Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

dziwna opinia, zwazywszy ze design tych postaci i ich historie byly o wiele lepsze niz te ze Snake Eater'a.

w sumie to na szybko moglbym przyjac ze dla mnie podium z bossami wyglada nastepujaco, wg czesci: 1, 4, 3, 2.

 

szczerze polecam ten materiał. gość zrobił bardzo podobny dla MGS2. wbrew pozorom zlatuje szybko 

 

ps bossy 1>3>2>>>4

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

I te walki z dinozaurami to była dopiero głupota. Dodajac takie rzeczy do uniwersum MGS.

 

masz na mysli powiązania z monster hunterem? to były zwykłe jaja

 

 

Było nawet to pomysłowo wykonane.

Tylko dlaczego monster hunter? Pewnie to bez związku  :dafuq: .

Sytuacja pewnie wygladałą tak - Kojima rano obudził się w swojej willi i zapragnął mieć to w swojej produkcji.

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

 

4:37

Skullface pojawia się znikąd - coraz więcej wskazuje (według mnie), że SF to alter ego Bigboss'a (jego prawdziwe ja, któremu głos będzie podkładał Hayter).

 

 

:notsure: 

No obejrzałem to z 5 razy i faktycznie, nie ma go tam i nagle jest. Po części możesz mieć racje, że to może być urojona postać jak w Black Ops.

Ale to Kojima, więc jest szansa ze te trailery sa spreparowane po całości i są tam sceny których nigdy nie będzie w grze. Pamiętacie MGS2 i ile trudu musieli sobie zadać by ukryć Raidena...

Odnośnik do komentarza

Skull i BB to nie ta sama osoba.

 

Wystarczy przejść Ground Zeroes.

 

Ale wydaje mi się, że może to być jakiś pierwszy nie udany klon BB (stąd głos podobny do Hayter'a), który dopiero później stanie się Alter Ego na takiej samej zasadzie jak Ocelot stał się dla Liquida dzięki zgodności genetycznej albo po prostu jego idee tak się wryją w świadomość BB, że tym Alter Ego się dla niego stanie. Wtedy ma to sens. Zresztą tak jak pisałem wcześniej: motyw ego i tego czym ego w ogóle jest w każdym z nas, będzie jednym z motywów przewodnich tej części.

Odnośnik do komentarza

stanie się Alter Ego na takiej samej zasadzie jak Ocelot stał się dla Liquida dzięki zgodności genetycznej

 

nie słuchałeś chyba zbyt dokładnie końcówki mgs4

 

ocelot

 

nie stał sie liquidem z powodu genów z jego ręki tylko dlatego że sam chciał i zrobił to za pomocą nano maszyn i hipnozy, specalnie stał się alter ego żeby za jego "pmocą" przeprowadzić swój "szczwany plan"

nie było tak że ręka liquida nim zawładneła z powodu genów

 

Odnośnik do komentarza

Nawet jeśli nie wierzy się w to, że Skullface to Big Boss albo jego halucynacja, to i tak te nagrania-analizy są całkiem ciekawe. Niektóre argumenty są nawet przekonywujące. 

 

A co do Liquid Ocelota to tak, jak pisze Yano.

Edytowane przez Dark Millenia
Odnośnik do komentarza

 

ps bossy 1>3>2>>>4

 

no dobra, a dlaczego 2>>>4? mowimy o designie wciaz?

 

Vamp, Solidus, Olga >>>>> Fortune>>>>> guwno obesrane >>>> Fatman >>> B&B 

 

mam nadzieję że pomogłem :>

 

jedyne co je ratowało to po prostu fajna realizacja walk, ale nie one same w sobie

Edytowane przez nobodylikeyou
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Więcej teorii już raczej nie będzie, bo to był ostatni trailer. Poza tym Skullface=BB nie jest aż tak durne, jak wcześniejsze teorie typu Gray Fox=BB itd.

 

Wiadomo już coś, czy ten bundle wyjdzie poza Japonią i ile będzie kosztował?

 

 

 

nIEEE NO WcAAAAleeeee

 

 

xD

 

 

Ten temat zawsze dostarcza! Az nie wiadomo od czego zaczac aby stwierdzic, ze to idiotyczne na stopro.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...