Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

 

Na filmikach zniszczenia widziałem. Co mam zrobić żeby zobaczyć je u siebie?

 

 

 

 

Wejdz do Arcade, wybierz auto WRC premium, i zacznij demolkę na byle trasie. Zniszczenia są też w GT Mode ale nie pamiętam od którego levelu sie odblokowują.

 

W końcu zobaczyłem te zniszczenia :confused: Tryb arcade Focus WRC i prawie 5 minut tłukłem się tym samochodem co zaowocowało pogniecioną maską, otwierającymi się drzwiami i tylną klapą :blink: Strasznie to słabo wygląda, samochody przeciwników chyba praktycznie nieuszkodzone. Jedyne co zauważyłem to, że po tych karambolach to samochód nie jechał szybciej niż 130km/h (to chyba te zniszczenia mechaniczne :whistling: ) W takiej formie jak to jest teraz to mogli sobie je podarować i skupić się na dopracowaniu innych rzeczy, dropy animacji (tak to bynajmniej wygląda na trasie ss5 w nocy), v-sync.

Odnośnik do komentarza

Na gametrailers pojawiła sie videorecenzja gt5. Moim zdaniem jedna z najbardziej sprawiedliwych ocen gt5.

http://www.gametrailers.com/video/review-hd-gran-turismo/708090

Jak to napisales, to spodziewalem sie, ze jest tam 7.5 albo 8.0. Ale masz jak najbardziej racje, jedna z najbardziej sprawiedliwych ocen GT5.

Odnośnik do komentarza

I znow ktos powie ze gt5 to moze nie gra dla mnie ( pozdrowienia dla nightrunnera;) ) ale sami przyznajcie ze polyphony przechwalalo sie zmiennymi warunkami na drodze zmoenna pora dnia i nocy, tymczasem mam ukonczone ok 70% wyscigow w gtlife i jak dotad NIGDZIE w ciagu wyscigu nie wystapily zadne opady ani zmienna pora dnia i nocy. A ze w adcade nie gram - to tak jakby tych zmiennych warunkow nie bylo wcale.

Moze gra losowo generuje pogode ale u mnie zero deszczu itp.

Zauwazyliscie to samo u siebie w trybie kariery??

Odnośnik do komentarza

dzizaz ty to jesteś niedoinformowany. Nie zauważyłeś że np w arcade lub treningu masz do wyboru np. trasę high speed ring oddzielnie w wersji ze zmienna pogodą i bez? Kilka tras ma OPCJĘ zmiennych warunków, nie wszystkie. W a-spec takie wyścigi są dopiero na wyższych poziomach.

Edytowane przez qraq_pk
Odnośnik do komentarza

I znow ktos powie ze gt5 to moze nie gra dla mnie ( pozdrowienia dla nightrunnera;) ) ale sami przyznajcie ze polyphony przechwalalo sie zmiennymi warunkami na drodze zmoenna pora dnia i nocy, tymczasem mam ukonczone ok 70% wyscigow w gtlife i jak dotad NIGDZIE w ciagu wyscigu nie wystapily zadne opady ani zmienna pora dnia i nocy. A ze w adcade nie gram - to tak jakby tych zmiennych warunkow nie bylo wcale.

Moze gra losowo generuje pogode ale u mnie zero deszczu itp.

Zauwazyliscie to samo u siebie w trybie kariery??

 

Pejas deszcz będzie na jednym wyścigu z poziomu 21, 2 wyścigi na poziomie 23 chyba i 1 na 24 to tyle ale to sam deszcz. W zawodach specjalnych masz w deszczu na Nurburingu :whistling:

 

Ja tym aspektem jestem trochę rozczarowany ale cóż trzeba przyjąć grę jaka jest. My jej nie zmienimy.

A teraz czas na dobicie do 30 lvl. :thumbsup:

 

W(pipi).wia mnie event "LIKE THE WIND".

A i musze mieć Formułe Gran Turismo ? Co to za samochód ? Bolid F1 ?

Edytowane przez polaki899
Odnośnik do komentarza

I znow ktos powie ze gt5 to moze nie gra dla mnie ( pozdrowienia dla nightrunnera;) ) ale sami przyznajcie ze polyphony przechwalalo sie zmiennymi warunkami na drodze zmoenna pora dnia i nocy, tymczasem mam ukonczone ok 70% wyscigow w gtlife i jak dotad NIGDZIE w ciagu wyscigu nie wystapily zadne opady ani zmienna pora dnia i nocy. A ze w adcade nie gram - to tak jakby tych zmiennych warunkow nie bylo wcale.

