Skocz do zawartości

Kanye West- My Beautiful Dark Twisted Fantasy.


Rekomendowane odpowiedzi

Good Kid Maad City dla mnie leprzy.

 

lepszy

 

słucham nie dużo rapu, ale płyty kenia mi wogóle nie podchodzą

 

 

 

 Na festiwalach rzadko widuje się aż tak świetnie przygotowane koncerty wykonawców

 

zwłaszcza na playbacku

 

 

monstrualna popularność lamara, westa i innych tego typu murzynków to dla mnie zagadka stulecia  

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

No mnie zawsze zastanawiała przeogromna popularność ac/dc, przy których te mudziny to serio mega wizjonerzy.

 

ac/dc ma DUSHE, a mudżiny mają złote sygnety i kolorowe najki. muszą jakoś odreagować, kiedyś mudżin nieczytaty niepisaty dostawał baty od białego pana, a teraz musi odreagować wożąc sie cadilakiem za BILION, bo SWAG HASZTAG NA BOGATO. z fizycznej i psychicznej niewoli wprost w objęcia niewoli show biznesu.  bo widzisz, ulepiony z amerykańskiego snu chłopczyku, rock to taki rodzaj buntu, gdzie totalne luzaki tworzą hipnotyzujące melodie na haju. zespoły takie jak nirvana, czy red hot toczyły becke z producentów żądających playbacku, waląc głupa na scenie, bo dostarczali siebie a nie tylko ładnie opakowany produkt. kenia zachód rżnie głupa na koncercie, bo jest tak skoncentrowany na swoich drogich ciuchach i powtarzaniu choreografi murzyńskich kroków, że zapomina o synchro warg i ratuje swój plastikowy wizerunek. dużo bitu, dużo rymu, dużo many many, armia gimbusów, nagroda MTV, jestem nie-poko-nany

 

nie przylazłem tu po popularność, to nie mój elektorat. przerywam wasze macanie sie po jajkach odrobina szydery :taknieco:          

Odnośnik do komentarza

aha

 

myślałem że po wysłuchaniu tylu niesamowitych, wizjonerskich rymów aż kipi tu od elokwencji i głębokich jak studnia myśli. no nic  :reggie:

 

to teraz po waszemu 

 

 

nowy kanye rozyebał system. kropka

 

zayebisty flow. kropka

 

(pipi) jaram sie. kropka

 

ja też. kropka

 

nawijka taka że głowa mała, zaczynam rozumieć porządek wrzechświata. kropka

 

totalny rozk,urw, mózg rozyebany. kropka

 

XDDDDDDDDDDD. kropka  

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Co do bitów to się stanowczo nie zgodzę - są świetne, co prawda szkoda, że nie wszystkie bity są produkcji Westa, ale uważam, że pod tym względem płyta jest bardzo dobra, bity są różnorodne i świetnie wyprodukowane (Why I Love You to miazga dla mnie). Co do nawijki to pisałem w innym temacie, że Kanye momentami naprawdę marnie leci, Jay za to trzyma poziom i uważam, że nie ma się do czego przyczepić. Może trzeba albumowi dać chwilę, ja po pierwszym przesłuchaniu też byłem średnio zachwycony, ale po kilku przesłuchaniach się nawet zajarałem. Podobnie zresztą miałem z MBDF.

 

świetne bity, szkoda że nie wszystkie westa, płyta jest bardzo dobra, bity są różnorodne i świetnie wyprodukowane, dla mnie miazga, momentami marnie leci, jay trzyma poziom, nie ma się do czego przyczepić, byłem średnio zachwycony, nawet sie zajarałem

 

 

bardzo wizjonerska recenzja, szok, nowa jakość, jaram się. może jak posłucham więcej kaniego to też naucze sie tak kozacko formułować myśli

 

pozdro 600 gladiatorzy liryzmu    

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

jednak zostane

 

 

on topic - świetny track, gniecie jaja, wyj,ebisty album

 

 

 

 

 

 

yyyyy, ten kawałek nie jest do końca jego, no ale w sumie wystarczyło dorzucić rapy z bitami i profit. mógł dla przyzwoitości dopisać "feat shirley bassey", murzyny tak robią

 

"we are children of the blood dimonds" - nawija koleżka, który nawet sznurówki ma obsadzane diamentami. nieźle. biedny kanye, musi bardzo cierpieć wraz z każdym zakupionym diamentem :(

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Nie powinienem ci odpisywać, bo robisz marniutkie prowo, jednak jeśli rzeczywiście jesteś aż takim ignorantem i nie słyszałeś nigdy o czymś takim jak sampling to polecam wujka google. Zapewniam, że nie tylko mudziny 'podpinają się pod utwory znanych muzyków' (xD). Polecam również wypowiedź Tomasza Stańko nt. powyższej czynności, może otworzy to choć troszkę twój zamknięty łeb. No chyba, że nie wiesz kto to.

To tak w ramach poszerzania horyzontów, a teraz weź wyjdź.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...