Skocz do zawartości

iPad


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

A jak tam IOS 4.3? mnie ucieszyła szybsza i lepiej reagująca klawiatura dzięki której teraz to klepię. Świetna sprawa. Cieszy też możliwość zmiany mute buttona na to co było w IOS 3... Ileś tam.

 

Sam Internet w przeglądarce śmiga znacznie szybciej, jak na normalnym PC. Cieszy mnie to, bo do tej pory iPad odstawał w tym od choćby takiego Szajsunga Galaxy Tab.

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza

Niestety, Andek to wprawdzie świetny system, ale mnogość wersji jak i ilość urządzeń na jakich Android śmiga to pewien problem dla deweloperów i to chyba główny problem braku chociażby takich Settlersów na konkurencyjnym Oesie. Zapraszam do przesiadki, sam tak zrobiłem i nie żałuję.

 

O ile telefon to jak na razie tylko Android, to jakbym miał brać tablet, to tylko iPad, serio. Chętnie bym jeszcze sobie wziął iPoda Touch do grania. Choć muszę Ci powiedzieć, że lekki znużenie Androidem się pojawiło, może następny telefon to będzie iPhone ^_^. Na razie jednak na przynajmniej rok mój HD2 mnie zadowala :).

 

To prawda, rozdrobnienie na Androidzie to wielki problem i naprawdę ogranicza on developerów. Zrób tu grę na procesory od 528 MHz do dwurdzeniowych 1.2 GHz, od ARMów po jakieś inne układy, jedne GPU to Adreno, drugie to Tegra, trzeci to PowerVR a ostatni w ogóle nie ma GPU... :(.

Odnośnik do komentarza

Ja spokojnie czekam na rozwój wypadków, jeśli ceny jakoś istotnie spadną (zwłaszcza na rynku wtórnym) to może pod koniec tego roku się skuszę na 2. Ale bardziej prawdopodobne, że będę szukał pierwszego iPada w mega wypasie :P czyli 64GB 3G i to mnie zadowoli. Szalę mogą przechylić jedynie gry, jeśli pojawią się tytuły które wykorzystają możliwości iPad 2 i będą to jakieś zacne produkcje, to wbrew logice zafunduję sobie przesiadkę. Na razie jak wspomniałem - czekam.

 

@Texz, a co z denerwującym odświeżaniem stron w Safari po dłuższej nieobecności na danej karcie ? Poprawili to ?

 

 

Odnośnik do komentarza

Posiadacze Ipada, czujecie cisnienie zeby wymieniac na I2 ?

Cena za 16 kusi-1599zl.

Jakies miech temu sprzedalem ipada zeby wymienic na I2, ale chyba poczekam jednak do trojki. Ten rok wytrzymam ;). W sumie to nie ma wiekszego sensu kupowac 2 przy cenie IP1. Zmian praktycznie zadnych nie ma.

Odnośnik do komentarza

@Texz, a co z denerwującym odświeżaniem stron w Safari po dłuższej nieobecności na danej karcie ? Poprawili to ?

Szczerze, pierwsze słyszę o czymś takim.

 

Co do iPada 2, moje ciśnienie jest zerowe. Mam iPada już od ponad pół roku i wciąż uwielbiam ten kawałek elektroniki na tyle, żeby brać go często do łazienki ... A tak szczerze po raz drugi, nowy iPad mi się nie podoba. Stary był co prawda grubszy, ale designem bardziej przypominał iPhone 4, z metalową otoczką włącznie. Nowy jest jakiś taki... jakby designem krok wstecz. Jasne, jest szybszy, ale już na iPodzie Touch zauważyłem, że bardziej jarają mnie gierki 2D z przemyślanym gameplayem, niż na żywca wzięte z konsol konwersje gier w 3D. Wyjątkiem są gry jak Tony Hawk 2, przyznam szczerze po raz trzeci, że tego rodzaju szpile mnie wkręcają.

 

 

@Maiden: za pisanie "nie" z przymiotnikami łącznie dostajesz plusa. Już mnie ku(((ca bierze gdy widzę pisma: "Zwracam się z prośbą o wydanie zaświadczenie o nie zaleganiu..."

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza

W linku ktory podales jest film, zmien ustawienie na 720HD- potrzeba Tobie czegos wiecej od tableta ktory nie jest kamera ?

