Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi naszywkami to się dzisiaj wkurzyłem. Zebrałem wszystkie (i upewniłem się potem z poradnikiem na YT, że faktycznie nic nie pominąłem), a mimo tego na liczniku mam 8/9. Chyba trzeba będzie wywalić save i zaczynać od początku. Trochę się zawiodłem.

a połóż się na ziemi i zacznij się rolować (L1+L3+lewo/prawo) aż pojawi się wstawka fimowa :)

Odnośnik do komentarza

 

Z tymi naszywkami to się dzisiaj wkurzyłem. Zebrałem wszystkie (i upewniłem się potem z poradnikiem na YT, że faktycznie nic nie pominąłem), a mimo tego na liczniku mam 8/9. Chyba trzeba będzie wywalić save i zaczynać od początku. Trochę się zawiodłem.

a połóż się na ziemi i zacznij się rolować (L1+L3+lewo/prawo) aż pojawi się wstawka fimowa :)

 

Tą jako pierwszą znalazłem.
Odnośnik do komentarza

 

Ech, kasy z konta nie ściągnęli, preorder nie działa, ale nie mogę normalnie kupić, bo wg. systemu już kupiłem i mogę tylko ściągnąć niedziałającą wersję. Ślicznie, chyba samo Sony mówi mi, żebym nie kupował. :D

Ja miałem podobnie , ale skapnąłem się że nie ustawiłem automatycznego dodawania funduszy , także preorder poszedł się walić , kupiłem za pomocą PC , ale czy działa sprawdzę dopiero jak z roboty wrócę.

 

Jeśli nadal chcecie kupić w bundlu to włączcie automatyczne dodawanie funduszy do portfela i zadzwońcie do Obsługi Klienta Playstation (801-230 000) - powiedzcie że chcecie nadal kupić tylko się zgapiliście z tą opcją i zaznaczcie że nadal jesteście chętni ale na bundla. Bez problemu w ciągu kilku dni wznowią Wam transakcję.

Odnośnik do komentarza

Instalowaliście apke na androida/ios: http://www.konami.jp/mgs5_gzapp/en/index.html ?

 

Bardzo fajny pomysł.

Fajnie się gra mając mapkę na podorędziu, w dodatku aktualizowaną real-time, ale ma ona jeden minus - pożera baterię. Ale poza tym na plus, nawet można się pobawić w rozbudowę Mother Base.

 

Wywaliłem save, zrobiłem naszywki w jednym podejściu i tym razem zaliczyło wszystkie. Dziwny bug.

Odnośnik do komentarza

Jak na razie 1,5h za mną i jeszcze w połowie głównej misji nie jestem.

 

 

Uratowałem raptem Chico i kilku więźniów.

 

 

Więc narzekanie na czas gry jest przesadzone. Zrobienie wszystkiego, każdej misji i zebranie wszystkiego zajmie mi długie godziny. A przy tym świetnie się bawię.

 

Więc jak ktoś robi tu speedrun, a potem narzeka, że gra ukończona w kilkanaście minut - to sam sobie jest winien psucia zabawy.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ech, kasy z konta nie ściągnęli, preorder nie działa, ale nie mogę normalnie kupić, bo wg. systemu już kupiłem i mogę tylko ściągnąć niedziałającą wersję. Ślicznie, chyba samo Sony mówi mi, żebym nie kupował. :D

Ja miałem podobnie , ale skapnąłem się że nie ustawiłem automatycznego dodawania funduszy , także preorder poszedł się walić , kupiłem za pomocą PC , ale czy działa sprawdzę dopiero jak z roboty wrócę.

 

Jeśli nadal chcecie kupić w bundlu to włączcie automatyczne dodawanie funduszy do portfela i zadzwońcie do Obsługi Klienta Playstation (801-230 000) - powiedzcie że chcecie nadal kupić tylko się zgapiliście z tą opcją i zaznaczcie że nadal jesteście chętni ale na bundla. Bez problemu w ciągu kilku dni wznowią Wam transakcję.

 

Wczoraj ściągnęło kasę i odpaliło. :) Nawet na bundlu mi nie zależało, Peace Walkera mam z HD Collection.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

czy koledzy zgodzą się że jest duże prawdopodobieństwo że czeka nas najlepszy MGS?

 

 

Nie sadziłem ze tak lekko da rade zmienić Davida "hał du ju noł łer de majns łerrrr" Haytera.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem najlepsze MGSy już powstały (jeden i trzy). Teraz rozchodzi się o to, czy MGS V będzie lepszy od Peace Walkera, dwójki i czwórki. I myślę że jest duża szansa że będzie. Spodziewam się sandboksowej skradanki w której będzie mnóstwo do roboty i wiem jednocześnie, że fabuła będzie ciekawa i zakręcona.

