Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Psia krew, zagrałem w to drugi raz i ten sam kod dostałem. Chyba muszę raz jeszcze zagrać na innym koncie FB.   :confused: Ale dzięki za hinta.  A może ja w złą gre gram bo kod dostałem za WRC 

ja jak grałem to po trzech razach dostałem kod na strój, a po czwartym razie dodatkowo kod na jaguara, i wtedy dopiero miałem 100% odblokowane :)

gra dobra, wrc na Toskani :D

No i wyszłą kolejna lipa. Dzisiaj Bumier wysłał mi 2 samohody, które.. przepadły. U niego zniknęły z garażu a ja ich nie dostałem <_<

mi wyskoczyło, że można wysyłać jeden samochód dziennie :( ja na razie wysyłałem i zawsze dochodzą...

Edytowane przez jan szabrownik
Odnośnik do komentarza

Edit: A czy to prawda że na 30 lvl odblokowuje się Specjalny Event Sebastiana Vetela ?

Tak i po przejsciu tego eventa odblokowywuje sie Prototype X1. ;)

 

No i wyszłą kolejna lipa. Dzisiaj Bumier wysłał mi 2 samohody, które.. przepadły. U niego zniknęły z garażu a ja ich nie dostałem <_<

Przeciez jest limit na wysylanie 1 samochodu dziennie. Jak mogl ci wyslac dwa?

 

Kupiłem, zainstalowałem..........włączyłem szybką grę na laguna seca i co? Bieda Panie bieda, trasa wygląda gorzej niż na ps2. Trochę więcej się spodziewałem a tu taka lipa :(

Sama jazda samochodem jest ok ale grafa to mega fail.

Widze, ze jestes w tym miejscu, co wiele osob w dniu premiery. ;)

Odnośnik do komentarza

No i wyszłą kolejna lipa. Dzisiaj Bumier wysłał mi 2 samohody, które.. przepadły. U niego zniknęły z garażu a ja ich nie dostałem <_<

mi wyskoczyło, że można wysyłać jeden samochód dziennie :( ja na razie wysyłałem i zawsze dochodzą...

mi nic takiego nei wyskoczyło, wysłałem 2 auta i dupa, dostałem komunikat w stylu operacja nie powiodła sie i tyle... auta znikneły a u Emeta ich nie ma

z kasą też cienko w tym gt, nie ma jak dobrze zarobić

 

Przeciez jest limit na wysylanie 1 samochodu dziennie. Jak mogl ci wyslac dwa?

normalnie wybralem sobie auto, trojkąt podaruj znajomemu czy jakos tak, wybrałem Emeta, pozniej kolejne auto, jedyny komunikat jaki dostalem to ze operacja nie powiodla sie, akceptuje komunikat i patrze auto znika...

 

akcja miała miejsce dzisiaj około 14-15godziny, wczoraj około 16 Emet wysłał mi audi a3, poł godziny później je odesłałem, wszystko było ok...

dzisiaj taki zonk..

Edytowane przez Bumier
Odnośnik do komentarza

Zagrałem online i jestem w szoku.

Po pierwsze super sie grało oczywiście. Zapraszam do gry po Meczu Lecha :whistling:

 

Ale po drugie i najważniejsze że ONLINE jest

- zużycie opon i paliwa :blink:

- są zabrudzenia :ninja:

A ja się pytam dlaczego tego nie ma w GT Life ?

 

Piękny wyścig zaczynamy o 22 w nocy jedziemy na Nirburingu rozpoczyna się dzień i potem wyścig kończymy w nocy, coś wspaniałego :blush:

 

I co najważniejsze zero lagów. Widać że online do gry pisała inna zewnętrzna firma.

Edytowane przez polaki899
Odnośnik do komentarza
Alfa romeo giulia 65 pamięta może ktoś gdzie ją wygrać? Bo jak debil sprzedałem a teraz mi potrzebna, pfff nawet tyle szmalu nie dostałem bo w salonie kosztuje 10.000.000 :mellow:

 

nie pamiętam dokładnie nazwy eventu ale te alfe wygrałem chyba za wyścig włoskich samochodów w drugiej klasie wyścigów, trasy to chyba Rzym i Londyn.