Moze gra losowo generuje pogode ale u mnie zero deszczu itp.

Zauwazyliscie to samo u siebie w trybie kariery??

 

Radzę pograć online na tych torach - wrażenia pierwsza klasa (ostatni multi jaki mnie aż tak wciągnął to cod4).

 

To tak jak w PES/Fifie - z komputerem można się całkiem dobrze bawić, ale dopiero z żywym przeciwnikiem są prawdziwe emocje :wink: .

 

Ja karierę mam w powijakach (9lvl) właśnie przez świetny multi, który podobnie jak w serii COD przyćmiewa tryb singla (choć sądzę, że na wyższych levelach i singiel da radę).

Odnośnik do komentarza

I znow ktos powie ze gt5 to moze nie gra dla mnie ( pozdrowienia dla nightrunnera;) ) ale sami przyznajcie ze polyphony przechwalalo sie zmiennymi warunkami na drodze zmoenna pora dnia i nocy, tymczasem mam ukonczone ok 70% wyscigow w gtlife i jak dotad NIGDZIE w ciagu wyscigu nie wystapily zadne opady ani zmienna pora dnia i nocy. A ze w adcade nie gram - to tak jakby tych zmiennych warunkow nie bylo wcale.

Moze gra losowo generuje pogode ale u mnie zero deszczu itp.

Zauwazyliscie to samo u siebie w trybie kariery??

 

Ja na treningu w GT Life jechalem na Nurbie, zaczynalem rano, kiedy bylo ciemno i padal deszcz, potem bylo jasno, padalo, ale w bardziej oddalonej czesci toru przestalo padac, po czym kiedy wrocilem na start znow padalo :), potem padalo cale kolko, nastepnie znow sie przejasnilo i przestalo padac. Zmienia sie :).

 

Nie jechalem jeszcze na ringu zadnego wyscigu za kase.

Odnośnik do komentarza

Mam Jaguara XJ13 RACE CAR CHROME LINE ale nie mogę wejść do wyścigu Historic Car Cup na poziomie Expert. level 16  :confused: Ktoś wie może oco chodzi?

He to nie mam co się napalać na ten samochodzik.

 

Mi został właśnie ten event z klasykami, event like the wind i formula gran turismo.(reszta zaliczone na złoto)

 

Aktualnie zbieram na bolid f1 za 12 kola wiec trochę to potrwa. No i jak pisałem wcześniej trzeba odblokować na 30 lvl event sebastiana vetela i dostać bonusowy samochodzik

 

VoytecCFC: Mógłbyś jeden kodzik podarować. A samochodzik jakiś się tam zawsze znajdzie na wymianę ;)

 

2097:Mistrzostwa Ameryki poziom 23. Daytona. Moim Fordem GT LM 5 okrążeń trwa 4.2 min a dostajesz za to 98 tyś + dużo expo.

Edytowane przez polaki899
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to było ale jak to nie to napisze.

 

Special Events / Jeff Gordon NASCAR School / Advanced (Level 21!!!) / trzecia trasa Daytona. Wyścig jest nie do wygrania, można spędzić długie godziny próbując i prędzej wysrać można czołg niż wygrać. 

 

Rada jest na to jedna. R/A Menu. Ja grałem na kierownicy i RA ustawiłem na padzie, podczas wyścigu włączyłem R/A menu i wyłączyłem ASR. To draństwo nie pozwala wygrać   :o  :o  :o

 

Na padzie ustawiłem pod L2 wywołanie RA Function, podczas wyścigu pojawia się opcje RA, 

 

L1 RA Select  +

 

R1 Ra Select - wybieramy to co chcemy włączyć lub wyłączyć, wzmocnić lub zrobić mniejszą siłę np. Hamowania.

 

góra na D pad Ra Adjust + a tym zwiększam siłę  

 

dół na D pad Ra Adjust - i odpowiednio zmniejszam siłę. 

 

RA Menu to jest to pokrętło z kierownicy DFGT, takie czerwone. Warto się z tym zapoznać. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...