 

Kiefer "Damn It!" Sutherland daje radę, idealnie mi pasuje jego głos do MGSa.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

czy koledzy zgodzą się że jest duże prawdopodobieństwo że czeka nas najlepszy MGS?

jak najbardziej tak.

 

 

Moim zdaniem najlepsze MGSy już powstały (jeden i trzy). Teraz rozchodzi się o to, czy MGS V będzie lepszy od Peace Walkera, dwójki i czwórki. I myślę że jest duża szansa że będzie. Spodziewam się sandboksowej skradanki w której będzie mnóstwo do roboty i wiem jednocześnie, że fabuła będzie ciekawa i zakręcona.

Czemu tak? Naprawdę chcesz być człowiekiem, który uważa, że wszystko, co najlepsze, już go w życiu spotkało? Bo czytajac tego posta, taka logika przemawia :P

 

 

A TERAZ WAM ZEPSUJĘ GRĘ. Jak raz to zobaczycie, to już bedziecie to zawsze widzieć, dlatego wrzucam w spoiler.

 

 

Wku.rwia mnie maksymalnie to, że podczas walki z osłoną, snake trzyma karabin jak strzela, a po strzale go puszcza by on zwisał na ramieniu. I łapie go tylko gdy celuje. KTO TAK ROBI!? ;o Mam nadzieję, że to poprawią w MGSV

 

Odnośnik do komentarza

 

A TERAZ WAM ZEPSUJĘ GRĘ. Jak raz to zobaczycie, to już bedziecie to zawsze widzieć, dlatego wrzucam w spoiler.

 

 

Wku.rwia mnie maksymalnie to, że podczas walki z osłoną, snake trzyma karabin jak strzela, a po strzale go puszcza by on zwisał na ramieniu. I łapie go tylko gdy celuje. KTO TAK ROBI!? ;o Mam nadzieję, że to poprawią w MGSV

 

 

 

I tutaj musze sie z toba niestety zgodzic, choc mnie jeszcze denerwuje ze nawet podczas swobodnego chodzenia nie mozna wyciagnac sobie broni i z nia smigac.

 

@Dahaka,

 

Bez problemu mozna ciorac

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

co do dema to napisano wiele ale pelna wersja gry mimo tych wszystkicj gupot japonczyka na pewno wciagnie i szykuje sie jeden z najlepszych mgsow ja czekam tylko aby poprowadzili serie w kierunku remake mg1 i mg2 i wtedy spotkanie sutherlanda z hayterem jako snake przeciwko big bossowi zgodnie z kanonem serii do tego gray fox i konsoli nie trzeba juz wlaczac na dlugo dlugo

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Poprawic ikonki akcji, czasami za szybko znikaja np nie mozna przeskoczyc barierki, gdy sie do niej za blisko zblizysz albo przesuniesz o dwa cm w nie ta strone co trzeba. wniosek? wyperdolic te ikonki akcji, albo je dopracowac, bo czasami zeby przeskoczyc murek, musialem kolo niego potancowac, zeby sie pojawila ta ikonka. To samo, jak jest lilka mozliwych opcji w jednym miejscu np gdy rozwalisz goscia na wiezyczce i stoisz przy reflektorze, to nie wiesz czy po szybkim nacisnieciu, posniesiesz janusza, jego giwere, zaswiecisz swiatlem czy zeskoczysz w dol.

Wyperdolic babeczke z tego i-ustrojstwa, ktora nam melduje o wszystkim i o wszystkich, gdy kogos przeslu(pipi)emy czesto, mozna kurficy dotac.
Dopracowac animacje upadku z wiekszej wysokosci, dodac zjechanie z drabiny, dodac przekladanie ramienia podczas trzymania z broni a nie tylko kamera sie preklada. wyglada to komicznie i nie praktycznie.

Dodac to co juz ktos wczesniej wspominal o wyciagnietej broni, przynajmniej podczas alarmu zeby Szef mial jakoś narychtowaną do strzału jak specjalśi od pana romana polko, a nie przewieszoną przez pasek, gdy w niego janusze naperdalają.
Dodac mozliwosc wskoczenia przez okno - raz chcialem dostac sie do budki przez okno, zeby sie skryc przed pojazdem, to ten mi na dach wlazl - reset.

Usprawnic strzelanie - celowanie z oslony. To samo tyczy sie oslon, jesli chodzi o namierzanie wrogów przez binokular. Widziesz, zes sie fajnie ustawił w pokrzywach, z punktu widzenia tpp, elegancko snejk widzi to co ma przed sobą bedac przy tym zasloniety a gdy wyciągasz lornetke, to okazuje sie ze widzisz przed sobą kamien, albo krawężnik i i tak musisz wstac, co czesto  konczy sie z szybkim wlaczenie reflexu.
Pojazdy mogliby wyperdolic bo to jest zbędne.

No i nieco sprawniejsze poruszanie się w biegu przez małe-srednie przeszkody. Pare razy udalo mi sie zawiesic na jakims krzaczku czy kamieniu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...