Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dobra po skonczeniu tego "Demka" jest ogolnie super mega jaranko hype walenie konia dupom itd. Dzisiaj koncze prace i robie S na Hard pozniej misje itd itp <3 BOZE JAKIE TO JEST DOBRE!!! Jak Kojima nie wyda tego do kwietnia to mu pojade w(pipi)ic o_O

Cieszy mnie ze "demo" Ci podeszlo, witaj w Diamentowych Psach bracie! :P

 

photo-40756.png?_r=1421195451

 

W razie czego nie krepuj sie i sciagaj moja sygnature ;)

 

 

ja specjalnie tego "demka" nie kupuje by byc jeszcze podjarany na fulla, no chyba ze Kojima powie ze premeira pod koniec roku, wtedy to juz tyle bez dema nie wtrzymam

to demko to jest fabularny pomost między PW a piątką, więc warto je obczaić chociażby z tego powodu (przynajmniej na jutubie), bo pewnie w PP będzie jakaś wspominka o wydarzeniach z GZ bo zwykle w mgsach jest jakieś szybkie streszczenie poprzedniej części ale demo jest fajne i ten fragment fabuły warto poznać.

 

Poczatek PP bedzie prawdopodobnie kontynuowal wydarzenia z GZ, w koncu na pierwszym trailerze z PP Kojima pokazywal...

 

 

wybudzenie BB ze spiaczki oraz ucieczke ze szpitala, Skullface zniszczyl motherbase, zabil Paz, spowodowal ze BB zapadl w spiaczke - zemsta na nim ma byc jednym z glownych motywow w Vtce

 

 

Takze koniecznie trzeba zerknac na YT a najlepiej zagrac samemu.

 

 

Co do Skullface:

 

 

faktycznie niby powinien się na nim zemścić, ale w najnowszym trailerze Big Boss i Skullface jadą sobię razem Jeepem do hangaru z metal gearem

 

 

No chyba, że BB dał się złapać i jest akurat jego więźniem w tej scenie, w co wątpie

Odnośnik do komentarza

Boooże jakie to jest smaczne, jakie to jest miodne...  :banderas: 

Włączyłem sobie koło 17/18, "a pogram z godzinkę, dwie dla relaksu"... chuk bombki strzelił, jest godzina 2:00 ja dopiero skończyłem grać robiąc sobie tylko małą przerwę na kąpiel. Skończyłem wszystkie misje, niektóre nawet po kilka razy, i przeżywam małe growe katharsis. Jeeezusicku jaką to ma grywalność! Coś pięknego... Świetna jest ta misja, w której trzeba zniszczyć działka przeciwlotnicze (czy jak to się zowie po polsku). Ciągły alarm i strażnicy rozstawieni tak gęsto, że strach się wychylić z za zasłony. Tak mi się spodobało, że wykręciłem ją na S i resztę chyba też będę maksował. A jak kupowałem to z myślą, żeby tylko zaliczyć i zapomnieć. :sorcerer:  Z chęcią cisnąłbym do rana, ale niestety trzeba jutro wstać. Kojima dawaj PP.

Odnośnik do komentarza

Ja prdl jaka faza xD

 

Śniło mi się, że jestem Big Bossem z The Phantom Pain i biegam po tej pustyni z demka z TGS'u i gania mnie taka grupa komandosów i już mnie mają dopadać w takiej drewnianej chatce, ale się zatrzymują i mówią, że chcą dołączyć do mojej Armii Bez Granic, a ta cała szopka to tylko po to, żeby udowodnić swoje umiejętności. Co mi poryło banie te granie...

 

 

Ostatni raz śniłem grę jak miałem z 12 lat i pierwszy raz przechodziłem MGS'a. Znowu sie czuję jak dziecko ^_^  

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

GZ to masa funu na jednej mapie. tak w skrócie można opisać tą giercę. Jarałem się na premierę, jaram się teraz, będę jarał się jak wyjdzie TPP. Podoba mi się kierunek, jaki obrał Kojima i widzę tutaj potencjał na najlepszego MGSa od czasów trójki. Czego w sumie sobie i Wam życzę.

Odnośnik do komentarza

Ja mam plan kupić, ale tydzień przed premierą MGSV, wówczas będzie taki hajp, że poratuję się GZ.

 

To kup teraz i zagraj kiedyś, bo jak już tu napisano, promocja się niedługo kończy.