 

 

Gdybys przeczytal ten preview to bys wiedzial, ze fotki sa robione w mniejszej rozdzialce niz filmy. Umieszczenie kamery w tablecie to jedno, ale to dlaczego apple nie przeszczepilo kamerki chocby z ip4 to drugie. Telefon tez nie jest kamera tylko co z tego ?

Odnośnik do komentarza

To z tego, ze ja osobiscie mam w (pipi)e kamery w telefonie i tym bardziej zwisa mi kamera w tablecie ;) A takich jak ja jest milion. A jak ktos chce robic ladne zdjecia, to kupuje lustrzanke najlepiej pelna klatke do tego szklo za cene 2 takich ipadow 2 i wtedy mozna robic testy ;) Smiech na sali te tesowanie kamer :)

Odnośnik do komentarza

To z tego, ze ja osobiscie mam w (pipi)e kamery w telefonie i tym bardziej zwisa mi kamera w tablecie ;) A takich jak ja jest milion. A jak ktos chce robic ladne zdjecia, to kupuje lustrzanke najlepiej pelna klatke do tego szklo za cene 2 takich ipadow 2 i wtedy mozna robic testy ;) Smiech na sali te tesowanie kamer :)

 

 

Dlatego jak juz dawac kamere do ipada to przynajmniej taka jak w ip4 aby to mialo jakies rece i nogi a nie krok wstecz. Kolejny kwiatek apple.

 

 

 

Aparat w telefonie sie przydaje i jakies marudzenie o lustrzankach jest bez sensu, no chyba, ze zawsze nosisz lustro ze soba to tak, ale jak jak chce zrobic zdjecie produktu na polce albo jakiegos numeru seryjnego aby miec pogladowe info to poprostu wyciagam telefon z kielni, a nie kilku kilowy zestaw fotografa z canonem 5d, 3 obiektywami, mini statywem i dodatkowa lampa blyskowa.

 

 

I takich jak ja jest dwa miliony.

Odnośnik do komentarza

Niestety, Andek to wprawdzie świetny system, ale mnogość wersji jak i ilość urządzeń na jakich Android śmiga to pewien problem dla deweloperów i to chyba główny problem braku chociażby takich Settlersów na konkurencyjnym Oesie. Zapraszam do przesiadki, sam tak zrobiłem i nie żałuję.

 

O ile telefon to jak na razie tylko Android, to jakbym miał brać tablet, to tylko iPad, serio. Chętnie bym jeszcze sobie wziął iPoda Touch do grania. Choć muszę Ci powiedzieć, że lekki znużenie Androidem się pojawiło, może następny telefon to będzie iPhone ^_^

.

 

Ja osobiście wolałbym kupić iPhone za 2500zł niż telefon z androidem za 1000zł + iPada za 2000zł.

 

Mówisz, że wziąłbyś iPoda Touch do grania, w takim razie co cię trzyma mocniej przy androidzie? Nie mówię, że system jest zły, bo miałem styczność i jest bardzo dobry, ale trochę nie widzę sensu twojej wypowiedzi :P

Co ma android, czego iOS nie ma?

 

 

To z tego, ze ja osobiscie mam w (pipi)e kamery w telefonie i tym bardziej zwisa mi kamera w tablecie ;) A takich jak ja jest milion. A jak ktos chce robic ladne zdjecia, to kupuje lustrzanke najlepiej pelna klatke do tego szklo za cene 2 takich ipadow 2 i wtedy mozna robic testy ;) Smiech na sali te tesowanie kamer :)

 

 

Dlatego jak juz dawac kamere do ipada to przynajmniej taka jak w ip4 aby to mialo jakies rece i nogi a nie krok wstecz. Kolejny kwiatek apple.

 

 

 

Aparat w telefonie sie przydaje i jakies marudzenie o lustrzankach jest bez sensu, no chyba, ze zawsze nosisz lustro ze soba to tak, ale jak jak chce zrobic zdjecie produktu na polce albo jakiegos numeru seryjnego aby miec pogladowe info to poprostu wyciagam telefon z kielni, a nie kilku kilowy zestaw fotografa z canonem 5d, 3 obiektywami, mini statywem i dodatkowa lampa blyskowa.

 

 

I takich jak ja jest dwa miliony.

