Skocz do zawartości

iPad


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

@easye i wszyscy podróżni - na stronie głównej AppStore jest baner dla wszystkich "outdoorowców" - zebrane w jednym miejscy apy dla mobilnych. ja odkryłem i polecam fajny soft do gwiazd - uruchamiasz kamerę w iPadzie, kieruje go w niebo a soft opisuje jakie gwiazdy (satelity itp.) widać. najs

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Polska, polski, klawiatura Polski Pro. iTunes mam na polski AppStore, nic nie zmieniałem. Na iPadzie ino język z Polskiego na Angielski i na odwrót, ale czemu mi to zamieszało - nie wiem.

 

edit: zadziałało przez brutalne wyrzucenie angielskiej klawiatury i zostawienie tylko polskiej, nie wiem dlaczego nie mogą być dwie obok siebie...

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

jejku, jak aktualizacja ipada mnie wqrwia. Wiecznie sa jakies problemy.

Teraz mam blad -3259, polaczenie sieciowe przekroczylo limit czasu. I za kazdym razem pobieranie tego samego. Szlag mnie trafia !

Mozna jakos aktualizowac go z pliku pobranego offline ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ok kupilem ipada 2 i mam kilka pytan. Nie jestem w temacie ipadow zielony, tylko conanwyzej zielonkawy wiec wybaczcie moja niewiedze ;)

 

1. Jak odtwarzac filmy i jak wrzucac je na ipada? Wiem ze musza byc one w formacie mp4 zeby wszystko dzilalo ale da sie to jakos wrzucac bezkonwertowania?

 

2. Jak wrzucac... zdjecia na ipada? :)

 

3. Jesli wchodze na strone vod.onet.pl i stamtad chce obejrzec jakis film/serial to jest to mozliwe? Trzeba sciagnac chyba jakies wtyczki..no nie wiem.. :)

 

Bardzo bym prosil o odpowiedzi ;) jak cos jeszcze przyjdzie mi do glowy to dam znac. Mozecie tez podac jakas liste gier/aplikacji najlepiej darmowych ktore sa przydatne na start :) z gory dzieki.

 

Pisze z telefonu.

Odnośnik do komentarza

No nie do konca, Jobs wyjasnial wiele razy ze powod dla ktorego ich mobilne urzadzenia nie posiadaja flash-a to zbyt wysoki pobor mocy tego plugin-a. Apple przez bardzo dlugi czas prowadzilo rozmowy z adobe, aby Ci poprawili flasha i zrobili tak aby plugin nie pobieral tyle energi ale panowie z adobe mieli apple w (pipi)e wiec apple sie na nich wypielo.

Podobno przeprowadzali testy z uwczesnie dostepnym flashem i zywotnosc bateri spadla o ok 30%.

Odnośnik do komentarza

Od niedawna mam iPada 2 i zastanawiam się nad wgraniem Jailbreaka :) Jest jakiś poradnik, jakaś strona gdzie dokładnie tłumaczą jak to zrobić? Jakie płyną z tego główne korzyści, co stracę? Będę miał gwarancję czy przepadnie? Jak jest to niezgodne z regulaminem to podeślijcie linka na PW :)

 

No i czy można odinstalować JB w każdej chwili?

 

Sorry za te lamerski pytania ale nie jestem w temacie :/

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Gwarancji nie tracisz, JB jest ulotne bo gdy wgrasz aktualizacje iOS lub odtworzysz soft fabryczny to JB znika... Inną sprawą jest to że oile mi wiadomo to boot rom iPad-a 2 nie został złamany! i jedynym dostępnym JB jest JB tethered a to znaczy że za każdym razem gdy padnie ci bateria lbu będziesz musiał zresetować urządzenie musisz je podłączać do kompa aby aktywować JB!!! bardzo to niewygodne i czasochłonna a w podróży niewykonalne zazwyczaj :D

 

ps. unikaj aktualizacji iOS rób ją tylko wtedy gdy jesteś pewien że na tą wersję jest już dostępny JB. Jeśli masz iPada w wersji 3G to tym bardziej nie wgrywaj aktualizacji od Apple jedynie te zmodyfikowane (w nowy soft wgrywany jest stary złamany sterownik modemu) bo inaczej nie będziesz mógł zdjąć simlocka...

Odnośnik do komentarza

...

Juz pomijam fakt, ze mam flasha zainstalowanego po JB i ogladajac reklamy lub nawet cale site w stylu 2advanced.com nie widze tego zuzycia baterii...

Jakos Ci nie wierze, zreszta nie o to chodzi, poczytaj to:

http://www.zdnet.com...-drawbacks/8179

 

Ciekawy artykul osoby, ktora specjalnie zwolala konferencje aby oglosic calemu swiatu, ze zle trzymaja telefon, ale nie o to chodzi. Wszyscy dookola maja flasha i telefony jakos potrafia trzymac te baterie, jedne krocej, inne dluzej ale sie da. Tylko w apple sie nie da. Tak samo jak Bluetooth. Tylko apple ma bluetootha, ktorego nie ma.

 

 

Nie wierzysz mi ? To najlepiej sam sprawdz bo ja korzystam z internetu codziennie na swoim iP4 z flashem w safari.

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...