 

Sam się skusiłem (PS3), bo 21 zł to cena, którą już za taką zawartość jestem w stanie dać. Odpaliłem wczoraj i nawet nie skończyłem za jednym posiedzeniem (ponad godzinka), słuchałem kaset, powtarzałem akcje, jak coś nie wyszło, trochę się bawiłem. Co mogę powiedzieć : wygląda to całkiem ładnie, i wcale aż tak bardzo nie tnie, z aspektów technicznych jestem w miarę zadowolony (oczywiście do czystości obrazu czwórki, która miała fajny upscaling, nawet się nie zbliża, mamy za to bardziej rozbudowany i złożony obszar działań, lepsze wykonanie obiektów i dobre efekty). Bardzo ciekaw byłem Sutherlanda w roli BB, jak na razie uważam, że jest tylko dobry. Ot, trochę mało charakterystyczny, ale decyzję o zmianie aktora tak czy siak popieram.

 

Mechanika to chyba największa zmiana w serii od czasów, nie wiem, MGS1 ? Nie powiem, jakoś brakuje mi ekwipunku pod R2/L2, nie trafia do mnie pomysł na mocno ograniczoną liczbę sprzętu (pseudo realność), ogólnie jakoś tak nieswojo w tym świecie, do braku odliczania alarmu też trzeba się przyzwyczaić. Gameplay zajawkowy i wciągający, ale na razie robię główną misję i po PW wiem, że męczenie stu zadań pobocznych to nie moja bajka, tak samo rekrutowanie żołnierzy itd. patenty z tamtej części. Zobaczymy, co dalej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

a mi sie podobały misje poboczne i rozwój bazy, po pierwsze znacznie rozszeżało to gre ponad standardową fabułe, dawało poprostu znacznie więcej zabawy z grą bez potrzeby ponownego przechodzenia - co w porpzednich częściach przed PW było jedyną metodą na wyciągnięcie więcej z gry.

w PW i PP gracze którzy lubią zagrać i zapomnieć przejdą fabułe i sprzdadzą gre, ale ci którzy będą zachwyceni i będą chcieli spędzić jak najwięcej czasu z tą cudowna grą (a po GZ widać że będzie cudowna) będą mieli mase pobocznych rzeczy do zrobienia. ja uważam to za wielki plus, i już grajac w PW miałem bardzo pozytywne doznania i z zadowoleniem patrzyłem na PP które będzie miało podobną formułę (wcześniej się obawiałem pocięcia gry na misje i zadania poboczne)

 

brak 50 broni w kieszeni troszke raził i w sumie utrudniał grę, ale też traktuje to jako plus

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

W TPP bedzie mozna poprosic o zrzut z bronia, ubrankiem czy czymkolwiek sobie zapragniesz prosto z motherbase, takie fajne rozwiazanie pomiedzy, nie nosisz w magicznej przestrzeni miliona broni, ale jak widzisz jakas wioske i chcesz sie pobawic w snajpera, zawsze mozesz poprosic motherbase o zrzut snajperki, goty rozwiazanie i ma sens z punktu widzenia "real life".

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Skończyłem główną misję GZ w dwóch sesjach, łącznie miałem na liczniku prawie 3,5 h, także nie narzekam. Za zadania dodatkowe dopiero będę się brał, ale bez wielkiego entuzjazmu, nie mówiąc nawet o jakimś masterowaniu. W każdym razie, co mogę jeszcze dodać : fabularnie nie jestemy rozpieszczeni, na dodatek, standardowo, większość scenek widzieliśmy w trailerach

(rozwalenie Mother Base, grzebanie w bebechach, Skull Face, Chico i Paz)

Już więcej mięsa dostajemy w kasetach (oby PP nie poszło w tym kierunku). Scenki są wyreżyserowane na wysokim poziomie, no ale tu nie mogło być inaczej. Sama zabawa : miodzio. Wszystkie nowe ruchy i animacje są świetne (seryjka ciosów, CQC :fsg: ) i przyjemne w egzekwowaniu. No, może z małym wyjątkiem : po odskoczni w MGS4, wracamy do przylegania do ścian poprzez "wpadnięcie" na nie i uważam, że działało to lepiej w starej trylogii (w GZ po prostu łatwo się "wyślizgnąć" zza rogu, delikatne to). Nadal nie przekonuje mnie natomiast mocne ograniczenie ekwipunku. Z innych spraw : fajnie poznaje się reakcje żółnierzy, ich zachowania, system. No i wróciły kamerki. Poczułem się chwilowo jak w MGS1, a to już coś. Jestem zadowolony, nie wiem, czy powstrzymam się z kupnem piątki do nabycia PS4 (a nastąpi to nieprędko), bo mimo swoich braków, możliwość ogrania na PS3 będzie kusić. No ale to się zobaczy.

Odnośnik do komentarza

Jestem zadowolony, nie wiem, czy powstrzymam się z kupnem piątki do nabycia PS4 (a nastąpi to nieprędko), bo mimo swoich braków, możliwość ogrania na PS3 będzie kusić. No ale to się zobaczy.

 

Zagraj w GZ na PS4 w Full HD i 60 fps, a zapewniam cię, że do wersji na PS3 za żadne skarby nie będziesz chciał wracać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...