

Wypier.dolić temat?  

13 members have voted

  1. 1. No to jak, wurzucić?Recommended Posts

Guest Pawlo_PL

Tak jak uprzedzałem w szałcie jest to pojazd po waszych FORUMOWYCH wizerunkach. Jakby to powiedział nasz forumowy brudas(yo Masorz) "to tylko internet", albo Canabis "jak chcecie nas pobic przez internet"

 

Takze nie spinać się, weźcie to dla beki.

sdasb.jpg

 

Dzieło dwóch, a w Polsce są miliony "gimnazjalistów", wiec szacuneczek dziffki. ^^

Nowa płyta, na nowych kur.wa bit... no właśnie, tylko bitu brak.;(

 

Masorz brudasie, bujaj na dwa sie, przynieś mi kapcie, Pikolowi szluga - nowy pracownik - Masorz nasz sługa. Zbieraj się po mału, (pipi)j do swego kanału.Pierdo.lony EMku masz kupę na twarzy, dlatego ruchasz się pociemku.Brudasie, idź pograj z brudasami przy ognisku, dobrze ci radze, idź bo dostaniesz po pysku. I jak Masorz masz coś jeszcze? Cyba tylko na bucie brudną i dziurawą podeszwe.

 

Drogi Radku, pedałku, twój czas wybił u mnie na zegarku.Lubisz Batmana? Też lubie bałwana, twoja dupa przez Batmana jest ruchana.Ty masz 2 metry w klacie, ja 2 metry na mym flow, tyle samo lirycznego penisa w gardło byś wziął.Moze ty kozaku chcesz nagrać na mnie dissa? To puść go kur.wa w eter, żebym mógł odpisać.

 

 

Jeden, drugi załatwiony, nastepny w kolejce na dissa czeka zniecirpliwiony.Canabis chciałeś beefu, grasz w zielone? Twoje wegetowanie juz zostało zakonczone.Patrz jak sikam w twoją stronę, nie jestes już canabis, zabieram ci korone. Widzę to, mam przed oczami sytuację taką, kiedy ty się rozprawiczysz ja zacznę mieć problemy z prostatą.

 

Wiolku, pitolku, umieszczę cię w worku. W oczach masz (pipi)iki, po(pipi)ały ci się styki, nie zadzieraj ze mną i z Pikolem, bo ci przy(pipi)e> jeśli jeszcze raz zobacze, że gościu do nas sra sie, bez podania przyczyny posadze go na kutasie

 

Linek - pewnie napięty z braku dziewczynek. Synuś nie fikaj, bo Przekręcę cię rymami jak kostkę rubika.Idź przytul się do mamy, przypomnij sobie jak to jest być 10cio latkiem molestowanym

 

Pan Pieczarka - grzyb z kutasa, taka forumowa rasa. Nie mam czasu na niego, mozesz na forum zachować swoje ego.

 

Banda przestraszonych świń, czas powiedziec to ostro,

biorą się kur.wa za coś, co ich mocno przerosło..

 

Razem z pikolem robimy dzisiaj show

Możesz o tym marzyc jak marzysz o mym flow yo

Jestem ziom, jestem gość widzę zżera Cię zazdrość

Wielka złość, żadne dość teraz nas o litość proś

Nie ma wątpliwości kto tutaj jest najlepszy

Ty jesteś lamusem a ja tu jestem MC...

Edited by Pawlo_PL
  • Upvote 3
  • Downvote 5
Link to comment

CZEMU ZAWSZE NAJBARDZIEJ Z(pipi)ANE TEMATY LADUJA TUTAJ? TO JAKIS PIER.DOLONY SMIETNIK? CZUJE SIE DYSKRYMINOWANY. NIE DOŚĆ, ŻE JAKO JEDYNY DZIAŁ NA FORUMIE NIE MOŻEMY SCIAGAC MUZYKI ZA DARMO TO JESZCZE KAZDY TEMAT Z RYMOWANKAMI ALBO INNE (pipi) Z HP LADUJE TUTAJ. PIER>DOLE KASUJE KONTO.

  • Upvote 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.