 

 

Kiedyś, jak ktoś chciał telefon z dobrym aparatem to mówiono, żeby sobie kupił normalny aparat, a teraz to już nie aktualne, bo telefony robią zdjęcia bardzo dobrej jakości :P

Edytowane przez Norbi13
Odnośnik do komentarza

 

Dlatego jak juz dawac kamere do ipada to przynajmniej taka jak w ip4 aby to mialo jakies rece i nogi a nie krok wstecz. Kolejny kwiatek apple.

 

Przy ipadzie 3 wsadza lepsze lajno i oznajmia, ze jest rewolucja- tak dziala apple.

Konkurencja juz cos dawno ma, oni to wrzucaja przy nastepnym urzadzeniu i mowia jakie to fajne i w ogole pelen wypas ;)

 

 

 

Aparat w telefonie sie przydaje i jakies marudzenie o lustrzankach jest bez sensu, no chyba, ze zawsze nosisz lustro ze soba to tak, ale jak jak chce zrobic zdjecie produktu na polce albo jakiegos numeru seryjnego aby miec pogladowe info to poprostu wyciagam telefon z kielni, a nie kilku kilowy zestaw fotografa z canonem 5d, 3 obiektywami, mini statywem i dodatkowa lampa blyskowa.

 

 

I takich jak ja jest dwa miliony.

 

Czyli ma byc podglad,widoczne, a w takich syt nie liczy sie jakosc i zyleta na cropie bez mydla ;) Do takich bzdur stykaja aparaciki ktore byly w tel 4 lata temu ;)

Lusto nosze na wypady hobbystyczne. Jakbym odczuwal potrzebe- a czasami sie przyda, bo roznie w zyciu bywa, to kupilbym kompatka nie wiele wiekszego od paczki fajek. Ale nie mam takiej potrzeby i zdj telefonem wykonalem - nie wiem ile ale licze na palcach jednej reki. 10 to max od poczatku jak montuja aparaty w tel.

 

 

 

 

Mówisz, że wziąłbyś iPoda Touch do grania, w takim razie co cię trzyma mocniej przy androidzie? Nie mówię, że system jest zły, bo miałem styczność i jest bardzo dobry, ale trochę nie widzę sensu twojej wypowiedzi :P

Co ma android, czego iOS nie ma?

 

W andku sobie pogrzebiesz, zmienisz co nie co, w systemie cos poswirujesz. iOS sam w sobie jest biedny i jestes skazany na to co Jobs chce. Sprawe zalatwia Jalibreak i skrzydla sie rozciagaja, ale to jak golab do orla(android)

 

 

 

 

Kiedyś, jak ktoś chciał telefon z dobrym aparatem to mówiono, żeby sobie kupił normalny aparat, a teraz to już nie aktualne, bo telefony robią zdjęcia bardzo dobrej jakości :P

 

Liczy sie optyka, a nie liczba mega pikseli. A to wlasnie liczba kusi i naciaga kupujacych tel. Posluchaj reklamy, zawsze pada liczba milionow pixeli - kogo to ? Skoro optyka to kawalek plasticzku z latarki ;)

Edytowane przez luck1985
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, aparaty w komórkach, to raczej do niczego się nie nadają. Najlepszą optykę wrzucają tam Nokia i Sony, najgorszą HTC (to w ogóle śmiech na sali, jakie to zdjęcia robi - mam HD2 i fotki, to masakra, taka bieda) i cudów tutaj raczej nie będzie - telefony są po prostu za małe.

 

A co do iOS'a. Jailbreak? Nie kumam po co to robić, bez kitu. Piracenie gier za dolara, to dla mnie jakieś nieporozumienie, oczywiście jb daje nieco więcej, ale czy to takie potrzebne? Taki iPad mimo ograniczeń idealnie się sprawdza w tym, do czego powstał, a brak kamery mnie osobiście nijak nie rusza, bo kto w ogóle bawi się w wideo-rozmowy? :) Apple, to firma której nie zawdzięczamy żadnej rewolucji, poza App Store'm, za to są mistrzami w udoskonalaniu tego, co inni już wymyślili. I taka polityka nie jest zła, bo każde urządzenie jest dopracowane (choć często jakościowo liche, ale to już temat na inną dyskusję). Największy minus Apple, to wyznawcy i sekciarstwo - to mnie najbardziej odpycha od jabłka, aczkolwiek nie ukrywam, że na iPodzie i iPadzie mam całą masę appsów i często z tych zabawek korzystam, zresztą polecam wszystkim Speedball 2 - remake, że nic tylko grać :).

