Skocz do zawartości

TERMINARZ 1 SEZONU LIGI FPE


Ader

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jest ciężko z czasem na mecze. Praca, rodzina itp, ale jak się chce to się da. Chyba, że akurat zmienia się robotę i pracuje sie od 9:00 do 21:00. W tej chwili mnie to nie dotyczy, ale rozumiem takich ludzi. Problemem mogą być za to urlopy, 1-2 tygodnie każdy może wyjechać i głupio byłoby wypisywać się wtedy z ligi. Nasz prowadzący ligę Ader mógłby zaproponować ścieżkę postępowania w takiej sytuacji, by było to jasne na przyszlość.

Edytowane przez tomi_d
Odnośnik do komentarza

Regulamin jest do przejrzenia i był podawany kilkakrotnie.

Musicie zrozumieć ,że ja nie będę za nikim 3 tygodnie czekał aż rozegra swoje mecze - jak ktoś się zapisuje do ligi znaczy to,że akceptuje regulamin.Jeśli ktoś nie ma czasu na grę,to niech nie zabiera tego czasu innym i po prostu zrezygnuje(i spróbuje w następnym sezonie).Ja jestem wyrozumiały bardzo,przedłużałem już pierwsza kolejkę o tydzień i myślę,że to wystarczy.Sezon powinien trwać około miesiąca a nie pół roku.

Jeśli ktoś uważa ,że 5 meczy tygodniowo to dużo,to będziemy grali 4.

Co do urlopów - wiadomo,że wtedy to wszystko wygląda inaczej,ale NIKT z ludzi wyrzuconych ligi nie pisał do mnie z prośba o przedłużenie terminu meczów,więc sorry.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Wieczorem nie było mnie w domu, w buzza grywa moja dziewczyna, a GT włączyłem dosłownie na 3min, żeby pokazać coś kumplowi :> dziś po 20. mogę zagrać, ale jaki to ma sens, skoro trzy pozostałe osoby mnie olewają...

 

To zagramy wieczorkiem;)

 

EDIT: Jeszcze ktos ma ochote dzisiaj zagrac mecz??

Edytowane przez Faranell
Odnośnik do komentarza

Myślę , że nie powinno być żadnych terminów kolejek , tylko wrzucony cały terminarz i podany ostateczny termin zakończenia ligi.

Nie byłoby lepiej?

 

Myślałem też o tym, ale wtedy byłyby sytuacje, że ktoś w połowie sezonu rozegrałby wszystkie mecze, a inni np. połowę. Tabela nie oddawałaby by tego co się dzieje w lidze. Tak, co te 5 kolejek masz podsumowanie i możesz ocenić jak każdy sobie radzi. Ocenić kto jest najlepszy i nastawiać się na te mecze szczególnie, a w meczach ze słabszymi oczekiwać punktów :) Jeżeli ustalić terminarz na cały okres to ucieknie klimat ligi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...