Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Inni wydawcy moga mnie w dupe co najwyzej cmoknac, nikt nie ma takiej drugiej serii dla mnie jaka jest MGS (byl jeszcze FF, kiedys tam ... przed XIII).

 

I skonczcie juz (pipi)a pocic te gorzkie zale bo az niedobrze sie robi od czytania tego samego w kolko, tak, wiemy kto ma z tym problem, dosadnie to juz zostalo przez ow osoby uzewnetrznione, gratuluje powsciagliwosci, ale juz wystarczy. Kazdy ma prawo robic co chce z wlasnymi pieniedzmi, 79 zl za Ground Zeroes i Peace Walker (45 zl?) - no sory ale ja wyruchany sie nie czuje.

 

 

Peace Walker to tylko w promocji na PS3? NA PS4 tez bedzie?

Odnośnik do komentarza

 

Inni wydawcy moga mnie w dupe co najwyzej cmoknac, nikt nie ma takiej drugiej serii dla mnie jaka jest MGS (byl jeszcze FF, kiedys tam ... przed XIII).

 

I skonczcie juz (pipi)a pocic te gorzkie zale bo az niedobrze sie robi od czytania tego samego w kolko, tak, wiemy kto ma z tym problem, dosadnie to juz zostalo przez ow osoby uzewnetrznione, gratuluje powsciagliwosci, ale juz wystarczy. Kazdy ma prawo robic co chce z wlasnymi pieniedzmi, 79 zl za Ground Zeroes i Peace Walker (45 zl?) - no sory ale ja wyruchany sie nie czuje.

 

 

Peace Walker to tylko w promocji na PS3? NA PS4 tez bedzie?

 

 

Tylko PS3 i promocja chyba juz nieaktualna bo byla tylko w pre-orderze, ale reki uciac nie dam.

Odnośnik do komentarza

Ech, kasy z konta nie ściągnęli, preorder nie działa, ale nie mogę normalnie kupić, bo wg. systemu już kupiłem i mogę tylko ściągnąć niedziałającą wersję. Ślicznie, chyba samo Sony mówi mi, żebym nie kupował. :D

Ja miałem podobnie , ale skapnąłem się że nie ustawiłem automatycznego dodawania funduszy , także preorder poszedł się walić , kupiłem za pomocą PC , ale czy działa sprawdzę dopiero jak z roboty wrócę.

Odnośnik do komentarza

 

Ech, kasy z konta nie ściągnęli, preorder nie działa, ale nie mogę normalnie kupić, bo wg. systemu już kupiłem i mogę tylko ściągnąć niedziałającą wersję. Ślicznie, chyba samo Sony mówi mi, żebym nie kupował. :D

Ja miałem podobnie , ale skapnąłem się że nie ustawiłem automatycznego dodawania funduszy , także preorder poszedł się walić , kupiłem za pomocą PC , ale czy działa sprawdzę dopiero jak z roboty wrócę.

 

Też nie ustawiłem automatycznego dodawania kasy. :) Próbowałem kupić przez PC, niestety system uznaje, że już kupiłem i mogę najwyżej ściągnąć niedziałający plik preorderowy.  A usunąć się tego nie da. Oczywiście mógłbym założyć dodatkowe konto specjalnie na GZ, ale na razie poczekam, może coś się zmieni.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś chce grać na pałę i jak najszybciej, byle skończyć grę to faktycznie długo mu nie zejdzie. Dopiero kombinowanie ze światem gry, planowanie trasy, szperanie po kątach i tego typu rzeczy wydłużają rozgrywkę. O tym było wiadomo od dawna, co zauważył Kasias - nie ma co robić spiny i dramy. Niesmak po tym zagraniu ze strony Konami pozostaje, owszem, ale równie dobrze można zwyczajnie cieszyć się grą. I jak najbardziej jest to możliwe, bo gra - mimo tego, że krótka fabularnie i uboga w treść - na to pozwala w stopniu niespotykanym do tej pory w serii. Otwarta miejscówka, lepsze AI przeciwników, stealth, możliwości kombinowania i replayability - tym Ground Zeroes się obronił w moich oczach. Nie żałuję wywalonej nań kasy, choć mam niedosyt i naturalnie chciałoby się więcej.

 

Kiedyś Polyphony wypuściło takie dwa płatne dema (GT4: Prologue i GT5: Prologue), ale jednak wydawcy nie poszli w ich ślady. Myślę, że w tym przypadku może być podobnie - fala hejtu na Konami jaka przelała się w internetach powinna odstraszyć innych od podejmowania takich kroków.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy było, jak było to usunę. Uwaga, to jest (chyba) mocny spoiler, nagrania z losów paru postaci.

 

 

Ale towar mocny, widać że gra ma wydźwięk anty-wojenny. Serio, Kojima do*ebał do pieca. Niby tylko zapis audio, ale +18 NSFW

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Z tymi naszywkami to się dzisiaj wkurzyłem. Zebrałem wszystkie (i upewniłem się potem z poradnikiem na YT, że faktycznie nic nie pominąłem), a mimo tego na liczniku mam 8/9. Chyba trzeba będzie wywalić save i zaczynać od początku. Trochę się zawiodłem.

Odnośnik do komentarza

PS. Milan, tak jak Hayter to Snejk tak Bauer to Bauer, podczas tekstu "don't fight it" w trakcie duszenia skojarzylo mi sie chyba z 10 scen z calego serialu 24 <spoiler>

 

 

 

Ziomek. Przecież to jest wink od Kojimy właśnie. On purpose to było.

 

Seria MGS od dwójki na ps2 z jej dziwnymi zmianami staczała się w dół. W trójce bigboss zamiast solid snake a w czwórce jakiś stary dziad. Kojima sam wykopał grób swojemu stworzeniu. 

Umrzyj.

 

 

Do Keifa nic nie mam, ale dla mnie to juz zawsze bedzie Bauer i nie chce go w roli BB.

Dla takich ludzi jak Ty, powinna wyjść osobna wersja zakończenia MGS4, gdzie Snake i BB mówią tym samym głosem. Najlepiej jeszcze bez napisów i obrazu, żebyś się bardziej wkur.wiał.

 

 

Ide z moja prywatna teoria ze Ground Zeroes to

propaganda Patriotow w postaci filmu majaca na celu gloryfikowanie Big Bossa (w 4ce byl ten temat poruszony) i z oczywistych wzgledow musieli zatrudnic znanego aktora podkladajacego glos snejka

 

natomiast w Phantom Pain'ie bedzie juz normalnie Hayter.

 

WUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUT!? (   )_________O

 

 

 

 

Edytowane przez Ekansik
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...