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, aparaty w komórkach, to raczej do niczego się nie nadają. Najlepszą optykę wrzucają tam Nokia i Sony, najgorszą HTC (to w ogóle śmiech na sali, jakie to zdjęcia robi - mam HD2 i fotki, to masakra, taka bieda) i cudów tutaj raczej nie będzie - telefony są po prostu za małe.

 

A co do iOS'a. Jailbreak? Nie kumam po co to robić, bez kitu. Piracenie gier za dolara, to dla mnie jakieś nieporozumienie, oczywiście jb daje nieco więcej, ale czy to takie potrzebne? Taki iPad mimo ograniczeń idealnie się sprawdza w tym, do czego powstał, a brak kamery mnie osobiście nijak nie rusza, bo kto w ogóle bawi się w wideo-rozmowy? :) Apple, to firma której nie zawdzięczamy żadnej rewolucji, poza App Store'm, za to są mistrzami w udoskonalaniu tego, co inni już wymyślili. I taka polityka nie jest zła, bo każde urządzenie jest dopracowane (choć często jakościowo liche, ale to już temat na inną dyskusję). Największy minus Apple, to wyznawcy i sekciarstwo - to mnie najbardziej odpycha od jabłka, aczkolwiek nie ukrywam, że na iPodzie i iPadzie mam całą masę appsów i często z tych zabawek korzystam, zresztą polecam wszystkim Speedball 2 - remake, że nic tylko grać :).

 

No tak, ale nie każdemu jest potrzebny super świetny aparat :P Ten z iPhone 4 robi bardzo dobre zdjęcia (według mnie oczywiście. Ja się nie znam, ale taki aparat jest dla mnie wystarczający).

 

Co do Jailbreaka to nie każdy go robi żeby piracić, niektórzy go robią po to, żeby zdjąć simlocka, albo po prostu żeby pogrzebać trochę w systemie ;)

Odnośnik do komentarza

Jaki jest najnowszy model Ipoda toucha ?

Taky, o http://www.apple.com/ipodtouch/

 

Btw. wczoraj dłużej obadałem Samsunga Galaxy Tab. Cholera Apple, mogliby choćby wprowadzić animowane tapety czy cuś. Ustawiasz sobie equalizer w tle i puszczasz muzę. Ilość innych ficzerów też każe się dłużej zastanowić gdzie inżynierowie z Apple mają głowy trochę ospale doganiając konkurencję. Nie żebym coś sugerował, sam mam iPada ... pierwszej generacji.

 

btw. ściągnąłem wczoraj Dungeon Hunter 2. MISTRZOSTWO! Dawno mnie tak nie wciągnęła gra na IOS.

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza

Jaki jest najnowszy model Ipoda toucha ?

Taky, o http://www.apple.com/ipodtouch/

 

Btw. wczoraj dłużej obadałem Samsunga Galaxy Tab. Cholera Apple, mogliby choćby wprowadzić animowane tapety czy cuś. Ustawiasz sobie equalizer w tle i puszczasz muzę. Ilość innych ficzerów też każe się dłużej zastanowić gdzie inżynierowie z Apple mają głowy trochę ospale doganiając konkurencję. Nie żebym coś sugerował, sam mam iPada ... pierwszej generacji.

 

btw. ściągnąłem wczoraj Dungeon Hunter 2. MISTRZOSTWO! Dawno mnie tak nie wciągnęła gra na IOS.

 

Ale przeciez o to Apple chodzi bo co jak co, ale oni maja geniuszy od marketingu(oni by nawet (pipi) owiniete w papierek z logo z nazdgryzionym jabluszkiem sprzedali ;) ), a oni wmowia przy kolejnej wersji Ipada, ze TERAZ w tym momencie jest przelom itp. itd. A ja szczerze powiedziawszy jestem pelen podziwu za to :)

Osobiscie mnie narazie Ipad starcza, ale zastanawiam sie czy kupic Iphone 4 czy poczekac na Iphone 5(spogladajac na ich cykl wydawniczy).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.