Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Mysle ze PD specjelnie wywindowalo ceny samochodow ktorymi mozna wygrac niekrtore trudniejsze wyscigi, bo ccieli rozkrecic spplecznosc ps3. Pewnie mieli w zamysle zeby ludzie sie wymieniqli furqmi na poszczegolne wyscigi i kto wie czy to sie nIe sprawdz. Bo szkoda mi wydac milion cos tam na zonde ktora wygram 2 wyscigi i bedzie spala.

Moze zrobimy jakis watek na forum gdzie bedziemy na czas x wuscigow wymieniac sie furami ??

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

[

Level 25 : Grand Valley 300km

Level 26 : Roadster 4 hours

Level 27 : Laguna Seca 200 miles

Level 28 : Indianapolis 500 miles

Level 30 : Suzuka 1000km

Level 32 : Nurburgring 4h

Level 33 : Tsukuba 9h

Level 35 : Le Mans 24h

Level 40 : Nurburgring 24h

chcialbym wiedziec ile osob wytrzyma takie wyscigi :D

chociaz jak sie wpadnie w poslizg czy cos to sie ma jeszcze 200 okrazen aby dogonic ;)

Odnośnik do komentarza

Mysle ze PD specjelnie wywindowalo ceny samochodow ktorymi mozna wygrac niekrtore trudniejsze wyscigi, bo ccieli rozkrecic spplecznosc ps3. Pewnie mieli w zamysle zeby ludzie sie wymieniqli furqmi na poszczegolne wyscigi i kto wie czy to sie nIe sprawdz. Bo szkoda mi wydac milion cos tam na zonde ktora wygram 2 wyscigi i bedzie spala.

Moze zrobimy jakis watek na forum gdzie bedziemy na czas x wuscigow wymieniac sie furami ??

 

 

good idea. Jest wiele wyścigów do których trzeba kupić specjalne auto, albo też odblokować coś na wyższych poziomach :) Jak np. wyścig pick-upów (można pick-up wygrać w licencjach, ale nie każdy je robi)

Odnośnik do komentarza

Ehhh, co za badziew. Ogolnie tak sprawdzam ta liste samochodow i nie rozumiem faktu dlaczego np mamy Mazde RX-8 Type S ktora jest w wersji Premium a potem dostajemy 2 Mazdy RX-8 ktore sa w wersji standard a praktycznie oprocz silnika one sie nie roznia. Ogolnie uwazam ze powinismy kupowac samochody z salonu i odrazu powinna byc wersja silnika jaka chcemy zakupic, tak sobie wymarzyłem :D

Odnośnik do komentarza

Mi chodziło o coś innego - są auta premium i ewidentnie pasztetowy inny model standard tej samej marki. A oba modele prócz silnika w rzeczywistości nie różnią się niczym więc bez problemu można byłoby wykorzystać model premium i go praktycznie skopiować, a tak nie zrobili.

 

Przykład dał Redmisu i jest takich baboli więcej.

Odnośnik do komentarza

Wyścig Level 25 : Grand Valley 300km zaliczony ponad godzine kręciłem sie moją Zondą.

W tych wyścigach jest już zużycie opon i paliwa wiec trzeba wjechać do pit stopu żeby uzupełnić paliwo zmienić na świeży komplet opon.

 

Ponad 5 miliona CR na koncie kręcimi dalej :thumbsup: zbierająć na Bolid F1

Edytowane przez polaki899
Odnośnik do komentarza

B spec nie ruszone wcale -  moze to jest przyczyna, hm? ;)

 

1. Zmieniam taktykę :) Wydawało mi się że na początek zrobię całe A-Spec i zadania Specjalne a B-Spec zrobię na samym końcu oglądając jakieś filmy których mam w chuy. Ale ta jazda mi się już trochę przejadła. Więc teraz zabieram się za B-Spec nazbieram szmalu i będę przechodził jeden wyścig specjalny na Gold. 

 

 

2. kolo69 szkoda że ciebie posłuchałem wczoraj i kupiłem tego (pipi)ego McLarena :/ Bańka poszła na samochód a w moich rękach śmiga mi się gorzej niż Fordem GT40 no stripes, ale chciałeś dobrze :) Kiedyś mi się przyda jednak miałem 1.490.000 na koncie i jeszcze dozbierać drugą bańkę i była by Zonda R od dilera. 

 

3. 

ta, trzeba jechać praktycznie przez cały czas na 2 miejscu za liderem (łatwo się na tą pozycję przesunąć zaraz na początku). Jedź za kolesiem przez 10 okrążeń i na ostatnim wyjściu z łuku atakuj.

Pamiętaj o tym że nie wolno Ci go wcześniej wyprzedzić bo to spowoduje że peleton zacznie nabierać prędkości i dalej będą Cię wypychać z toru. Nawet jak lider będzie hamował to Ty siedź mu na zderzaku i go pchaj ale broń boże wcześniej wyprzedzać niż na końcu 10 okrążenia.

 

Grając na padzie i stosując tą technikę, da się wygrać.

 

Grałem wcozoraj na kierownicy i też zdało egzamin. W nagrodę dla ciebie Carman Nascar 

 

south-park-poor-stupid.thumbnail.jpg

 

 

 

MaroS jasne że się opłaca, wyścigi będziesz miał zaliczane bez stresu. Szkoda że mnie nie stać.

 

 

Odnośnik do komentarza

ja B.Spec włączam zawsze jak idę się kąpać,srać albo do sklepu :P JEstem na początkowych poziomach więc komend nie trzeba wydawać by wyścig zakończyć na 1 miejscu, nie oglądam wyścigu więc nie zasypiam, a jak wracam to mój Wojciechowski już ma dla mnie kasę za wygrany wyścig :P

Odnośnik do komentarza

ja B.Spec włączam zawsze jak idę się kąpać,srać albo do sklepu :P JEstem na początkowych poziomach więc komend nie trzeba wydawać by wyścig zakończyć na 1 miejscu, nie oglądam wyścigu więc nie zasypiam, a jak wracam to mój Wojciechowski już ma dla mnie kasę za wygrany wyścig :P

 

Robie podobnie, zeby tylko miec to z glowy :angry:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...