Skocz do zawartości

FIFA 11 Ultimate Team


easye

Rekomendowane odpowiedzi

no tu przydaje się mieć jakis plan robienia swoich składów, dobrze jest mieć w głowie co się chce złożyć

 

np tu

http://forum.ea.com/uk/posts/list/41649.page

 

jakiś gościu ma team samych silverów i to nie jest głupi pomysł, tragiczni nie są, chemistry daję mu boosta i są tansi w utrzymaniu od goldów...pomyśle nad czymś podobnym

 

@Dobos - Generations to jest tylko taka pokazówka swoich składów z poprzednich edycji, można mieszac składy z UT10 i 11 przez ten web tool na stronie www, ale grać takim składem raczej nie można

Odnośnik do komentarza

no tu przydaje się mieć jakis plan robienia swoich składów, dobrze jest mieć w głowie co się chce złożyć

 

np tu

http://forum.ea.com/uk/posts/list/41649.page

 

jakiś gościu ma team samych silverów i to nie jest głupi pomysł, tragiczni nie są, chemistry daję mu boosta i są tansi w utrzymaniu od goldów...pomyśle nad czymś podobnym

 

@Dobos - Generations to jest tylko taka pokazówka swoich składów z poprzednich edycji, można mieszac składy z UT10 i 11 przez ten web tool na stronie www, ale grać takim składem raczej nie można

W jaki sposob sa tansi ? Przeciez karty Gold do kontraktow takze kosztuuja 150, bo to najnizsza cena na rynku, wiec bez roznicy czy przedluzysz jednego golda, czy silvera. W glowie jeszcze nie wymyslilem sobie skladu, ale jak widze Utake za 600, Del Pierro za 2,5tys, czy Olica za 3 tys (w przelozeniach na mecze jest to 6 meczy offline) to kupuje z mysla, ze jak nie wykorzystam, to zaraz drozej sprzedam. Poki co rynek transferowy dla mnie zamkniety, zostalo mi z 2 tys na koncie dokupie kart i gram nadal swoja 3,5 * druzyna !

 

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/app#jIoJAaVs93C9

 

Zastanawiam sie kogo do nich kupic by nie podniesc oceny zespoly, tylko chemie.

 

Szkoda, ze EA nie dalo czegos na wzor wymiany zawodnikow, badz kupna od kolegi : )

 

Co do kart - z pare kupilem z 10tce i nigdy nie wylosowalem kogos z najwyzszej polki. Albo trzeba miec mega szczescie, ale cyborgi sa tylko w special packach.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Jak tam tworzenie ultimate team? Ja dziś trafiłem Pato w tej najdroższej złotej. A w innej strój MU, Realu i Palermo, że też musieli taki zestaw dowalić..

 

Próbowałem grać w turnieju online, tym z nagroda 2 tys coinsów. I najsłabszy team miał 4.5 gwiazdki. Nie wiem czy miałem pecha czy co, ale trafiałem na same gwiazdy albo na prawie same. No i 3 razy odpadłem w 1 rundzie.. jak w ogóle ktoś zdążyłem przez 2 (!) dni zrobić taką pakę? Nie wiem ile musiałby wydać własnego, prawdziwego hajsu żeby kupić tych wszystkich graczy, ale najpierw trzeba ich trafić w paczkach! Jak to możliwe? Bo nawet grając przez 2 doby nie da się stworzyć takiej drużyny na samych coinsach, Nie da się, patrząc jakie ludzie żądają za nich ceny.

Odnośnik do komentarza

Jak idzie? a do doopy :P

 

musze sie odbic od dna, ledwo przede, brakuje kasy na kontrakty, pakiety medyczne...

