Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry jest ten myk z kwadratem podczas biegu, czasami tylko w taki sposób się po ruszam :P

 

I tak się zastanawiam czy bardziej grać główny wątek, czy na przemian z misjami pobocznym ? ;]

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Czy któryś z ogarów na forum wie o której dostępna będzie wersja psn ? połasiłem się na e-wydanie bo hajp ogromny a hajs w kieszeni się nie zgadza...

Właśnie też mam z PSNu i mam licznik 10 godzin. Napisane że wtedy będę mógł grać ale nie mam nawet zaczętego ściągania więc też nie bardzo kminie jak to ma być.

Odnośnik do komentarza

Czy któryś z ogarów na forum wie o której dostępna będzie wersja psn ? połasiłem się na e-wydanie bo hajp ogromny a hajs w kieszeni się nie zgadza...

Tomek, na PS3 można pobrać dopiero o północy - takie info mi Plejstejszyn Polska na fejsbuczu sprezentowało

 

Gunwo prawda, można ściągać.

Edytowane przez Bzduras
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dlatego właśnie polecam robić dodatkowe zadania, zbierać surowce, sprzęt wojskowy i żołnierzy. Tak przy okazji, robiąc misje. Fajne jest to że tabelka z misjami ostrzega jeśli potrzebny jest mocniejszy sprzęt, np. wyrzutnia. Można sobie zamówić zrzut niezbędnego sprzętu, ammo. Można też zamówić ostrzał z helikoptera (najlepiej w rytm Wagnera), ale wtedy nie dostaniemy wiele punktów za zadanie.

 

Kilka bezpiecznych screenów przed premierą, pieseła nie chowam w spojlera, bo pisaliście tu o nim publicznie. Gra jest idealna dla łowców ładnych screenów. Później wrzucę dwa filmiki - o niedźwiedziu i podróżach na koniu (+defekacja).

 

YRjEyZ8.jpg

 

w1yG12o.jpg

 

Q3EKU6K.jpg

 

DcyZyzP.jpg

 

KrsNR04.jpg

 

RashiE8.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

a ja wlasnie dotarlem do jednego z tych momentow na ktory chyba narzekano w recenzjach.

 

mam misje w ktorej musze powiedzmy sporo wysadzic, a mam za slabo rozwinieta baze zeby zrobic sobie jaka wyrzutnie rakiet czy miny i inne takie.

 

czyli wychodzi na to, ze bede musial troche grindowac poprzednie misje.

 

:/

 

Jesli to jest ta misja na czas, to w kilku posterunkach znajduja sie wyrzutnie rakiet, podobnie z zolnierzami, niektorzy na plecach je maja. Mozna tez we wczesniejszej misji zdobyc APC ktorego sobie zrzucasz i na luzaku konczysz nim misje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...