Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś chciałby poczytać moją opinie na temat giery jako mega fana serii to wklejam Wam linka. Ponieważ cześć tekstu musiałbym tutaj zmieniać.

http://gameonly.pl/forum/index.php?topic=12786.2720

Wrażenia są na stronie 69, Jest to ocena MGS V TPP + GZ w wersji PS4 oraz Xbox 360. Polecam.

Odnośnik do komentarza

ważne i dobre info

podobno pojawił sie dziś patch 1.06 do singla.

nie znam pełnej listy zmian ale jedną ważną znam - coś fajnego z quiet

 

detale w spoilerze

 

 

podobno (napewno) patch pozwala odzyskać quiet po tym jak odeszła na końcu gry!

 

żeby to zrobić trzeba kilka (nie wiadomo ile 7-10) razy powtórzyć misje 11 - tą gdzie z nią walczymy pierwszy raz. i po tych kilku powtórzeniach misji napis [REPLAY] obok nazwy misji zmieni się na [REUNION] i po jeszcze jednym wykonaniu misji quiet znowu jest z nami mając swoj wcześniej zrobiony sprzęt itp

 

Reunion-Cloaked-in-Silence.jpg

 

:)

 

 

Dali by lepiej jakieś nowe pukawki z 7 albo i nawet 8 poziomu...

Odnośnik do komentarza

rób sideopsy ale co jakiś czas wracaj do heli, ja zrobiłem ze 2-3 sideopsy > heli > 2-3 opsy > heli i sie pojawiło

 

być może jeśli miałeś bardzo mało opsów zrobionych do tej pory to bedziesz musiał troche więcej

 

upewniej sie że żółte kasety przesłuchane

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

zależy co rozumiesz przez tryb online - jeśli FOBy , czyli dodatkowe bazy to one ujawniają sie w okolicy 20 misji o ile pamiętam, jeśli masz na myśli MGO czyli kompletnie odrębny tryb walk online to powinien być w głownym menu, bo od miesiąca jest aktywny (tam gdzie wybierasz "continue" albo właśnie "go to metal gear online")

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Nie mam właśnie tej opcji ""go to metal gear online". Odpaliłem dzisiaj pierwszy raz i chciałem zobaczyć MGO w ruchu.

 

Domyślam się czym to może być spowodowane także nie ma pytania.

 

MGO pojawiło się po przejściu prologu.

Edytowane przez Gumiś_JaGoDa
Odnośnik do komentarza

 

ważne i dobre info

podobno pojawił sie dziś patch 1.06 do singla.

nie znam pełnej listy zmian ale jedną ważną znam - coś fajnego z quiet

 

detale w spoilerze

 

 

podobno (napewno) patch pozwala odzyskać quiet po tym jak odeszła na końcu gry!

 

żeby to zrobić trzeba kilka (nie wiadomo ile 7-10) razy powtórzyć misje 11 - tą gdzie z nią walczymy pierwszy raz. i po tych kilku powtórzeniach misji napis [REPLAY] obok nazwy misji zmieni się na [REUNION] i po jeszcze jednym wykonaniu misji quiet znowu jest z nami mając swoj wcześniej zrobiony sprzęt itp

 

Reunion-Cloaked-in-Silence.jpg

 

:)

 

 

Dali by lepiej jakieś nowe pukawki z 7 albo i nawet 8 poziomu...

 

Mieli zdaje się dać usypiacza na 8. Gdzieś, coś takiego wyczytałem.

Odnośnik do komentarza

Moi drodzy. Przeczytałem cały wątek o MB, FOB itp. Tutaj jednak nie będę czytał niemal 300 stron. Mam pytanie odnośnie psiaka:

 

Czy jak jestem na misji 23 to czy mogę go gdzieś znaleźć jeśli nie znalazłem go do tej pory ze zwykłej niewiedzy??

 

Chętnie bym pograł z pieskiem, bo na razie gram z Quiet (niezła z niej suczka swoją drogą :P)

Odnośnik do komentarza

Moi drodzy. Przeczytałem cały wątek o MB, FOB itp. Tutaj jednak nie będę czytał niemal 300 stron. Mam pytanie odnośnie psiaka:

 

Czy jak jestem na misji 23 to czy mogę go gdzieś znaleźć jeśli nie znalazłem go do tej pory ze zwykłej niewiedzy??

 

Chętnie bym pograł z pieskiem, bo na razie gram z Quiet (niezła z niej suczka swoją drogą :P)

spróbuj powtórzyć pierwszą (może drugą) misje w afganistanie i z noktowizorem sie rozejrzeć za małym pieseczkiem w okolicy w której heli cie wystadził, nie zawsze go widać odrazu bo jest mały, szczeka

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dzięki!

Jeszcze jedno pytanie, bo nie odszukałem konkretnej odpowiedzi:

Chodzi o epidemie:

 

Język Kikongo obczaiłem. Wcześniej zacząłem do kwarantanny wrzucać WSZYSTKICH, którzy tym językiem się posługują. Przewertowałem cały swój staff...i dupa. Cały czas mi umierali. Nowych zfultonowanych z kikongo też wrzucałem i nic. Zagarnałem szamana Code Talkera z fiolką antidotum...była cut scenka w samolocie...'to be continued' i dalej mi padają jak muchy. Coś jeszcze konkretnego trzeba zrobić?

 

Odnośnik do komentarza

 

Chodzi o epidemie:

 

 

 

i tak będą umierać ale znacznie mniej, w dodatku raczej ci co już i tak są w kwarantannie, tego sie nie da ominąć, trzeba szybko robić fabułe żeby to zakończyć.

gdybyś nie zabrał wszystkich z kikongo do kwarantanny to umierało by znacznie więcej

 

 

 

 

Dzięki! ale...

 

czyli w dalszym ciągu muszę wszystkich z kikongo wrzucać do kwarantanny? każdy nowy nabytek? do usranej śmierci?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...