Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Liczycie na remejki Metal Gear i Metal Gear 2? Początek i koniec piątki nakierowywał na akcję w pierwszej części więc może zostawili sobie otwartą furtkę co do produkcji następnego MGSa, a jakby już się zdecydowali to czy ktoś inny oprócz Kojimy dałby radę ulepić taką historię co by to wszystko trzymało się kupy

Prędzej spodziewałbym się remasterów HD :yao:

Odnośnik do komentarza

Liczycie na remejki Metal Gear i Metal Gear 2? Początek i koniec piątki nakierowywał na akcję w pierwszej części więc może zostawili sobie otwartą furtkę co do produkcji następnego MGSa, a jakby już się zdecydowali to czy ktoś inny oprócz Kojimy dałby radę ulepić taką historię co by to wszystko trzymało się kupy

 

Na ten moment uważam wręcz, że właśnie brak Kojimy wpłynie zbawiennie na poziom fabuły. A kupy to się i tak już nie trzyma.

 

Na rimejki liczę, mogliby nawet trochę przemodelować historię i sklecić z tego jedną przygodę. Najlepiej ze zminimalizowaniem roli MG1.

Odnośnik do komentarza

Wystarczy samo założenie "Solid Snake wysłany do Outer Heaven/Zanzibar Land, żeby odbić Gray Foxa/kogoś tam, zniszczyć MG i zabić BB" a reszta to całkowita dowolność i ogromny potencjał. Nie chodzi przecież o to, żebyśmy znowu dostawali walkę z helikopterem, pokój z czujnikami na podczerwień czy rozwalanie sterowaną rakietą generatora prądu.

 

Jeszcze w świetle wydarzeń z MGS V można by skręcić intrygę wokół wątku

Venom Snake vs Big Boss

 

Odnośnik do komentarza

Diamond cats? :notsure:

 

 

JNtFtU6.png

(pipi)ales z tym porownaniem Red jak dzik w sosne XD

Najsmieszniejsze jest to ze mozliwe ze sie nie mylisz bo to logo przewija sie w calym Tokio a jak wiemy Kojima jest znany z tego ze jak zobaczy cos co mu sie spodoba to zaraz do gry wsadza o_O

 

 

Announcing a new partnership with one of the most celebrated game developers in history: youtu.be/annuTcmB1rw

 

d11eb7a7a48376d930a4bfd1f1314978.jpg

 

Hideo oficjalnie odszedl z Konami i otworzyl swoje niezalezne studio.

Juz myslalem ze to cale odejscie to tak na niby by podbic sprzedaz MGSV na szczescie sie mylilem.

Hideo pracuje teraz nad swoim pierwszym IP wraz z pomoca Playstation czyli Sony.

 

d9219631e69313b4e5d67bcaf5ed2123.jpg

 

Yoiji Shinkawa projektant postaci, mechow i broni w MGS ubral koszulke z logiem studia Kojimy czyzby on juz tam teraz pracowal?

Czyli w Konami MGS oficjalnie zdechlo bo jak to zrobic bez fabuly - Hideo Kojima i genialnego projektanta Yoijiego??

Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza

 

(...)Czyli w Konami MGS oficjalnie zdechlo bo jak to zrobic bez fabuly - Hideo Kojima i genialnego projektanta Yoijiego??

 

 

O ile z Shinkawą się zgodzę (choć jego obecność w MGSV jest dla mnie jakoś słabo wyczuwalna, że nie wspomnę o nikłej ilości oficjalnych artworków, czy biednej okładce), tak brak Kojiego większość graczy przyjęłaby chyba z ulgą.

 

Ale logo mają fajne.

Odnośnik do komentarza

Pojawił się wywiad z Kojimą, gdzie chyba trochę uszczypnął Konami xd

 

O jego zamiarach z nowym studiem:

 

“We’ll have more agility,” he said. “We’ll be able to do things that are more edgy, preserving the quality we’ve had so far, while at the same time finding new challenges and exploring new areas.”

 

"I want to create something that’s what people expect, but at the same time will have something new that people haven’t seen before," Kojima said, noting specifically that "it will be a complete game."
 

 

 

eLPrhSu.png

Odnośnik do komentarza

Yoiji Shinkawa juz teraz na oficjala dolaczyl do Kojima Productions.

Artysta ktorego stawiam na rowni z Tetsuya Nomura artysta ze SquareEnix odpowiedzialnym glownie za design postaci w Final Fantasy.

Aczkolwiek w Square w przeciwienstwie do Kojima Production zostal utracony glowny wizjonista ktorym byl Hironobu Sakaguchi dlatego dzisiejsze FF fabularnie sa jakie sa :(

Bardzo sie ciesze ze to nie spotkalo Hideo i Yoijiego, ze nadal beda robic gry razem jak to robili od czasow Policenauts.

Kojima Productions Dream Team complete kasa od Sony sie zgadza pozostaje czekac.

 

http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/am9q4Gd_460sv.mp4

Edytowane przez Zetta
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

najlepiej chyba wykonywać misje. Na tych pobocznych można czasem kilku pofarmić plus nie są za długie. Dodatkowo rozglądać się na blokadach i bazach. Opłaca się modernizować Mother Base z prostego względu: więcej żołnierzy zmieścimy. Na dzień dobry warto rozwijać Base Development Platform dla surowców z kontenerów. Warto też wysyłać żołnierzy na misje. Najlepiej na online'owe. Trwają dłużej ale dają większy profit plus "robią się" nawet jak nie gramy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, musiałem :D Jak dla mnie wielkie rozczarowanie tym bardziej że nie oglądałem żadnych wcześniejszych materiałów i nie jestem - byłem wielkim fanem Snake. Ukończyłem dawno temu "movie" dwójkę , potem trójkę ,która nawet zamieszała w moim prywatnym światku growym i gdzieś tam z czasem wyblakła.Jedynki nawet nie skończyłem z racji wymiany sprzętu PSX-a < N64  :D... i tak po latach piątka wróciła z odsieczą dzieki uprzejmości znajomego bo nawet nie byłem na tyle skłonny żeby sobie ją sprawić :D. Prolog krótki wstęp, szpital, ognisty koń ze skrzydłami i ....wyraz na mojej twarzy... WTF ??? Japońce są chorzy i chyba przesadzili byłem bliski oddać ją kumplowi a że święta, wolne to dałem jej szanse.... i dalej leciały godziny, dni, tygodnie z każdą minutą robiło się ciekawie.Zaczął wkradać się realizm i wątek ,który dawał się realnie wytłumaczyć, grzebania w statystykach po wykonywanie side ops , które na dobra sprawę wykonuje z wielka radochą i nie na Rambo a główne misje bez pomocy Quiet i burka.
Senkiu FOXengine<  sandbox < gameplej< Kojima i fun jestem w 30 misji a dałbym już jej dychę   :pawel:

Edytowane przez Oldboy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...