Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

moim zdaniem najlepsze jest to że magia tej marki jest tak duża że nawet wersja na ps3 bedzie gniotła.

Fabuła i udzwiękowienie będzie to samo, bohaterowie Ci sami, dzizas, mam ciary, ja chce to mieć jutro, całe to gadanie o otwartym siwecie pewnie rozbija sie o swobodną kolejnosc zdobywania jakis wiosek, ale to wszystko jest nieważne, intrygujące są podpisy pod postaciami, niech ktoś to ładnie sfotografuje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Jaranko w chu.j. Tylko proszę powiedźcie mi co to jest to czarne co ma Big Boss na czole? Naprawdę od jedzenia węży? Czy co?

 

To zwykly gruz po jakims wybuchu w Ground Zeroes lub wczesniejszych wydarzeniach w PP.

 

 

No pisalem przeciez. Kojima o tym tweetowal, nazywajac to "debris" czyli szczatki czegos.

Odnośnik do komentarza

4 nie ma z tym nic wspólnego. akcja dzieje sie po wydarzeniach z PW, także może to byc związane z unicestwieniem Outer Heaven, tak sadze. albo coś mące ;)

 

normalnie jesli nie zakupie pleya na premierę, jeszcze w tym roku to na pewno to zrobię w premierę MGS V - AWESOME !!!

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Ja mam taką rozkimę z tego wszystkiego :

- Gramy kopią Snake-a "From FOX, two phantoms were born"

- zapadł w spiączkę, zrobiono kopię z jego części czy coś w ten deseń

- na najnowszym trailerze przewijają się zdjęcia rentgena (hell bound) jego kosci ? DNA ? wykorzystano do budowy klona ?

- piosenka w najnowszym trailerze "sins of The father" może klon podąża śladami ojca w czymś ?, ofc nie jest to jeszcze solid snake

-  Oglądając trailery nie zawsze jest widoczny róg, może to byc spowodowane tym że gra ma prolog i dalszą część która dzieje się pozniej lub jest to klon BB/ org BB

- najnowszy trailer 5:02 oraz 5;08 BB gada z postacią która odrazu skojarzyła mi się właśnie z BB ;] czyli BB gada z własnym klonem ?

to tylko moje przemyślenia na szybko ale fajnie by było, taki kolejny twist fabularny z kolejnym klonem hehe

No i czy ja mam wrażenie że ta laska to będzie sniper wolf albo jej matka ? może nauczycielka ?, pokazują młodą jednostkę foxhoud ?

image.jpg

 

6003a03e2f480926f5a71dc2be47c843.jpg?ito

Edytowane przez BoroBoro
Odnośnik do komentarza

Miazga! Totalna miazga i mega hype! No ale tego mogłem się spodziewać, w końcu przy każdym MGSie tak mam:D

Te 6 min materiału mnie tak nakręciło jak żadna inna gra od baaaaardzo dlugiego czasu.

Fox Engine ma potencjał i to widać, w sprawnych rękach będzie można stworzyć coś naprawdę dobrego. Świetnie też dobrali kolorystykę na tym pokazanym materiale, co jak co ale dobrze dobrane kolory dadzą lepsze wrażenie realistyczności niż super duper efekty.

 

Co do samej gry to nawet na PS3/X360 będzie to mega tytuł, w końcu o grafę w MGSach nigdy nie chodziło, a historię, charyzmatyczne postacie i specyficzny gameplay.

Co się tyczy tego "słynnego" rogu na głowie Big Bossa to myślę, że to ma jakiś związek z tym tajemniczym Projekt Ogre nad którym pracowało Koji Production. To pewnie był właśnie Fox Engine i MGSV.

Ocelot na początku filmiku też się pojawił więc ciekawe co tym razem namiesza słynny rewolwerowiec :D

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Aż dziwne, że Grigori jeszcze nie wpadł do tematu ponarzekać na MGS5 i całą serię :D

 

MGS miewało swoje wzloty i upadki, ale ciężko zarzucić Kojimie powielanie schematów. No chyba, że schematem jest ciągłe wzbudzanie zainteresowania. ;) Trailer świetny, klimatyczny i mam szczere nadzieje, że gra wypali także w kwestii gameplay'u i nie sprowadzi się do strzelania lub korzystania wyłącznie z pistoletu na strzałki usypiające.

 

A najbardziej to mnie cieszą informacje o wersji PC. ;)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj oglądałem zwiastun z E3 kilka razy pod rząd, dziś zapewne będzie podobnie. To słowo jest ostatnio używane często i najczęściej nadaremnie ale w przypadku nowego MGSa można śmiało prognozować, że ta gra będzie EPICKA. Mam nadzieję, że Kojima umiejętnie zerżnie to co najlepsze z Red Dead Redemption, Assasin's Creed, dorzuci garść swoich pomysłów a wszystko poleje gęstym, metalgearowym sosem. Kiedy usłyszałem o otwartym świecie martwiłem się trochę jak zostanie to połączone z filmowością serii ale ufam, że wszystko będzie doskonale wyważone. Pięknie, Kojima, pięknie.

 

Soundtrack oczywiście też świetnie dobrany, tak jak w poprzednim zwiastunie z "Not you kind of people", ktory momentalnie wskoczył na listę ulubionych kawałków.

Edytowane przez ds
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...