 

musze tez kupic obronców bo przez nich tragedie przezywam- gram tylko z ludzmi i mam 2 zwyciestw-12 porazek, no ja pierd.olę...połowe tych porażek zawdzieczam bardzo słabej defensywie, przegrywam bo mi np koles który ma Gudjonsena w składzie przepycha mi w polu karnym jakiegos dziada stopera i trace gola. O ich szybkosci to mozna by poematy pisac XD

Odnośnik do komentarza

ano wychodzi na to, ze niektorzy maja latwiej, gdyz zaczeli wczesniej zabawe przez strone www i dostawali roznego rodzaju prezenty, jak ja : )

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/app#eoGuixL394nl

a na glebokich rezerwach klubu Van Boomel, Gomez, Olic - czekaja na lepsze czasy...

 

Karty - wiedzialem, ze tak bedzie i kupilem pare 90tek za 150 jak bylo ich duzo, ale nadal mozna trafic na okazje po maks 200. Polecam Orson zagrac jakis turniej Offline, szybko zdobedziesz jakas kase.

 

Marcin - widze, ze czasami jednak oplaca sie zainwestowac w karty od EA. Ja sprzedalem drogo Fergusona i Del Pierro, odzyskalem troche kasy i postanowilem zainwestowac w tanszych zawodnikow. Jutro bede sprawdzal druzyne pod wzgledem chemi i roznice, bo wczesniej mialem lepszy sklad, ale chemie na poziomie 50ciu maks i duzo podan nie dochodzilo celu.

Co do reszty majacych 5* teamy, paly kupujace karty za pieniadze. Co lepsze, ludzie naprawde sporo na nie musza wydawac, bo rzadko sie zdarza jakis rarytas, dlatego ja gram poki co pojedyncze mecze online i specjalnie stanalem zespolem na 3,5 * - co prawda ludzie sa nieco zawsze zdziwieni, ze niby mam 3,5*, a wiekszosc zlotych zawodnikow w druzynie.

 

Obrona Maicon - Amorebieta sprawdza sie znakomiecie ! :potter:

Odnośnik do komentarza

Czemu UT nie jest w języku PL?

 

 

Szkoda, ze EA nie dalo czegos na wzor wymiany zawodnikow, badz kupna od kolegi : )

 

 

Jest wymiana. Ale chyba nie do końca taka jaką chcesz... Na licytacji można zamiast kupować zaproponować karty do wymiany. maksymalnie można wymienić cztery karty w zamian za jedną oraz dorzucić opcjonalnie trochę coins.

 

 

 

Wystawiłem Rosicky'iego na sprzedaż. Statsy na 82, gold. Ktoś chętny? ;)

EDIT: Ktoś kupił za 6,000 coinsów.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

eh, nawet nie wiedzialem, bo glownie do zakupow korzystam z www. Podeslij linka ze swoja druzyna.

 

PANOWIE - na wymiane mam VAN BOMMELA, OLICA i GOMEZA (Xbox 360)

 

EDIT: moj zespol 3,5* to najlepszy zespol jaki stworzylem, chemia ma pioronujace znaczenie ! Ba, przy 70 daje takiego busta, ze czesto gram z lepszymi niby druzynami, a dostaja po 3:0 ! Nawet kiwki lepiej wychodza, podania ultra dokladne, zawodnicy pokazuja sie na pozycjach tam gdzie powinni, dwojka Sobies i Baptista sieja wszedzie spustoszenie.

 

I teraz mam pytanie - jaka jest kara za ucieczke z meczu ? Bo doszlo do tego, ze moj przeciwnik nie chcial uciekac, wiec klepal sobie tylem przez cala 2 polowe, a ze wygrywalem juz 3:0,a on oddal 0 strzalow, to mu na to pozwolilem. (za mecz dostalem 750 coinsow ! )

jakas duza kara jest, czy co, ze w koncu nikt nie ucieja ? :potter:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Co do ucieczek to przy daily gifts na www było napisane że jak kończysz mecz to dostajesz extra coinsy w przeciwieństwie do uciekinierów, więc może ma to jakiś związek. Ale chyba niewiele tego jest bo jak przegrywałem mecze online to dostawałem w okolicach 400.

Odnośnik do komentarza

Jaka jest kara za ucieczke? Juz wam mówie...

