Skocz do zawartości

Sly Cooper 4


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Już kiedyś też pojawiła się plota odnośnie Sly 4 w Infamous (rzekomy film wyświetlany w kinie).

 

Ekstra by było, gra ze zmarłego gatunku - platformówek (jakby tak ND obudził się z Jakiem 4................). Może Infamous 2 przyniesie jakieś konkrety - zapowiedź.

 

W takim Sly4 jak najbardziej byłbym za obsługą PS Move. W takich grach imo idealnie pasuje.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Trzeci mocny tytuł od Sony na 2012. Uncharted 3 (bo nie wierzę, że wyjdzie w przyszłym roku), Agent (miejmy nadzieję; wiem że od R*, ale chodzi mi o ex'y) i teraz Sly 4. Widać, że Sony się dopiero rozkręca (2011 same mocne EX i to jeszcze ile, chyba to będzie najlepszy rok dla PS3), co zapowiada, że ta generacja jeszcze trochę potrwa. Z czego się strasznie cieszę.

 

jakim -> Jeśli już to na psp2 :whistling: , ale i tak raczej chodzi o PS3, bo dziwne jakby kontynuacje serii przenosili z stacjonarnej na przenośną.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

na 2011 masz pewne tylko Killzone3, Motorstorm, Little Big Planet2 i Infamous2. Resistance3 i Last Guardian raczej pewniakami na 2011 bym nie nazwał.

 

Do tego dopisz jeszcze: Rachet & Clank All4one, Ico&SoC, Twisted Metal oraz Sorcery i Heroes on the Move (jeśli chodzi o tytuły na Move). TLG musi wyjść w '11, no bez jaj, pracują nad nim już chyba z 5 lat, co będzie powtórka z GT5 - na pewno w '11 wyjdzie w Japonii, czy reszta świata również wtedy dostanie, nie wiem, oby. Co do Res 3 to nie wiem czemu mieliby się nie wyrobić. Teaser już był, screeny również udostępnili, porządna zapowiedź (w GI) też była, wszystko na dobrej drodze (w ogóle myślę, że Insomniac szybko będzie chciało 'skończyć' z Res3 i R&C, aby w pełni oddać się produkcji nowej serii dla EA, bo wątpię że są tak dużym studiem aby ciągnąć trzy serie naraz).

 

P.S. Teraz mnie naszła taka myśl, że ciekawe czy Sly też przejdzie operacje odmładzającą, w końcu to takie modne w dzisiejszych czasach :lol: .

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Z szopa w szczura zamienią go ;p. Tylko pamiętaj, że zawsze można bojkotować - Suckerzy są "miętcy" (If2) ;].

 

Już pomijając sam fakt, że tyle exów się kroi to najbardziej raduje świadomość, że ta generacja jeszcze potrwa przynajmniej dla PS3 ;].

 

 

Spadajcie z tym U3 i 2012 ;p nawet tak nie piszcie ;] bo wykrakacie. Niedługo VGA :whistling: - wiem, wiem to nic nie oznacza (nie muszą go tam zapowiedzieć) ale nadzieja mamusią głupich.

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

A LBP to nie jest porządny 'platformer', na dodatek w styczniu wychodzi kolejna część która się jeszcze lepiej zapowiada. Ja rozumiem że komuś może się nie podobać Ratchet (w którym jest więcej strzelania niż samej platformówki), ale nie zapominajmy o LBP. Wiem, że do Wii (i m.in. SMG) nam jeszcze daleko, ale i tak na PS3 pod tym względem nie jest źle. Xbox'owcy mają o wiele gorzej jeśli chodzi o platformówki.

 

Danonek -> To kolekcja Sly nie jest tak dobra, skoro mówisz, że dopiero Sly 4 będzie tym porządnym platformerem :P ??

Odnośnik do komentarza

No, nareszcie będzie jakaś porządna platformówka, bo do SMG (obie części) nic jak na razie nie ma startu. Poza tym jak ktoś lubi ten gatunek, to na Wii będzie zajebisty Donkey Kong, Kirby i Epic Mickey. PS3 i Xbox mogą się schować.

 

SMG ma pewnie świetną rozgrywkę,ale ja oczekuje jeszcze jakiejś w miarę niezłej fabuły :P

Odnośnik do komentarza

SMG ma super fabułę względem SMG 2 :) mówię tobie he, ale wracając do tematu to nie powiem, jara mnie strasznie info o nowym Sly, a dokładnie o nowej platformówce.

 

Aż się boję pomyśleć jak może wyglądać ta część w bajkowej oprawie :), w czysto current genowym wydaniu (nie żaden mastering itp)

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

bylem sceptyczny dopóki nie zobaczyłem teasera w listopadzie.

 

mówiłem sobie ze nabędę ps3 jak wyjdzie sly4... cóż, nie ma odwrotu teraz, obstawiam 2012.

 

w międzyczasie gracze wygrzebali parę rzeczy , np wskazówki ze sly collection:

 

 

 

i nie wiedzieć czemu SP dało fanart (?) concept art(?) postaci ze sly'owego świata do filmika o Infamous 2.

 

http://uk.ign.com/videos/2010/07/22/infamous-2-ps3-sdcc-10-bts-video?objectid=38010

 

http://www.angel-hare.com/media/SlyCooper/MeshaMicard/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...