Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Zacytuje siebie z przed ponad roku :)

włacha. skończcie pie.rdolić o tych pieniądzach. Pogadajmy o grach.

 

Czy tylko ja wykminiłem, że seria MGS nie jest o szpiegach, wojnach, robotach, a o.... człowieku?

 

Tak - o człowieku. O tym co sprawia, co ma wpływ na to, kim jesteśmy. Na to w co wierzymy. Na to jak się zmieniamy.

 

GENE - wpływ genów na powłokę, którą mamy, na nasze ciało, a tym samym poziom interakcji z otaczającym światem

MEME - wpływ informacji, które przyswajamy, wpływ informacji, które decydują, które informacje przyswajamy itd. Co kreuje nasze "ja", nasze ego.

SCENE - wpływ otoczenia, miejsca, ludzi, którzy przy nas są - to jaki oni mają wpływ na nasz rozwój, który trwa całe życie, nie tylko w dzieciństwie

SENSE - to, że każdy człowiek postrzega rzeczywstość przez własne zmysły, które, jeśli się zmienią, cała rzeczywistość się zmienia.

PEACE - jak ważny jest spokój i pokój do rozwoju. Że organizmy, w tym ludzie, najlepiej się rozwijają świadomościowo, gdy nie muszą walczyć o przetrwanie.

 

LIFE - strzelam, że to będzie następny motyw przewodni. Czym jest życie całościowo. Na tym zapewne skupi się Kojima. Gra odpowie graczowi czym jest życie domykając całą historie MGS'a. Zostanie pokazana prawdziwa istota życia jak i rzeczywistości. Czym one są. Myślę, że po Phantom Pain nie będzie już więcej gier kanonicznych z serii MGS. Kojima dopełni swoje życiowe dzieło, pokazania graczowi, kim tak naprawdę jest. Reszta - szpiedzy, roboty, snejki - to tylko nośnik za pomocą którego ta nauka jest graczowi przekazana przez oświeconego człowieka z Japonii.

Ten trailer pokazuje, że właśnie będą poruszone trudne i często kontrowersyjne (a dla niektórych bzdurne) tematy jak świadomość, rzeczywistość, ego i osobowość, a nawet to czym jest materia (motyw z materializującymi się postaciami). Będzie ciekawie :)

 

Aha. Na końcu nie widzimy Snake'a. To jest nadal Eli vel Liquid, który jest podczas OOBE i widzi swoje ciało. Ten temat jak i szamanizmu, duszy czy nawet narkotyków również będzie poruszony.

 

Yano - MOŻE W KOŃCU ZROZUMIESZ O CO MI CAŁY CZAS CHODZI W INNYCH TEMATACH :}

 

 

ekansik ze swoja krysztalowa kula i kosmicznymi wkretkami co bedzie a czego nie bedzie, brakowalo tu tego

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ogólnie się jaram się, ale:

 

ShoddySizzlingIlladopsis.gif

 

SolidGoldenAchillestang.gif

 

;/

Bez żadnego kontekstu wygląda to jak scena z innej gry wrzucona do trailera MGSa przez pomyłkę.  

W  pierwszej chwili skojarzyło mi się z The Borg ze Star Treka. Zresztą nie od dziś wiadomo, że Hideo jara się amerykańskim kinem. Może więc czerpał z tamtąd inspiracje.

Odnośnik do komentarza

Przecież Metal Gear nigdy nie robił jakiegoś oszałamiającego wrażenia pod kątem grafiki - zawsze trzymała fason i tak samo jest z the Phantom Pain. A że to otwarty świat przy 60 klatkach to chylę czoła nad wykonaniem bo jest naprawdę dobrę - do tego ten gameplay, fabuła, Big Boss, tony smaczków dla fanów. 

 

1 września już niedługo.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie grafa w MGSach nigdy nie byla na pierwszym miejscu, nie mam wymagan z kosmosu i taki Fallout 4 na starym 10 letnim silniku mocno się podoba, ale gdy ktoś pisze o wypasionej grafice w serii mgs to z obowiązku trzeba go naprostować bo albo trolluje, albo nie ma pojęcia o czym pisze albo nie widział innej gry poza MGS3 na ps2.

Odnośnik do komentarza

Ja bredze czy ty znowu wpadles tutaj nawiedzony i pociskasz historyjki jak witness jehowy ? Temat religia jest w hyde parku a kosmos w area 51.

Weż Ty się ogarnij.

 

Piszesz "proszę wyje.bcie kojime a bedzie metal gear stulecia". No ku.rwa. Jedna sprawa - mgs to kojima. Druga sprawa - kojime juz wywalili -_-

 

A co do moich nieprawdopodobnych historyjek, to odszczekasz swoje słowa po premierze. I pamiętaj, że jeśli coś jest dla Ciebie trudne do zrozumienia czy wyobrażenia nie znaczy, że to nie istnieje. Tym bardziej mnie takie zarzuty śmieszą w temacie MGS, bo swoją ignorancją pokazujesz, że fanem serii to Ty chyba tylko z hype'u jesteś.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Ja bredze czy ty znowu wpadles tutaj nawiedzony i pociskasz historyjki jak witness jehowy ? Temat religia jest w hyde parku a kosmos w area 51.

Weż Ty się ogarnij.

 

Piszesz "proszę wyje.bcie kojime a bedzie metal gear stulecia". No ku.rwa. Jedna sprawa - mgs to kojima. Druga sprawa - kojime juz wywalili -_-

 

A co do moich nieprawdopodobnych historyjek, to odszczekasz swoje słowa po premierze. I pamiętaj, że jeśli coś jest dla Ciebie trudne do zrozumienia czy wyobrażenia nie znaczy, że to nie istnieje. Tym bardziej mnie takie zarzuty śmieszą w temacie MGS, bo swoją ignorancją pokazujesz, że fanem serii to Ty chyba tylko z hype'u jesteś.

 

 

:yao:  :yao:  :yao:  :yao:  :yao:  :yao:

 

 

2fff8eb0375f.jpeg

 

 

wez idz popisz sobie do dzialu kosmos lepiej, serio

 

 

byc fanem serii i slepo wierzyc w cielaka kojime, nigga plz idz mu lepiej oltarzyk gdzies postaw

jak nastepny metal bedzie bez niego to moze zrezygnuja z glupot w stylu pudla, biegania na go z rekami na jajach i zbliezeniach na falujace bimbaly bo to moze dziala na takich nawiedzonych sekciarzy jak ty ale bardziej dorosly gracz chyba jednak preferuje cos ambitniejszego i bardziej powznego od zolnierza, ktorego meczy sr aka i lataja nad jego du pa muchy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...