Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Aby skopiować kolory nie trzeba bawić sie w save'y <_<

Wystarczy pomalować jakieś auto (takie., które ma podany już jakiś kolor) na ten, który cchemy skopiować. Wysyłamy komuś auto i ta os. dostanie jednocześnie ten kolor. On nam je odsyła i my też dostajemy ponownie kolor (mamy już 2 puszki tej farby). Niestety trzeba odczekać 24h aby znowu wysłać smaochód... ale ogólnie tą metodą ("legalną" bez bawienia się w save'y) można każdego dnia zdobyć 1 sztukę danego lakieru.

Odnośnik do komentarza

Jak ustawiliscie mini coopera w sezonowym? W zasadzie jade bezbkednie z zakretow nie wypadam, a nie koge wyrownanej walki nawiazac i dojerzdzam przy koncu:-(

 

kup sportowe zawieszenie. Daj furę trochę niżej i zrób twardsze nastawy. Kup usztywnienie za 20.000 w zakładce nadwozie i w pełni konfigurowalna skrzynie i ustaw ją tak na 180 km/h. To musisz sprawdzić, bo nie pamiętam ile miałem. Wyłącz też kontrolę trakcji. Te lekkie łuki musisz jechać na pełnym gazie i odważnie w tej szykanie na końcu okrążenia, żebyś tam dużo nie tracił.

Chyba jestem niepelnosprytny bo (pipi)a daje mi to wszystko, gora na 5 dojechalem. Na okrazenie jednego dwoch biore i tyle, brakuje mi mocy i nie daje rady ja (pipi)ie :-(( juz wszystkiego probowalem.

 

to moze poprostu troszke go podrasuj. zwykle w autach zawsze robie ECU,wyscigowy filtr, silnik na 1lvl, katalizator sportowy - za male pieniadze masz ulepszone auto ktorym wygrasz bez problemow. gram na padzie jestem niedzielnym kierowca w gt5 i bez problemow poszlo. jak cos daj invite pozycze ci mojego:)

Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz

U Was także nie można wyłączyć ASM w samochodach NASCAR? Utrudnia mi to zabawę, bo koła hamowane są na tyle skutecznie, że nie mogę wygrać wyścigu na Daytonie (klasa ekstremalna, 10 okrążeń). Wyprzedzanie z oponentami to ciągła walka i trzeba mieć szczęście, żeby dobrze się ustawić do ostatniego zakrętu.

Odnośnik do komentarza

Jak ustawiliscie mini coopera w sezonowym? W zasadzie jade bezbkednie z zakretow nie wypadam, a nie koge wyrownanej walki nawiazac i dojerzdzam przy koncu:-(

 

kup sportowe zawieszenie. Daj furę trochę niżej i zrób twardsze nastawy. Kup usztywnienie za 20.000 w zakładce nadwozie i w pełni konfigurowalna skrzynie i ustaw ją tak na 180 km/h. To musisz sprawdzić, bo nie pamiętam ile miałem. Wyłącz też kontrolę trakcji. Te lekkie łuki musisz jechać na pełnym gazie i odważnie w tej szykanie na końcu okrążenia, żebyś tam dużo nie tracił.

Chyba jestem niepelnosprytny bo (pipi)a daje mi to wszystko, gora na 5 dojechalem. Na okrazenie jednego dwoch biore i tyle, brakuje mi mocy i nie daje rady ja (pipi)ie :-(( juz wszystkiego probowalem.

 

to moze poprostu troszke go podrasuj. zwykle w autach zawsze robie ECU,wyscigowy filtr, silnik na 1lvl, katalizator sportowy - za male pieniadze masz ulepszone auto ktorym wygrasz bez problemow. gram na padzie jestem niedzielnym kierowca w gt5 i bez problemow poszlo. jak cos daj invite pozycze ci mojego:)

Ciekawe, bo można max jedną część do niego wsadzić (która daje 9km), wagi zbić też się nie da. Kup wszystkie pozostałe części i próbuj, powinieneś mieć wszystkie okrążenia w granicach 1:05 (robiłem 1:05.2xx - 1:05.8xx, byłem pierwszy na szykanie na ostatnim okrążeniu). Jak ci dalej nie idzie, to pobaw się ustawieniami, na gtplanet jest kilka podanych.

Odnośnik do komentarza

U Was także nie można wyłączyć ASM w samochodach NASCAR? Utrudnia mi to zabawę, bo koła hamowane są na tyle skutecznie, że nie mogę wygrać wyścigu na Daytonie (klasa ekstremalna, 10 okrążeń). Wyprzedzanie z oponentami to ciągła walka i trzeba mieć szczęście, żeby dobrze się ustawić do ostatniego zakrętu.

