Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

A po co ma być po polsku jak każda część była po angielsku?

 

A po co wiedzmin wyszedl po angielsku i nawet japonsku(z dubbingiem!), jak ksiazki sa po polsku?

Takie (pipi)enie, nie jestesmy krajem trzeciego swiata zeby ktos nie ruszyl dupy zrobic polskie napisy.

I nie chodzi tu o moja znajomosc angielskiego, bo i tak gram ang dub ang subs, ale o same podejscie wydawcow i gosci takich jak Ty, ktorzy mowia "po co to komu".

Jak chociaz ze 2 osoby kupilyby gre ze wzgledu na obecnosc polskich napisow to chyba warto, nie? A takich osob byloby na pewno wiecej

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Co mnie angielski obchodzi? rozumiem, że to 5 lat pracy żeby była kinowa wersja? Konami śmierdzi od dłuższego czasu. Gdyby nie Hideo i guwniany PES to ta firemka powinna zdechnąć i nawet nie będę o niej wspominał. Bo takiego ciulatego podejścia do swoich klientów/fanów to nie ma nawet EA.

Odnośnik do komentarza

Przesadzasz, ta gra sie dzieje przed wszystkimi czesciami to raz [...],

 

:dafuq:  no to już bluźnierstwo. Ale rozumiem, że chciałem uogólnić temat. Ludzie będą grali w takie gry ponieważ są dobrze wykonane i wciągają bez reszty. Każdy znajdzie coś dla siebie, nie musząc znać fabuły wcześniejszej. Poza tym w wiedźku dowiadujesz się co działo się po trochu z książek jak i poprzednich części. Strzelam, że Konami zrobi podobne retrospekcje by grać nie był zagubiony.

Odnośnik do komentarza

Wątpię by marnowali materiał na przypomnienia poprzednich części. Raczej będą retrospekcje kluczowe dla danej sceny np. słowa The Boss na polanie czy coś w tym stylu.

Kurde wypadałoby ograć PW przed PP ale cena na ps store woła o pomstę do nieba. A średnio chce mi się kupować HD Collection jak ogrywałem wersje na ps2.

Odnośnik do komentarza

Wątpię by marnowali materiał na przypomnienia poprzednich części. Raczej będą retrospekcje kluczowe dla danej sceny np. słowa The Boss na polanie czy coś w tym stylu.

Kurde wypadałoby ograć PW przed PP ale cena na ps store woła o pomstę do nieba. A średnio chce mi się kupować HD Collection jak ogrywałem wersje na ps2.

 

MGS : PW ma najwięcej kontentu ze wszystkich mgsów. Najwięcej jest nagrane na taśmach, także jest co słuchać przed TPP

Odnośnik do komentarza

Tak, ale ostatnio odcinają się od PO, np. w grafikach promujących MGSV, są wszystkie kanoniczne częsci tylko nie PO. 

 

 

NJuCqsP-1-.jpg

 

120150123120307.jpg

 

 

 

Przy czym w materiałach publicystycznych na stronie konami, fabuła PO jest normalnie opisana, jako część kanonu więc - chyba wszystko w normie :)  I w sumie dobrze, bo warstwe fabularna, w tej konkretnej częsci, mile wspominam :D 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...