Skocz do zawartości

TERMINARZ 1 SEZONU LIGI FPE


Ader

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ej jak to jest w koncu? mialem 2 mecze jako gospodarz i dwa rozegralem. jeden jako gosc dostalem W/O.

 

dwa pozostale jestem gosciem i ted360 nie odpisuje na pm (wyslalem dwie) ani na psn (byl dostepny to zagadalem), natomiast z radkos77 nie mam kontaktu (nie da sie wyslac pm). termin jest do dzisiaj wiec wiem czy jak oni tego nie zglosza to beda walkowery czy ja mam to zapisac?

 

 

ogolnie ta liga to czasem jakis dow,(pipi) przez te walkowery ciagle.

Odnośnik do komentarza

Wynik zgłasza gospodarz,obojętnie czy to jest walkower czy nie.

Jeśli gospodarz nie zgłosi wyniku,dostaje walkower na swoją niekorzyść.

Nie wiem skąd wy te wyniki bierzecie,nie masz żadnego walkowera Ölschmitz.

 

Rozumiem, że jeśli czas do rozegrania kolejki jest do 25.11, to jeżeli jako gospodarz nie mam kontaktu z graczem, to zgłaszam walkowera następnego dnia, tak?

Odnośnik do komentarza

A ja mam prosbe do Adera, o przesuniecie terminu jednego z moich meczow, chociaz weekend potrzebuje, chodzi o mecz rundy 13 FC Porto-PSG(wojtas1986). Po prostu od 2 dni walcze z naprawa kompa i troszke nie mam czasu na ten jeden mecz, poza tym z wojtasem sie ciagle mijamy na psn.

Nie wiem, ale co np napisze mu dzis wiadomosc na psn, on mi nie odpisze, to co jutro mnam wpisac walkower dla mnie?? Troche bez sensu i prosze tylko o termin na ten jeden mecz do poniedzialku.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam wszystkich "ligowiczów" za to że zaniedbałem mecze od 11 kolejki,Adera proszę o przedłużenie kolejek 11-15 do niedzieli(28.11.2010)w miarę możliwości postaram się rozegrać zaległe mecze.

Szacunek dla graczy którzy chcą rozegrać wszystkie mecze bez pomocy "walkowerów".

 

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam.

 

PS. piątek(26.11) i sobota(27.11) będę po 22:20 w niedzielę na pewno wieczorem ale może też popołudniu.

Edytowane przez radkos77
Odnośnik do komentarza

Wieczorem nie było mnie w domu, w buzza grywa moja dziewczyna, a GT włączyłem dosłownie na 3min, żeby pokazać coś kumplowi :> dziś po 20. mogę zagrać, ale jaki to ma sens, skoro trzy pozostałe osoby mnie olewają...

no smiesznie sie cos takiego teraz czyta. 3 wiadomosci na psn a ty nic. chyba, ze twoja dziewczyna tez gra w pesa i czyta twoje wiadomosci, wtedy zwracam honor. szkoda, ze zamiast uczciwego meczu zainkasuje 3 pkt. przez walkowera.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam wszystkich "ligowiczów" za to że zaniedbałem mecze od 11 kolejki,Adera proszę o przedłużenie kolejek 11-15 do niedzieli(28.11.2010)w miarę możliwości postaram się rozegrać zaległe mecze.

Szacunek dla graczy którzy chcą rozegrać wszystkie mecze bez pomocy "walkowerów".

 

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam.

 

PS. piątek(26.11) i sobota(27.11) będę po 22:20 w niedzielę na pewno wieczorem ale może też popołudniu.

Ok,przyjmuje prośby o przedłużenie.

Odnośnik do komentarza

Niezła kapa z tymi walkowerami. Kolesie nie odzywają się cały tydzień, a ja dostaję walkowera :thumbsup: To znaczy że wynikach mam pisać, że ktoś mi nie odpowiadał na wiadomości?

 

Ted no trzeba, ja tez dostalem walkowera i to nawet za jeden mecz z Toba...;D Moglem napisac z prosba o przedluzenie,ale zapomnialem. A prawie sie juz ustawilismy;(;D

Odnośnik do komentarza

co do zasad to ja mam takie małe pytanie - dzisiaj próbowaliśmy z Crisem rozegrać mecz, Cris założył room w community ja chciałem do niego wejść i nie da rady, to samo było w odwrotną strone ja założyłem room i Cris nie mógł wejść, przenieśliśmy się do match lobby i ten sam problem, co w takim przypadku ma zrobić gospodarz ligowego meczu? jeszcze przed tym jakieś 25-30min. grałem z grzeniem1980 i wszystko grało normalnie. Jutro spróbujemy z Crisem jeszcze raz spróbować zagrać, ale jak się nie uda to co wtedy? jak ten problem rozwiązać?

Odnośnik do komentarza

Niezła kapa z tymi walkowerami. Kolesie nie odzywają się cały tydzień, a ja dostaję walkowera :thumbsup: To znaczy że wynikach mam pisać, że ktoś mi nie odpowiadał na wiadomości?

Jakbyś czytał regulamin,to nie zadawałbyś debilnych pytań i nie miał walkowera.

Je.bie mnie to,że jesteście zbyt leniwi by to zrobić.

 

 

co do zasad to ja mam takie małe pytanie - dzisiaj próbowaliśmy z Crisem rozegrać mecz, Cris założył room w community ja chciałem do niego wejść i nie da rady, to samo było w odwrotną strone ja założyłem room i Cris nie mógł wejść, przenieśliśmy się do match lobby i ten sam problem, co w takim przypadku ma zrobić gospodarz ligowego meczu? jeszcze przed tym jakieś 25-30min. grałem z grzeniem1980 i wszystko grało normalnie. Jutro spróbujemy z Crisem jeszcze raz spróbować zagrać, ale jak się nie uda to co wtedy? jak ten problem rozwiązać?

Po pierwsze - meczu nie gra się na ostatnią chwilę,po drugie - mogę przedłużyć termin jeśli o to poprosicie,po trzecie - nie mam wpływu na błędy w grze.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...