Skocz do zawartości

Kanye West- My Beautiful Dark Twisted Fantasy.


Rekomendowane odpowiedzi

Co do bitów to się stanowczo nie zgodzę - są świetne, co prawda szkoda, że nie wszystkie bity są produkcji Westa, ale uważam, że pod tym względem płyta jest bardzo dobra, bity są różnorodne i świetnie wyprodukowane (Why I Love You to miazga dla mnie). Co do nawijki to pisałem w innym temacie, że Kanye momentami naprawdę marnie leci, Jay za to trzyma poziom i uważam, że nie ma się do czego przyczepić. Może trzeba albumowi dać chwilę, ja po pierwszym przesłuchaniu też byłem średnio zachwycony, ale po kilku przesłuchaniach się nawet zajarałem. Podobnie zresztą miałem z MBDF.

Odnośnik do komentarza

Dobra płyta. Ma parę słabszych momentów, ale ogólnie podoba mi się. Zwłaszcza Why I Love You, That's my Bitch czy Murder to Excellence.

 

Trochę kręciłem nosem na auto tune'a, ale po 4 przesłuchaniach już mi nie wadzi. W środę biorę edycję rozszerzoną z empiku, bo prezentuje się bardzo ładnie.

Odnośnik do komentarza

Będzie brzmiało jak typowy hejt, ale chu.j. Obejrzałem parę filmików z tego koncertu na yt. Ogólnie nie jestem fanem darcia mordy na koncertach. No ale leci 'Dark Fantasy', a polaczki nie znają nawet refrenu ;[ Trochę to boli jak się zna na pamięć nawet skity z 'College Dropout'. I jeszcze to "hiphopowe" machanie rękami jak w "8 Mile". Zresztą słuchanie Westa na żywo to tak jak pójście na koncert Roberta M. Laserki, światełka, darcie mordy do mikrofonu i przewaga tępych ci.p z iPhonami wśród publiczności.

 

</hate>

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, kto to jest Robert M., ale generalnie koncerty muzyczne często tak wyglądają, że ktoś drze mordę do mikrofonu. Często są też oświetlone. Co do tępych ci'p na widowni to mogę tylko zapytać o konkretne badania IQ widowni, dzięki którym to wiesz, to musi być ciekawa lektura.

Odnośnik do komentarza

qb3k - nieźle z tobą.

 

Koncert za(pipi).isty, od setlisty po wykonanie, jedynie to śpiewanie z autotunem pod koniec było strasznie mulące, ok, jakby trwało to chwilę to spoko, ale nie 20 min ! W pewnym momencie rozbolała mnie od tego głowa ;) Ale mimo wszystko, koncert świetny, długi, super wykonany, zaje.biście się bawiłem

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Popieram bronx, zayebisty koncert! Kanye trochę przesadził z tym śpiewaniem przez 20 minut tego samego, ale poza tym wszystko było świetne. Ciekawa choreografia, światła, tancerki na scenie, naprawdę cudowne widowisko! Hejterzy, którzy nie byli na koncercie i wypowiadają się na podstawie filmików na yt to niech najlepiej pukną się w głowę kilka razy i to bardzo mocno.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Na festiwalach rzadko widuje się aż tak świetnie przygotowane koncerty wykonawców, koncert Kanyego wyglądał raczej na jego własny ''event'' niż na jeden z koncertów na jakimś tam festiwalu. Wielki szacun za całe to przedstawienie, wiem, że z chęcią wybiorę się drugi raz na jego koncert.

 

BTW: ciekawe skąd on się wziął nagle na tym dźwigu, zastanawia mnie to, bo nikt nie przyuważył go jak tam szedł, każdy patrzył na scenę, a tam nagle Kanye śmiga do góry po środku publiczności przy ''can we get much higher'' :D miazga

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
Gość ragus

Za miesiąc (18.06) wychodzi 6 solowy album Kanye Westa. Promocja już ruszyła - na 66 budynkach w 6 krajach wyświetlany jest pierwszy singiel "New Slaves".

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=sVp1cr8J3q0

 

http://www.kanyewest.com/

http://www.cgm.pl/aktualnosci,30409,kanye_west_na_wiezowcach_calego_swiata,news.html

 

Jaram się.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Ja nie mogę znieść hip hopu, serio próbowałem wiele razy się wkręcić i nie mam z tego słuchania przyjemności. Kanye West od "Graduation" (i część utworów Kalibra 44) to jedyne, co słucham z tego gatunku. Wnioski wyciągnijcie sami. Dla mnie muzyka Kanye to coś de facto bliżej setu DJ-skiego, niż całej reszty tego, na co się mówi hip-hop.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...