Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Ruszyłem w końcu mistrzostwa z nascarem (nienawidzę tego "sportu") wszystko wygrałem spoko oprócz ostatniego wyścigu na Daytonie Oval. Mam tam włączoną odgórnie stabilizacje toru jazdy i kwa na każdym zakręcie samochód zwalnia jak głupi, a cała reszta w trzy dupy pełnym ogniem idzie. Ni hu nie można tego ustrojstwa wyłączyć :/

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,

 

Czy ktokolwiek z was, kto zdobył złoto w zadaniach specjalnych na torze Top Gear, mógłby mi opisać w jaki sposób tego dokonał? Zbiór prostych rad. Jak dotąd za sterami "Ogórka" uplasowałem się na trzecim miejscu, a Lotusem Elise z trudem dojechałem do mety. Zakręty Wilson, Chicago, Hammerhead - zupełnie nie rozumiem, dlaczego przy prędkościach rzędu 30 km/h Lotus wpada w niekontrolowany poślizg. Momentami czuje się, jakbym grał w produkt Codemasters z zakrętami-skryptami. Przykładowo zanim zacznę pokonywać Wilson auto już samo z siebie wpada w poślizg. Nawet nie wykonam skrętu kierownicą (Driving Force GT), a już muszę robić kontrę.

 

ogóry sa gites potrafią w cholerę nerwów zjeść. mi bodajże udało się srebro a złoto poza zasięgiem...trzeba na fuksa i metoda na zderzak grac

Odnośnik do komentarza

Szkoła AMG jest super. Zaliczałem to wczoraj SL300 i SLSem z początku ciężko mi szło bo przenosiłem sposób jazdy na torze z Shift a tam wiadomo dość sporo zakrętów brałem ganc sztorc bokiem więc pierwsza próba na pełnej pętli SLSem i czas 7:11:900 a wymagany czas to poniżej 7:05:000. Ale dalej nie gram, rzucam w cholerę te zadania bo mnie ostro wkur...zają.

 

Następne zadania wymagają wyższych leveli a ja mam 17. Teraz zabieram się ukończenie całego zwykłego trybu z kupowaniem / tuningowaniem samochodów i wygrywanie wyścigów. Jakieś levele powinny powpadać i jeszcze wrócę do tych speciali :) Mam dość skakania po grze z miejsca na miejsce to tu coś zaliczę to tam naskrobie level i dalej aby do przodu. Strasznie mnie to wpienia. 

 

Popróbowałem wczoraj Sebasian Loeb challenge i okazuje się lipa straszna. Nie wiem czy ja w to tak dobrze gram czy ten cały tryb WRC to jakaś łatwizna. Wiem że inaczej się tam jeździ ale zarówno NASCAR jak i WRC mogło by odejść robiąc miejsce na inne wyścigi. Głownie dlatego że nowa WRC 2010 gra jest omega miodna ale to inny temat :D

 

 

Odnośnik do komentarza

No w końcu! Zrobiłem ten nieszczęsny special event Lotusem Elise ma trasie Top Gear! Męczyłem się z tym najbardziej chyba ze wszystkich rzeczy jakie przeszedłem w serii GT, 3 noce do 4. rano no i dzisiaj się udało.

Z tej podjarki naszła mnie taka refleksyja, że nawet katując ten przejazd z 300 razy to i tak odczuwałem chęć by grać jeszcze i jeszcze raz... no i w tym chyba tkwi magia GT. Jasne odbijanie się od aut, nienajlepsza grafika na niektórych trasach czy uszkodzenia od któregoś tam levelu mogą w(pipi)iać, a jednak mam ochotę grać w nowe GT jak ja pie**le! Niestety na razie czas pracy, do GT zajrzę pewnie za kilka dni, ehh...

Odnośnik do komentarza

nurburgring, sls amg '10, wspomagacze wyłączone(jedynie abs na 1) , twarde wyścigowe opony, ff kierownicy na max , time trial lub ostatni z eventów średniej szkoły amg i po prostu mam nirvane przed tv

Wczoraj tą nirvaną skończyłem dzień. To pokazuje, że może jako szybka szpila GT5 wypada średnio ale gdy się zainwestuje w nią czas naprawdę można się zatracić.

Odnośnik do komentarza

oststani duzo pracuje wiec nie mam czasu na pisanie (wole spędzić ten czas przy Gran Turismo5).

co tu duzo pisac... gierka jest rewelacyjna i nie ma sobie równych. Posiada niesamowity GamePlay ktory nie ma szans stawac w szranki, bynajmniej ja nie znam takiej gry ktora moglaby. robiac licencje nawet na padzie nie jestem w stanie sie nia znudzic nie mowiac juz o tym jak dostane kielnie na dniach z Ebay'a. czasem nawet po zaliczeniu jej na gold gram ponownie by wycisnąć z siebie wszystkie soki, a to jest bardzo rzadko spotykane.

rowniez nie zwracam uwagi na takie błahostki, jak myslenie przeciwnikow (ludzie.. przestańcie sie cofać w rozwoju - kto jeździ w odwrotna strone niz poprawna i to w dodatku w symulatorze pff), uszkodzenia aut, czy modele.

dla mnie takie cos nie istnieje. wszystko co sie liczy to sterowanie, dynamika, fizyka, co sprowadza sie na zbliżony system prowadzenia pojazdu ku realizmu ktory daje niesamowicie wiele satysfakcji, podniecenia co żadna inna nie jest w stanie oddać.

 

p.s

o co chodzi z tym autkiem (Jaguarem z FB )jest darmowy?

Odnośnik do komentarza

Na razie nabijam kasę.

Ale mam pytanie bo w expercie przedostatni na 23 levelu jest napisane że trzeba mieć formulę Gran Turismo ?

Jaki to samochód trzeba kupić ? Jeśli wiecie to prosił bym o pomoc :whistling:

 

Na razie do spec b nie mam nerwów. Co za ciota tam prowadzi. sam go zatrudniłem :teehee:

 

Edit: A czy to prawda że na 30 lvl odblokowuje się Specjalny Event Sebastiana Vetela ?

Edytowane przez polaki899
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...