 

 

Nie, nie uciekłem wcale, akurat było 0-0 i przeważalem ale serwery pierdo.lneły i mnie akurat wywaliło -ale durnie zaliczyły mi porazke :diablo: swoja droga chamstwo do potegi entj, ok- rzeczy sa zawodne, padł serwer, trudno (akurat, za czesto sie to dzieje u nich) ale zeby doliczyc "niewinnemu " porażke? Skur.wysynstwo!

 

kara jest taka, ze współczynnik DNF ten mnoznik) zostaje obnizony. Aktualnie mam nie 1 a 0, 91 bodajze....

 

własnie, wie ktos czy on sie zwiekszy?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najnizsza jest 150 coinsow, mniej sie nie da.

Orson - strasznie Ci zrywa polaczenie, nie wiem czy inni na PS3 tak maja, ale na Xie od dawna mnie nie wywalilo, w UT ani razu, a za mna sporo meczy !

 

J.Utaka na sprzedaz, badz wymiane.

 

EDIT: Dzisiaj mi zaczelo zrywac polaczenia. Dzieki bogu przed meczem. Ale fajnie sie ogrywa 4,5* teamy z KAKA, PATO, Alvesem i innymi na czele zwyklym Kleberem i Baptista :teehee:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

nie, ze zrywa połacznia- bo jesli próbowałem sie połaczyc z nowu to dostawałem komunikat "serwery ea niedostepne w tym momencie", wiec winowajca 'sam siem przyznał". Kwestia szczescia, kiedy kto zagrał pewnie...

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Pomocy!

 

Strasznie napsułem w swoim klubie D:

Przepierdzieliłem całą kasę na transfery, zostało mi 6 coinów. Myślę sobie zaraz troche pogram i odzyskam kasę, a tu zonk. 5 graczom skończyły się kontrakty, 4 ma kontuzję a ja nie mam pełnej ławki rezerwowych i nie mogę nawet rozegrać meczu. W itemach znalazłem jakieś leczenie na głowe i brązowy kontrakt ale nie wiem jak tego użyć, gdy próbowałem wykorzystać te karty na graczu to dostaje komunikat, że tej karty nie mogę użyć.

 

Brakuje mi porządnego tutoriala, bo to co dali w grze jest strasznie uproszczone i nie wyjaśnia wszystkiego.

 

Help plz :D

Odnośnik do komentarza

wczoraj miałem tak samo, myslałem ze bede zmuszony kupic karty za 2 zł (fuuuuu, nie ze mi zal 2 zł ale to by siw równało konca zabawy jak dla mnie)

 

poszukaj byle jakiego grajaka na aukcjach, w licytacjach "od 1 zł"... jak nie bedzie to po tobie...

 

własnie, jak to jest, mozna zacząc od nowa, z czystym kontem i nowym klubem?

Odnośnik do komentarza

ano wlasnie, dla poczatkujacych moze byc wszystko zagmatwane, tez musialem troche spedzic czasu by zczaic wszelkie zasady, ale pozniej jest o wiele latwiej. Nowego klubu chyba nie da sie zaczac, chyba, ze na zupelnie nowym profilu - moglbys tak sprobowac.

 

O chyba,z e tak jak pisze Kazuma - dajcie znac czy sie da.

 

Pograjcie troche offline jak macie slabych pilkarzy, wygrajcie jakis turniej, bo online coraz ciezsze zespoly.

Odnośnik do komentarza
eh, nawet nie wiedzialem, bo glownie do zakupow korzystam z www. Podeslij linka ze swoja druzyna.

