Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza połowa trailera... :fsg: <3

 

Jak czytam teraz CW to mam ochote isc na chemioterapie XD

 

Trailer genialny, ostatni od Kojimy, wiec znalazlo sie miejsce na retrospekcje, no i ten twist jak Snake idzie przez korytarz :obama: no i ten METAL GEAR SAHELANTHROPUS :daddy:

 

7 dni!

 

Typie nie sieje i mam nadzieje ze masz racje.

Zagramy zobaczymy ja to poprostu jednak czarno widze

 

Jakis koles z konami potwierdzil na twitterze ze tokeny uzywane do inwazji beda do zdobycia bez placenia pieniedzy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

wezcie sobie skarpetki bezuciskowe zdrowe zalozcie, bo za chwile powybuchacie od tego cisnienia. bedzie co bedzie, nie ma sensu robic teraz dramatow, bo cos tam. nawet jesli sie ukrywali jak szczury z jakimis platnosciami, to koniec koncow zjedza wlasny ogon i gracze pokaza jednego wielkiego planetarnego fallusa. cieszmy sie ze zostalo juz niewyobrazalnie malo czasu. a najlepiej to jesli macie pisac ze sie spusciliscie z podniety to hmmm, idzcie na spacer lub ustawcie sie z dziewczyna, bo potem nie bedzie na to czasu.

Odnośnik do komentarza

Robi wrażenie. Pre-order już dawno jest, teraz tylko modlić się, żeby na końcu nie było jakiegoś przypału jak w MGS IV i będzie git :)

Przypal to byl w MGS2 jak Snake za Rayem wskoczyl do wody i sie utopil Edytowane przez zettastrongerleo
Odnośnik do komentarza

 

Robi wrażenie. Pre-order już dawno jest, teraz tylko modlić się, żeby na końcu nie było jakiegoś przypału jak w MGS IV i będzie git :)

Przypal to byl w MGS2 jak Snake za Rayem wskoczyl do wody i sie utopil

 

 

blagam cie, przestan uzywac tych chvjowych emotek.

 

 

ekansik:  moim zdaniem skullface zlapal bigbossa i zrobil mu pranie mozgu, przez co snake widzi go jako kompana, podziela poglady. "they made me speak their words". jako ze wedlug kanonu big boss staje sie zly, na to by wychodzilo. tylko w takim razie kim jest Skullface? 

 

 

zarathustra: imho to pewne ze ktorys z trybow, byc moze juz platny zakladac bedzie budowe metal geara w FOB i jakies walki w afganistanie typu 3 x 3. Metal Gear musi byc sterowalny, skoro to ostatnia czesc. kojima zrobil za duzo smaku walka rex/ray i zoe.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Ciekawh twist z tym przejściem przez korytarz

może boss powoli zamienia się w skullface?

 

przekleję jeden post, który bardzo mi się podoba

 

"Liczę na to że Kojima pokazał że Big Boss powoli zmienia się w człowieka z którym walczył, Skull Face'a dlatego też jest on tak jakby "zjawą" krocząca za BB w przed ostatnim trailerze. On sam zaczyna tracić człowieczeństwo i po prostu chce powielić plan Skull face'a by zostać potęgą militarną z bronią nuklearną, co prowadzi do rzeczy z pierwszego Metal Gear'a"

Odnośnik do komentarza

Ostatecznie mam ambiwalentne uczucia. Z jednej strony cieszę się, że Kojima wreszcie będzie mógł zrobić coś innego, ale z drugiej strony szkoda, że to już koniec. Jeszcze knypek zaserwował tak nostalgiczny trailer na pożegnanie.

 

Jeszcze (tylko) tydzień czekania.

Ja się bardziej boję o to, ze dla Konami to nie koniec i teraz jakieś randomy będą klepać MGS jak Ubi swoje AC i wyjdzie im takie samo gó.wno obesrane.

Odnośnik do komentarza

David musi być przynajmniej w endingu. W poprzednim trailerze była nawet jedna kwestia ze zmieniającym się głosem, która brzmiała podobnie do niego.

 

 

Też mi się to rzuciło w uszy. Niby zwykły monolog Skullface'a, a w pewnym momencie barwa głosu identyczna jak u Haytera. No chyba, że ktoś już obalił ten "mit" ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...