Skocz do zawartości

Dead Space 2


Gość Kyo

Poziomt trudności trofeów.  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności Trofeów w DS2?

    • Casual
      0
    • Normal
      5
    • Survivalist
      3
    • Zealot
      4
    • Hard Core
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie, jeszcze nie zapomniałem jak się grało w DS2 na HttC ;) Obawiam się jednak, że w trójce, dodanie partnera, ułatwi grę. Podejrzewam, że będzie możliwość odnowienia sił witalnych partnera, coś jak w RE5. Czy DS2 był tak naprawdę trudny? Nie. Ginęło się jedynie w momencie, w którym utraciło się koncentrację, popełniło błąd.

 

Czy podjąłbym się przejścia DS2 bez save'a? Hmm :)

Odnośnik do komentarza

Spokojnie, jeszcze nie zapomniałem jak się grało w DS2 na HttC ;) Obawiam się jednak, że w trójce, dodanie partnera, ułatwi grę.

ze znajomym - oczywiście, ale jak miałbym grac z userem losowym to to juz nie w cale nie ułatwia grania, a raczej zniechęca.

 

Czy podjąłbym się przejścia DS2 bez save'a? Hmm :)

to chyba raczej jest pytanie retoryczne :)
Odnośnik do komentarza

4, granie z randomami na pewno nie ułatwia sprawy. Dlatego też z randomami nie gram :) Do wspólnego grania mam sprawdzonych ludzi :drinks:

spoko, ale mi chodzi bardziej o profesjonalna grę w sieci, a nie split-screen. Pamiętam w Portal'a jeszcze dobrze sie gralo, ale tutaj to inna sprawa.

to jest horror i chce mieć/zachować pełny ekran dla siebie, przy czym dobrze sie bawić. pożyjemy, zobaczymy, kto zakupi na premier i w tedy moze sie z kim ustawie na jakieś granie po godzinach wieczorynkowych ;)

 

edit.

widziałem twoje wipkowe rekordy -> IMPRESSIVE :hi:

Odnośnik do komentarza

Też mówię o sieci. Tak się składa, że aktualnie nie mam możliwości grać z żadnym pro na splicie, więc gram z pro online ;)

 

Taki w miarę horror to był w jedynce. Dwójka straszyła jedynie na HttC - w sensie, straszył zgon i powtórka kilku h gry. Samego straszenia, to niestety nie doświadczyłem :)

 

Zobaczymy jak to będzie z tymi trofikami. Wiesz G, że przez długi czas myślałem, że coop i singiel niczym się nie różnią :) Zbyt dużo było wtedy coopa ;)

 

Dzięki za słowa uznania w sprawie rekordów ;) Stare dzieje... Pamiętam, że jednym padem zrobiłem w sumie 150.000 razy LPL/PLP :woot:

Odnośnik do komentarza

split-screen niestety nie ma sobie równych w takowych sytuacjach :) góra czy dol ?

 

Osobiście preferuje dynamiczny, brak z góry ustalonych pozycji, położenie zmienia się w trakcie postępów ;)

To zależy z kim się gra. Jak pro w temacie, to dół jest spoksik, jak do pro jeszcze brakuje, to wybieram górę. Choć w sumie z pro, to i vertical jest wporzo ;)

Odnośnik do komentarza

czy na hardcore te pokraki kroją więcej energii niż na normal ? gdzie mogę znaleść ten specjalny (biały ?) kombinezon w new game+ ?

Hardcore to poziom wyżej niż normal, jeżeli chodzi o obrażenia i życie Necro. Biały? To jest ten alternatywny Security Suit? Po przejściu Zealot będzie dostępny w sklepie.

 

Tutaj lista wszystkich kombinezonów i jak je zdobyć:

http://www.alteredgamer.com/dead-space/105419-dead-space-2-suits-walkthrough/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Zdobycie większości trofeów w tej grze to dla mnie "survalist" - poza pucharem za przejście HC rzecz jasna...
Nigdy nie zapomnę ile narzucałem się (pipi)ami, kiedy po blisko 5h gry bez żadnego sejwowania zginąłem przez eksplodujące niemowlaki w przedszkolu, by po rozpoczęciu kampanii od nowa... zginąć przeciętym przez zamykający się właz w rozdziale z zamrożonymi zwłokami. (Rozdział 5 - Krypta) :wallbash:
3 dni męczarni, a na dobitkę zderzenie z górą złomu, tuż przed doleceniem do statku Ellie, przez jeden zły zakręt. :D
Jestem hardkorem! 8)

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Potrzebuję porad do trybu hardcore. Obecnie po nieudanej próbie hardcore'a przez głupi błąd padłem w walce z tormentorem w 5 rozdziale (tej efektownej), jadę ng+ na zealocie, jestem w 7 rozdziale.

 

W których miejscach sejwować? Na jakie trudne momenty zwrócić uwagę? Na zealocie jeszcze ani razu nie zginąłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...