Mialem podobnie. U mnie nie moglem przelaczyc w szybkim menu (tym dostepnym podczas wyscigu) asm na off ale przed wyscigiem, tam gdzie sie zmienia opony i systemy ustawia to moglem i tam sobie sprobuj wylaczyc. Jesli chodzi o wyzwania NASCAR to tam sie chyba w ogole nie da wylaczyc ale nie jestem tego pewny.

 

MichAelis

Sprobuj wlaczyc Skid Recovery Force. Przyspiesza fure o sekunde, dwie na okrazeniu (jesli nawet nie wiecej). Ja tak robilem te bonuseowe wyscigi no.2. Focusem np. nie szlo wygrac bez SRF (brakowalo mi 7, 8 sekund przy idealnej jezdzie a po wlaczeniu SRF wyprzedzilem go o 2 sekundy a popelniajac ze dwa bledy). Mowie Ci, sprobuj tego :)

Odnośnik do komentarza

U Was także nie można wyłączyć ASM w samochodach NASCAR? Utrudnia mi to zabawę, bo koła hamowane są na tyle skutecznie, że nie mogę wygrać wyścigu na Daytonie (klasa ekstremalna, 10 okrążeń). Wyprzedzanie z oponentami to ciągła walka i trzeba mieć szczęście, żeby dobrze się ustawić do ostatniego zakrętu.

Wyłącz ABS, to także wyłączy ASM - hamować w tym wyścigu i tak nie ma potrzeby ;) Poza tym to trzeba tam mieć niezłego farta, bo przeciwnicy uwielbiają nas "stukać od tyłu" przez co bardzo łatwo o wpadnięcie w poślizg i trzeba zaczynać wyścig od nowa. Jak widać w lusterku, że się zbliżają to najlepiej ustawić się tak, żeby uderzyli centralnie w tył naszego samochodu, wtedy mamy boost'a ;)

 

A te wyscigi sezonowe to łatwizna jest. Inna sprawa zadania Time Trial, ale w wyscigach przynajmniej mozna zarobić pieniądze i Exp points.

Wyłącz Skid Recovery Force to już nie będzie tak łatwo :)

Odnośnik do komentarza

seasonal event z focusem dobryyyyyy, ciężko zrobić, nawet z srf

Bez SRF ten event to chyba jedna z najtrudniejszych rzeczy do wygrania w tej grze. Poprzednie wyścigi sezonowe przeszedłem bez tego wspomagacza, ale na tym wymiękam. Zrobił to ktoś?

 

Srf to na polskie jak? Z tym wychodzeniem z poslizgu cos?

Tak, wychodzenie z poślizgu.

Odnośnik do komentarza

Aby skopiować kolory nie trzeba bawić sie w save'y <_<

Wystarczy pomalować jakieś auto (takie., które ma podany już jakiś kolor) na ten, który cchemy skopiować. Wysyłamy komuś auto i ta os. dostanie jednocześnie ten kolor. On nam je odsyła i my też dostajemy ponownie kolor (mamy już 2 puszki tej farby). Niestety trzeba odczekać 24h aby znowu wysłać smaochód... ale ogólnie tą metodą ("legalną" bez bawienia się w save'y) można każdego dnia zdobyć 1 sztukę danego lakieru.

do tego codziennie dostajemy 10 nowych barw(co 24'Hrs) :)

nawet probowalem przestawic czas, date do przodu tak, jak to sie robilo przy MGS3, jednak tym razem nie skutkuje.

 

Jak jest w GT5 z polonizacją? Warto w nią inwestować, czy lepiej kupić wersję angielską?

ja mam z Francji, a wciaz jednak spolszczona.

tak, jak ktos tu juz napisal to kwestia uzywanego jezyka PS3 -> "XrossMediaBar"

i jest rewelacyjny, oraz pomocny podczas tuningow.

 

---------------------------------------------------

poszukuje doradcy dla dzialu:

A-Spec -> Klasa ekspercka -> Gwiazdy GT.

jakim autkiem to najepiej przejechac ?

kwota nie ma znaczenia, za to poziom ma(19 :))!

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

Czy mógłby ktoś zrobić szacher-macher z sejwami i tym sposobem odpalić mi Formułę Gran Turismo? :>

Zbieram żmudnie kasę co i raz wygrywając zawody PD. Ale to powolne zbieranie kasy. Poratujcie.

Cierpliwości, ja zbierałem tydzień i teraz mam większą przyjemność z zabawy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...