 

skombinuje ktoś dla mnie kod na jaguara o którym mowa we wcześniejszych postach? nie mam konta na fejsbuku... jestem skłonny oddać jakiś samochodzik:)

 

i przy okazji pochwale sie że zaliczyłem wszystkie testy licencyjne na złoto :thumbsup:

właśnie za licencje dostałem taką małą honde s800, ten samochodzik jest kapitalny, waży 660 kg a silnik 0,8 litra kręci sie do 11.000 obr/min, z racji małej wagi w zakrętach trzyma sie jak przyklejona, wygrywałem nią z o wiele mocniejszymi samochodami, polecam :)

Edytowane przez ryder
Odnośnik do komentarza
Alfa romeo giulia 65 pamięta może ktoś gdzie ją wygrać? Bo jak debil sprzedałem a teraz mi potrzebna, pfff nawet tyle szmalu nie dostałem bo w salonie kosztuje 10.000.000 :mellow:
skombinuje ktoś dla mnie kod na jaguara o którym mowa we wcześniejszych postach? nie mam konta na fejsbuku... jestem skłonny oddać jakiś samochodzik:)

mam kod, w sumie 2 kody, na jaga i kombinezon, moge oddać za jakies przyzwoite auto, napisz na pw co proponujesz ;)
Odnośnik do komentarza

jup nie dosc ze 300tysi przebiegu to jeszcze 54' wiec 2 trophy wpadly przy okazji

 

Mozecie mi tak na chlopski rozum dac pare info na temat tunigu. Kupilem Lupo 1.4 wpakowalem w niego 150k i zamiast cieszyc sie jazda to podrzucilem kumplowi zeby zobaczyl co z tym autem da sie zrobic. Problem jest taki ze caly czas jest na wysokich obrotach, nie da sie tym poprostu jechac.

Edytowane przez danielskii
Odnośnik do komentarza

jup nie dosc ze 300tysi przebiegu to jeszcze 54' wiec 2 trophy wpadly przy okazji

 

Mozecie mi tak na chlopski rozum dac pare info na temat tunigu. Kupilem Lupo 1.4 wpakowalem w niego 150k i zamiast cieszyc sie jazda to podrzucilem kumplowi zeby zobaczyl co z tym autem da sie zrobic. Problem jest taki ze caly czas jest na wysokich obrotach, nie da sie tym poprostu jechac.

Ja wygrałem Lupo jakieś takie pomalowane na sportowo myślałem że w Professional będę męczył się ja Nordschleife ale okazało się że fura jest tak narowista że już po pierwszym zakręcie byłem 3 chwile później 1 i dojechałem do mety z ponad 40 sekundową przewagą. Wszystkie te wyścigi na Professional są jakieś łatwe, wygrywam autami które dostaje w nagrody za wyścigi. Liczę że dziś wygram Veyrona i pobawię się przy 400 km/h. Circut De La Sathre bez szykan powinien się nadać.

 

 

AMG Nordschleife w deszczu to jakaś masakra ale dam rade :)

 

Wczoraj około 02:00 pierwszy raz pograłem online. Trasa N-ring w nocy, dość klimatycznie ale wybrałem złe Auto bo F40 i z początku prowadziłem ale nigdy tym nie jeździłem poza Karusel w Licencji i nocna pora plus moja uśpiona czujność co do F40 sprawiły że gdzieś tam opóźniłem hamowanie i popłynąłem wyścig. Ale czułem przez połowę trasy że auto zachowuje się inaczej niż się przyzwyczaiłem. Widocznie ustawienia w online były inne. Fajnie się gra nie powiem, auta skaczą po trasie tak czasami w Shift że do końca nie wiadomo gdzie jest rywal i jak daleko od niego należy się trzymać żeby nie uderzyć. Nie daj boże nie wypchnąć z toru. Widocznie ktoś miał słabe łącza, póki co ja mam mieszane uczucie co do online. Ale klimat jest :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Ponawiam pytanie:

Nie chce ktos na wymiane c63amg??

Pilnie poszukuje Nissan March '99 niech ktos da znac jak trafi - chetnie sie wymienie ( szukam tego auta od dnia premiery i wku mnie losowe udostepnianie aut na gieldzie bo ciagle sie powtarzaja i rzadko cos nowego sie trafia)

 

Niewiem kto w Gt5 był odpowiedzialny za ustawianie eventów i ich poziomu trudności, ale specjalne na trasie top gear to jakaś komedia. Wyścig ogórów jest 10 razy trudniejszy od 3 eventu na tej trasie (wyścig kubelwagen'em) który przeszedłem za 2 razem na złoto. Podczas gry wyścig ogórami bodajże na srebro za 20 razem. Oczywiście to jest tylko przykład ale tak włąśnie panowie z PD wszystko poustawiali, jakby tą gre robili nie 5 lat a 5 tygodni (wszystko na szybko jakby nie przemyslane).

Kolejnym przykładme mogą tu być licencje, gdzie jedyne złoto jakie zdobyłem i to jadąc za 2/3 razem to właśnie w licencji S, a nie jakby się mogło wydawać w pierwszych licencjach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...