Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Sporo strategii przecenionych o 50% na GOG.com - http://www.gog.com/promo/strategy_weekend_promo_080313

 

Zastanawiam się nad Age of Wonders. Nigdy nie miałem styczności z serią, ale po komentarzach TotalBiscuita trochę się zaintrygowałem. Ktoś może ma jakieś doświadczenia i mógłby co nieco powiedzieć, lub polecić którąś odsłonę w szczególności?

 

HoMM3 też kusi... Mam jeszcze "kiosk-ruchu-edyszyn" sprzed wieków w składanym pudełeczku, ale chciałoby się mieć wersję angielską z kompletem dodatków.

 

Trzeba zrobić przeróbkę obrazka z "goofy'm", tyle, że zamiast steama nad portfelem widniałoby logo GOG...

 

 

EDIT:

Swoją drogą, już kiedyś o tym pisałem, ale na forum GOG można głosować na gry, które chcielibyśmy, aby zostały kiedyś dodane do serwisu. Kto ma konto i minutę czasu, to proponuję oddać głos na pozycje typu Metal Fatigue, albo Chaos Legion.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Ja tam Heroes 3 na gog kupilem juz jakis czas temu - dobra opcja.

 

Mialem kiedys oryginal na plytce (ba, nawet 2 kopie chyba - bo dodawali do premierowej edycji H4 i H5) ale mi sie zgubil - a dodatkow zreszta i tak nie mialem.

A teraz mam elegancko na stronce, spatchowane, z dodatkami, na gog'owej poleczce :D

 

Troche zaciekawilo mnie to Age of Wonders - jesli jednak zdecydujesz sie na zakup to walnij jakis komentarz jak wiecej pograsz (najlepsze byloby porownanie do H3).

 

Z promocji to ciekawy wydaje sie tez ten Eador, tyle ze gra nie ma instrukcji a ponoc jest dosyc ciezka - no i w grze nie ma zadnych animacji (troche padaka - przeciez nawet H1 mial animacje, a ta gierka nie ma XD).

Odnośnik do komentarza

Kupiłem na razie tylko pierwsze Age of Wonders i pograłem może półtorej godziny, więc to naprawdę pierwsze wrażenia. Generalnie gra wyraźnie inspirowana serią Heroes, ale mająca do zaoferowania dość od siebie, aby się wyróżnić. Aspekt strategiczny wypada nieco inaczej. Dużo więcej trzeba mieć na głowie - miast jest sporo, można je rozwijać, konwertować na swoją stronę (inna frakcja) lub całkowicie niszczyć czy grabic. Spory nacisk położono na dyplomacje (nie wiem jak znacząca jest ona w kampanii), czy też morale miast i wojsk. Walki są specyficzne - rzut izometryczny niczym RTS, ale całość turowa. W armii może znajdować się maks 8 jednostek (nawet bez bohatera, niczym w HoMM4), ale odpowiednie rozstawienie ich na mapie świata pozwala kilku drużynom wzięcie udziału w tej samej batalii na mapie taktycznej. Ogólnie tak jak w HOMM mieliśmy kilku bohaterów, tak tutaj nawet pojedynczą jednostkę można gdzieś wysłać, więc pewnie podczas tury będzie znacznie więcej do roboty.

 

Muzyka jest niczego sobie, aczkolwiek pod względem graficznym wszystko miniaturowe strasznie. Siedzę z nosem w ekranie, szczególnie podczas walk taktycznych, gdyż jednostki i czasem czcionka takie malutkie. Plus za to taki, że gra świetnie działa jak na starocia z 1999. Obsługiwanych jest wiele rozdzielczości i trybów ekranu, nic się nie wiesza ani nie krzaczy.

 

Może jeszcze pogram dziś troszkę więcej i wtedy zdecyduję, czy kupować pozostałe odsłony, czy też na razie pozostać przy jedynce.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

gralem w to kiedy wyszlo. (ba nawet jeszcze mam plyte)

jak na swoje czasy to bylo cos. bardzo interesujacy swiat, ciekawe zagadki, ogromne lokacje i multum postaci do wcielenia sie.

dzisiaj juz chyba nie byloby tak rozowo i w ten tryb bijatyki czy fps to by sie gralo z zacisnietymi zebami bo niestety juz wtedy byly niedopracowane i w najlepszym wypadku przecietne.

Odnośnik do komentarza

Ace Combat: Assault Horizon (Steam) za 10$ - http://www.amazon.com/Ace-Combat-Assault-Horizon-Online/dp/B00B4Y7OP0

 

Not sure if want.

 

EDIT:

Nie ma chyba blokady regionalnej.

 

Dostępny jest jeszcze trójpak z ridge racer unbounded i jakimiś motorami - www.amazon.com/gp/product/B00BR0Q0II

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...