 

 

Mój aktualny team: http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/app#e42hr86W94HQ

 

Obecnie poluję na angielskich złotych graczy, co by chemia podskoczyła. Muszę koniecznie kupić Beckhama, bo ma wysokie statsy (gold), gra w formacji 4-4-2 i ma pozycję RM, idealnie mi pasuje do składu, który chce zbudować. Ale na aukcjach jest od 3000 - 4000 coinsów. A może ktoś ma na wymianę Becksa? Dam jakiś innych gold graczy w zamian. Aktualnie wystawiłem na aukcję: Maggio (gold, statsy 79) i Gattuso (gold, statsy 76), obaj Włosi: KLIK!. Wymienię za złotych Anglików :)

Odnośnik do komentarza

omg to UT to narkotyk, jak nie otworze dziennie 2-3 special gold paczek to się źle czuję =) to są takie piłkarskie pokemony / yu-gi-oh - złap je wszystkie :woot: jak się trafi ktoś dobry (w special goldach trafiają się rzadkie karty, raz złapałem czarną karte InForm Novakovica 84 - poszedł za 7k) to jest radocha

 

prawdę mówiąc mało gram swoim składem online teraz bo "jest w budowie" także nabijam kaskę na turniejach offline i jak mam 7-10k to mogę coś działać

 

na forach ludzie podali kilka pro-tipów jak się szybko wzbogacać :

 

- najprostsze to kupować tanio sprzedawać drogo, ofkoz trzeba wiedzieć którzy piłkarze schodza za śmiesznie wysokie ceny, ja zauważyłem że grajki z premiership są bardzo popularni i ludzie przepłacają za nich grubo (pewnie brytole) wczoraj np rozśmieszały mnie ceny za Rafaela/Chicharito, o Bale'u nie wspominając - karty nie są wybitne ale mają wzięcie

 

- trik z 59minuta - gdy robisz aukcję na godzinę to pojawia się ona w spisie jako 59min59sek, ludzie dają sobie max bid ile tam mają coinów i przewijają listę aż do 59min (trwa to z 30min lolz) ale dzięki temu mają dostep do najświeższych aukcji i tam sa najlepsze okazje bo nie każdy zna prawdziwą wartość swoich kart i tak np wczoraj koleś się chwalił kupieniem Rooneya za 1050 bo tyle ktoś ustawił kup teraz :geek:

 

- grać dużo turniejów offline, dobre na początek

 

tutaj ciekawy opis handlowania, typ dał też dużo przykładów swoich dealów

http://forum.ea.com/uk/posts/list/31978.page

 

mój najlepszy handel na razie to Babel 1400-2100

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Ja przestalem grac ofline odkad moj sklad zaczal grac z pomyslem, a Baptista napierdala z kazdej pozycji (jak np. tu http://www.ea.com/uk/football/videos/ugc/47076912 - na plecach 2 obroncow a on i tak lutuje na brame) :teehee:

Moj aktualny rekord to 28-3-5, wiec jest niezle, ale fakt, na poczatku sam musialem wygrac z 3-4 turnieje offline.

Bez kitu - tez jestem uzalezniony, ale nie kupuje Gold Packow, za male prawdopodobienstwo, ze trafie cos naprawde swietnego za te 7500.

 

Ale sam wchodze na aukcje codziennie !

 

Ktos sprawdzal karty Fizyczne i trenerskie ? Ja kupilem ze 2-3 dla bramkarzy i wydaje mi sie, ze Cesar czesciej pily wyjmuje. Ciekaw jestem jak sprawa wyglada z kontuzjami, czy jak mamy pare osob to czy rzadziej sie zdarzaja. Z tego co widze, nie trzeba ich utrzymywac i mozna gromadzic, zeby bylo np. Arm 10% + 15% + 5% itp.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Faktycznie dobra opcja z tym wyszukiwaniem piłkarzy gdzie jest sporo czasu do zakończenia aukcji. Czasem trzeba długo przeglądać listę, ale w końcu można trafić na perełkę. Trafiłem tak na Mascherano od 150 (potem doszło do 7 tys więc odpuściłem ale jak ktoś ma odłożone to warto się policytować niż kupować na starcie za 40, 50 tys). Kupiłem Keite za jakieś 1800 - sprzedałem za 3000. Benayoun za 900 poszedł za 2000. Kupiłem też D'agostino za.. 350 coinsów! (overall 78 8) ). Teraz czeka sobie w trade pile :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...