Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

co nie zmienia faktu, że granie na yt to beka top kek

Tak samo jak granie na siłę, co w sumie i tak zawsze robię, nawet jak wiem, że potem pod koniec będę sobie zarzucał:

- "znowu grinduję 99 level przez 99h, zbieram 9.999.999 golda tylko po to, by nie mieć już co kupować w grze i finalnie ją zostawić".

Odnośnik do komentarza

Robię aktualnie misje na range S. Dość " łatwo " ( raczej właściwym słowem, będzie tutaj szybciej), idzie, jeśli zacznę misje od robienia trudniejszych powtórek, a po uzyskaniu odpowiedniej rangi, robię tą sama misje w pierwotnej formie. Takim sposobem robię dwie misje w chwile, poty jeszcze pamiętam schemat.  

 

P.S

Gdzie najlepiej przy-farmić wojaków z ranga S, S+  :dunno:

 

Odnośnik do komentarza

No fakt, o tym też zapomniałem. Dlatego warto czasem na godzinę się urwać od robienia side-opsów i misji głównych i pozdobywać trochę posterunków. Za niektóre dostajemy nawet po +300 do heroizmu. Wystarczy mieć Quiet i kupić jej Wicked Butterfly (non-lethal). Reszta praktycznie sama się zrobi. 

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

Dzięki tak też myślałem że bug gry.

Nie wiem czy było ale może ktoś poda swoje ulubione set upy. Czy korzystacie np z shot gunów albo subów? Sporo takich broni jawi mi się po prostu nie potrzebnych. Tak samo po co stealth cam. jak dostajemy ujemne punkty na koniec misji? Takie moje przemyślenia, gram od premiery tylko w mgs i powoli mam go już dość....

Odnośnik do komentarza

Dzięki tak też myślałem że bug gry.

 

Nie wiem czy było ale może ktoś poda swoje ulubione set upy. Czy korzystacie np z shot gunów albo subów? Sporo takich broni jawi mi się po prostu nie potrzebnych. Tak samo po co stealth cam. jak dostajemy ujemne punkty na koniec misji? Takie moje przemyślenia, gram od premiery tylko w mgs i powoli mam go już dość....

Stealth camo to zbawienie jak chcesz bawić się w zaliczanie wszystkich zadań w misjach. Z żadnego shotguna ani razu w grze nie skorzystałem, za to stunującego suba wziąłem na misję czy dwie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Liczycie na remejki Metal Gear i Metal Gear 2? Początek i koniec piątki nakierowywał na akcję w pierwszej części więc może zostawili sobie otwartą furtkę co do produkcji następnego MGSa, a jakby już się zdecydowali to czy ktoś inny oprócz Kojimy dałby radę ulepić taką historię co by to wszystko trzymało się kupy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...