Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

No i pewnie wszyscy już dawno kupili, ale tak dla formalności. Wystartował Humble Weekly Sale: Paradox Interactive.

 

Za minimum dolara dostajemy:

  • Europa Universalis III Complete*
  • War of the Roses: Kingmaker
  • Warlock: Master of the Arcane
  • Leviathan: Warships
  • Dungeonland
  • The Showdown Effect

Za przebicie "all-time average", czyli sztywno ustalonej ceny (podobno średniej ze wszystkich innych bundli):

  • Crusader Kings II
  • Magicka

No i jest jeszcze ostatni tier, The Big Kahuna, kosztuje $125 i dostajemy 48 gier Paradoxu (bez EU IV i DLC!!!)

 

W sumie całkiem OK bundle, ale nie ma co ukrywać, że mogli trochę bardziej się popisać. Mało kto produkuje więcej DLC niż Paradox, więc to nie do końca jest tak, że robią nam jakąś wielką łaskę sprzedając te gry za "zaledwie" $6. Na Amazonie czasami bywają bundle Paradoxu, gdzie za $12,5 mamy m.in. CKII i Magickę już ze wszystkimi DLC.

 

Na pocieszenie mogę dodać, że sporo kart już ma karty, a praktycznie cała reszta karty jeszcze dostanie. Zawsze coś.

 

*Complete u Paradoxu znaczy mniej więcej tyle samo, co GOTY u Gearboxu, czyli nie za dużo. Wersja Complete to EU3 tylko z dwoma pierwszymi dodatkami, brakuje Heir to the Throne i Divine Wind, szczególnie ten ostatni to ogromna strata i praktycznie zupełnie inna gra jest bez niego.

Odnośnik do komentarza

Z czwóreczką jest ten problem, że to gra Paradoxu, a więc są miliardy DLC. Właściwie to już miałem kupować w pre-orderze (CKII i konwerter save'ów kusiły), ale sobie odpuściłem. Za dwa lata będzie pięć dodatków, dwadzieścia mniejszych DLC i ze trzy różne edycje GOTY, Complete, Gold itd.

Odnośnik do komentarza

Obecne DLC są prawie wyłącznie kosmetyczne, a'la zbroja dla konia czy dodatkowa muzyka (konwerter mnie akurat w ogóle nie interesował). Można je kupić, ale nie jest to niezbędne. W trójkę zacząłem grać dopiero po ukazaniu się Divine Wind, ale tutaj gram od początku i już czekam na pierwsze dodatki. Jestem ciekawy jak gra będzie się rozwijała i nie żałuję wydania na nią już teraz trochę kasy i tego że wydam drugie tyle, bo spędzę czy niej setki godzin. Jedyny minus grania od premiery to bugi i kiepska optymalizacja. Premierowa wersja już była 1.1, bo naprawiała rzeczy z dema (które polecam obczaić).

jakbu - polecam zacząć od Portugalii, sojusz z Kastylią i masz spokój od problemów Europy i możesz się spokojnie rozwijać i kolonizować.

Edytowane przez jandersun
Odnośnik do komentarza

No to najwyżej posiedzę dłużej. I zacznę może jakąś nacją, która ma mniejszy poziom trudności od państw azjatyckich.

 

Najlepsze państwo do nauki gry to Portugalia, jest relatywnie bogate i jeżeli się sam o to nie postarasz to przez pierwsze 100 lat nikt cię nie zaatakuje. Buduj warsztaty i konstable (produkcja) żeby zwiększyć przychody i rozwijaj flotę.

 

e: Teraz zauważyłem, że jandersun zaproponował to samo państwo. :)

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Fall of Cybertron (Steam) za niecałe 8 funtów z kodem zniżkowym GFDSEP20UK - http://digital.gamefly.co.uk/?adtrackingid=cmju510#!/download-transformers-fall-of-cybertron/5004341

 

Buy it nao! Naprawdę, warto.

 

Szkoda, że DLC nie przecenili. Amazon zresztą też nie...

Edytowane przez Suavek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...