Skocz do zawartości

Kanye West- My Beautiful Dark Twisted Fantasy.


Rekomendowane odpowiedzi

Nie powinienem ci odpisywać, bo robisz marniutkie prowo, jednak jeśli rzeczywiście jesteś aż takim ignorantem i nie słyszałeś nigdy o czymś takim jak sampling to polecam wujka google. Zapewniam, że nie tylko mudziny 'podpinają się pod utwory znanych muzyków' (xD). Polecam również wypowiedź Tomasza Stańko nt. powyższej czynności, może otworzy to choć troszkę twój zamknięty łeb. No chyba, że nie wiesz kto to.

To tak w ramach poszerzania horyzontów, a teraz weź wyjdź.

 

słyszałem o czymś takim jak sampling, ale wklejanie swoich 3 groszy do praktycznie gotowej muzyki i wokalu to przegięcie. taki stronger to raczej tani remix, niż coś własnego, usuwasz daft punk i zostaje wierszyk z paroma pierdnięciami

 

tomasz stańko ? ta, kojarze, taki miły starszy pan, gra dżezy na trąbce, nie specjalnie moje klimaty. 

 załóżmy, że jego wypowiedź otwiera mój zamknięty łeb (eeee....która ?). dlaczego potrzebowałbym znać jego osobe, żeby tak się stało ? nawet gdybym nie znał, to co to zmienia ? dobra wypowiedź nie broni się sama i potrzebny jest ten efekt "wow bardzo znany i szanowany pan" więc automatycznie kupuje jego poglądy" ? troche to infantylne

 

 

 

Niższej klasie mógł się spodobać.

 

śmiałe stwierdzenie jak na gościa, którego ulubionymi kontrargumentami są "zamknij ryj" lub "wypyerdalaj już". no ale kanje rządzi więc yebać hejterów na 100% elo

 

 

 

Nie czysta ciekawość, też kiedyś miałem 16 lat i hejtowałem Kanyego Westa, ale trzeba mieć niezłego ch.uja w uszach, żeby nie docenić MBDTF i ogólnie je.bać na cały hip-hop dla zasady. Panie muzyka to tylko na gitarach.

 

wypowiadałem się już niejednokrotnie przy okazji dyskusji okołomuzycznych i dobrze pamiętam, że ty też tam byłeś. mam kolejny raz rozpisywać się, w czym gustuje, bo masz amnezje ? przypomne ci tylko, że słucham różnych rodzajów muzyki. jak pisałem o queen, to odpisałeś coś w stylu "o jezu ixde jaka beka, kto słucha queen iksde".

nie wiem, jak ty wyczytałeś, że yebie hip hop dla zasady. nie, nie yebie, niektóre hip hopy lubie i pisałem o tym nie raz, dżizas

 

kilka pierwszych lepszych wykonawców z brzegu dla twojej czystej ciekawości - sinead oconnor, queen, justice, the cranberries, red hot chili peppers, vitalic, duft punk, metalica, david bowie, limp bizkit, kate bush, jackson, U2, nirvana, faithless, seal, florence and the machine, bob marley ...........styka ?

 

 

mój ulubiony murzyński rap, bardzo dawno temu słuchałem nałogowo

 

 

tell me why are we so blind to see that the ones we hurt are you and me - ciary na plerach. ogólnie preferuje rapy ze śpiewaniem i bardziej odczuwalną melodią. lubie eminema, to dobrze czy źle ? kiedyś słuchałem troche sokoła - lubiłem jego teksty, kalibra plus i minus, wwo. hmmmm.....i against i - moss def & massive attack......no troche jeszcze by sie tego znalazło 

Odnośnik do komentarza

Kazub mordeczko droga, bez obrazy, ale raczej masz dosyc eee 'pospolity' gust. Tutaj rzadza muzyczni hipsterzy i dla nich sluchanie kalibra czy np. limp bizkit to obciach. Badz co badz, ja tam tez nie jaram sie wiekszoscia z podanych przez Ciebie wykonawcow, ale no hate.

Chodzi o to, ze Twoj hejt na kanjego jest zupelnie bezpodstawny i pisze to, jako gosc ktory nie trawi jego muzyki. Mozna o nim pisac duzo, ze jest zadufanym w sobie murzyncem, ze pie,rdoli glupoty w tych swoich utworach, ze costamcostam, ale oddac mu trzeba jedno. Jest fenomenalnym producentem i swietnie sobie radzi na bitach. Jeden mocno zsamplowany kawalek daft punk wiosny nie czyni. Kanje jest kozakiem jesli chodzi o bity.

przeciez ten kawalek to jest taka petarda ze ja nawet nie

albo to, nawet bardziej IMO

wszystko tu pieknie brzmi, ja nie rozumie

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie mam ochoty sledzic tego calego pierdolenia ale Kazub na pewno zdajesz sobie sprawe ze Daft Punk tez bylo znane z "taniego samplowania"? xD

 

Ale wybaczam Ci, po twojej liscie ulubionych wykonawcow wnioskuje ze masz raczej plebejski gust i mozesz byc w 2014 zszokowany tanioscia Stronger . Pewnie nawet nie wiesz co to harsh noise lub musique concrete xD - (pipi) wiesz o buncie w muzyce

Edytowane przez Sugan
Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...