Skocz do zawartości

Bayonetta 2


mersi

Rekomendowane odpowiedzi

Bayo jest cudowna. Uwielbiam ten tytuł. Dodam, że początkowo też motyw przewodni mi nie pasował, jak i bohaterka. Jednak, po jakimś czasie okazało się, że okularnica to jedna z ciekawszych postaci ostatnich lat, a ten jej humor.... No rewelacja. Sam motyw przewodni okazał się po pewnym czasie strzałem w dziesiątkę. Jako gra, tak jak już swego czasu wspomniałem, to z pańską pogardą spogląda na inne tego typu pozycje. Za sferę audio, spokojnie można maksymalną notę wystawić - coś niebywałego. Ja, z niekłamaną przyjemnością przeszedłem ją z miejsca dwukrotnie, a ten strój PE....

 

Ogólnie, o ile pierwsze Bayo kupiłem raczej bez ekscytacji, a i sama gra leżała u mnie na półce kilka tygodni zanim w nią zacząłem grać, to o tyle Bayo II z miejsca kupuję i wiem, że jeśli będzie trzymała poziom poprzedniczki to WE nie wygłupi się z 40/40.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Też się tym jarałem, nadal fajnie to wygląda i zgadzam się, chociaż DMC3 też był mocno absurdalny, to jeszcze dało się to zaakceptować, ale w przypadku Bayonetty Kamiya w ogóle się nie ograniczał i jest kontrowersyjnie. Na szczęście rozgrywka jest świetna i dzięki niej da się to przełknąć.

Ten Kamiya ma świetlaną przyszłość. W tak młodym wieku zrobić grę sprzedającą się w milionach egzemplarzy to nie lada wyczyn. Do mnie takie dziecinne pomysły nie przemawiają.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

"I imagine after Nintendo saw Bayonetta 2, they went to Sega who was sat on a park bench swigging from a bottle of gin in a brown paper bag:

 

"Bad times huh?"

"Yeah man, sucks. Can you spare some change?"

"You need that Bayonetta 2 right now?"

"No man, can't even bloody finish it. Yours for a tenner?"

"Ok, there you go"

"Thanks Nintendo, always knew I could count on you"

"Don't spend it on drugs Sega"

 

I think that's how it went."

 

 

xD

 

 

Ls4DX.png

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Cóż jeśli rzeczywiście Bayo2 będzie exem na WiiU to jak dla mnie jest to już jeden z większych powodów do kupna konsoli. Choć po cichu liczę, że może po czasie wydadzą i wersje na Ps3. Tak czy owak cieszę się, że powstaje kontynuacja najlepszego slashera tej generacji.

 

A co się tyczy tych oburzonych kmieci z obrazka powyżej to cóż żenada czytając takie wypowiedzi, no ale jak się jest troglodytą to trudno oczekiwać jakichś sensownych wypowiedzi.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Paliodor: Nie ma szans na wersję PS3 skoro Nintendo jest wydawcą. Już po ptakach. Żadna gra z retailu, którą wydaje producent konsoli nie wyszła na innej platformie niż ta, na którą on pozwolił. Koniec i kropka. Bayonetta 2 może teraz wyjść jeszcze co najwyżej na 3DSa.

 

Uprzedzając fakty - Microsoft nie był wydawcą Ninja Gaiden 2 :P

Odnośnik do komentarza

No to mówi się trudno i jednak jest to dla mnie obok Monster Hunter powód do kupna kąsoli Big N. Można marudzić, że czemu także nie na PS3/X360 ale jeśli rzeczywiście projekt miał trafić do kosza ze względów finansowych czy też innych to dobrze, że Nintendo rzuciło groszem i odratowało go.

Teraz tylko liczę na to, że najwyższy poziom trudności będzie troszkę trudniejszy bo jednak po przyswojeniu sobie co lepszych ciosów i odpowiednim ekwipunku gra na Ultimate Climax czy jak to sie zwało nie była aż tak hardkorowa.Ale i tak mieliło się strasznie przyjemnnie te przeróżne ścierwa :D

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...