Jump to content

Kanye West- My Beautiful Dark Twisted Fantasy.


Recommended Posts

Ja pyrodolę, byłem wczoraj w sklepie muzycznym w celu kupienie płyty Westa i to co tam zobaczyłem nieźle mnie wkurzyło. Polskie wydanie jest żenujące! Zwykły jewel case w dodatku bez 2 płyty z filmem. Co to ma byc? Chyba zamówię sobie wersję na Stany, jest o wiele lepiej wydana:

http://www.youtube.com/watch?v=U4Mbf7YFKVk

Mam nadzieje, że u nas też będzie ta wersja. Jak powiedział koleś w sklepie: " Jak zwykle dla nas rzucono wersję na demoludy" :potter:

Link to comment
 • 2 months later...
 • 2 weeks later...
 • 1 month later...
 • 1 month later...
 • 3 weeks later...
Guest _Be_

Bartezoo to Ty lubisz Westa? :blink: U mnie wszystko zależy od środków finansowych. Ciekawe czy ludzie będą krzyczeć: Taylor, Taylor? :D

Nowa płyta mnie pozamiatała. A w liceum się też go sluchało : )

Link to comment

125 zyla za jeden dzień - niespodziewanie mało jak na koncert kolesia, który ma pewnie 24-karatowe obcążki do obcinania paznokci. Editors jako miły dodatek... w sumie rozważam, aczkolwiek nie znoszę tych dużych festiwali, to są kiepskie okoliczności do słuchania muzyki.

Link to comment

jak chcesz spokojnie posłuchac muzyki to se słuchawki załóż, a nie idź na koncert lol. Co do ceny to to jest właśnie ich moc, że zazwyczaj ceny bardzo niskie jak na ilośc i jakośc wykonawców, przeciętna cena zwykłego koncertu jednego 'dużego' zagranicznego wykonawcy to ok. 150 zł, a na festiwalu za takie pieniądze można zobaczyc kilka 'dużych' koncertów.

Edited by 44bronx
Link to comment
 • 4 weeks later...
 • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.