Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

SS2 za 6$.

 

Kogoś pogięło.

 

Gdyby to była paczka ze wszystkimi częściami Quake albo Blood ew. Unreal to bym się skusił. Serious Samy i DN mnie nie interesują, a System Shock 2 wg mnie nie jest wart 6$ (za Deus Ex: HR z dodatkiem zapłaciłem niecałe 3€). Tak więc odpuszczam paczkę. Tym bardziej, że kupiłem HIB9 z naprawdę świetnymi grami za niecałe 4$.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

SS2 to całkiem niezła gra. Dla wielu wręcz bardzo dobra. Staroć, to prawda, ale nie wiem czy nie jest to krzywdząca opinia. Mnie się nie podobała nigdy. Z drugiej strony płacenie za Deusa HR 3 ojro te też słaby wyznacznik, bo jak dla mnie to ta gra jest tak dobra ze spokojnie jest warta pełnej, defaultowej ceny. Więc ciężko odnosić jedno do drugiego. I tam można długo i długo :)

Odnośnik do komentarza

SS2 za 6$.

 

Kogoś pogięło.

 

Gdyby to była paczka ze wszystkimi częściami Quake albo Blood ew. Unreal to bym się skusił. Serious Samy i DN mnie nie interesują, a System Shock 2 wg mnie nie jest wart 6$ (za Deus Ex: HR z dodatkiem zapłaciłem niecałe 3€). Tak więc odpuszczam paczkę. Tym bardziej, że kupiłem HIB9 z naprawdę świetnymi grami za niecałe 4$.

Tak, 6$, czyli około 20zł, to zdecydowanie za drogo za paczkę z System Shock 2, Hard Reset, odnowionym DN3D, Shadow Warriorem, i dwoma Serious Samami oraz muzyką do dwóch pierwszych. Normalnie kto to widział? Jakiś absurd! Powinni za darmo to rozdawać, albo jeszcze nam za to płacić.

 

No sorry, ale (pipi)łem. Typowy przykład "polactwa". No pół biedy nie brać wcale, ale zrzędzić, że za drogo...? <facepalm>

Odnośnik do komentarza

Żeś się przyczepił. Piszę tylko, że w porównaniu z innymi paczkami, ta jest dla mnie mało atrakcyjna. Zarówno zawartością, jak i ceną. Dać 20 zł za coś w co nie będzie się grało, to dla mnie głupota. Ja wiem, że ty dajesz 60$ żeby czuć się dobrze sam ze sobą, ale nie wpieraj mi polactwa za to, że dali słabą paczkę.

Odnośnik do komentarza

"Słaba" paczka, bo akurat Tobie się gierki nie spodobały, ale to ich rzekomo "pogięło" bo zażyczyli sobie za komplet kilka dolarów, mimo tego, że ceny na Steam są znacznie wyższe?

 

Byś się przynajmniej dalej nie ośmieszał. Nikt Ci paczki brać nie każe, skoro tak Ci się nie podoba. A marudzenie na cenę gier, które już i tak są za półdarmo, to jak najbardziej przejaw stereotypowego polactwa w tym momencie i wcale niczego wmawiać nie muszę.

Odnośnik do komentarza

Suavek ma rację. 6 dolców za kilka dobrych tytułów z czego takie SS2 normalnie chodzi przynajmniej za 6 eurom jak nie drożej. Mnie ten zestaw nie interesuje (jedynie pasi mi -bo to jednak nie klasyczny szuterek- SS2, które przechodziłem laaaata temu, ale boję się psuć miłe wspomnienia moim wyczulonym na piksele okiem), nie wydaje na niego kasy i tyle, ale narzekać, że drogo... Równie dobrze, mogliby dać paczkę z trylogią Bioshocka, trylogią Deus Exa i jeszcze jakimś tytułem AAA za 2$ i mógłbym napisać, że słabo, bo... i tak w to grałem. 

 

edit. w tym tygodniu bundle nas rozpieszczają wręcz

 

edit. Co do tej "zabawnej" wojenki z trollowaniem Fisha, to takie akcje jak dla mnie są żałosne. Chłopek jest wrednym bucem, ale zrobił jedną z najlepszych gierek ostatnich lat, więc takie ostentacyjne nie płacenie mu i robienie z tego fajnej zabawy to poziom poniżej jego internetowego bólu dupy.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

@ Suavek

Widzę, że rozpaczliwie trzymasz się błędnego założenia, że jeśli coś kosztuje X $ to jest tyle warte. Tak nie jest.

 

Zdaję sobie sprawę z tego, że nie muszę brać paczki. Dlatego to napisałem w pierwszym poście na ten temat. Przeczytaj go sobie dokładniej. Zwyczajnie nie interesuje mnie ten zestaw oraz SS2 i uważam, że próg 6$ jest ustawiony za wysoko. Tym bardziej, że są to okrutne starocie. Te bundle mają to do siebie, że ludzie określają sami co ile jest warte. Nawet Origin Bundle z BF3 nie przekroczył 5$ (przy ponad 2 milionach kupujących). Ja wiem, że to są małe pieniądze, nie musisz tego podkreślać. Takie jest moje zdanie na ten temat. 

 

@pajgi

W sumie Humble Bundle idzie non stop od dwóch tygodni. Cały czas coś nowego wrzucają. Pewnie chcą nadrobić po niezbyt udanym Comedy Bundle.

 

Jedna rzecz mnie zastanawia. Myślicie, że te suwaki z podziałem kasy mają jakieś przełożenie na rzeczywisty % jaki każdy dostaje ze sprzedaży? HB nigdy nie ujawniło ile zarabia na tych paczkach.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Po prostu jesteśmy rozpieszczeni fantastycznymi cenami tych wszystkich bundli :). $6 za 6 gier to w sumie świetna cena za cokolwiek, kiedyś gorsze szroty za 20 zł kupowałem jak jeszcze Internetu nie miałem.

Odnośnik do komentarza

Zdaję sobie sprawę z tego, że nie muszę brać paczki. Dlatego to napisałem w pierwszym poście na ten temat. Przeczytaj go sobie dokładniej.

Czytałem go dokładnie i dlatego się wkurzyłem. Aż zacytuję - "Kogoś pogięło".

 

Kogo konkretnie? Jestem ciekaw.

 

No oczywiście, że nie każdemu dany bundle musi się podobać i nikt nikogo nie zmusza do zakupu "bo tanio". Sam paczki nie wziąłem wcale, gdyż Hard Reset i bundla DN3D oraz Shadow Warrior już posiadam, kupione za nieco większe kwoty. Serious Samy mnie nie interesują, a samego System Shock też bym wolał taniej, szczególnie, że w ostatnich tygodniach różnych bundli kupiłem i tak sporo i nawet argument "daj kasę na cele charytatywne" niezbyt mi się widzi. Nie zmienia to jednak faktu, że paczka jest jak najbardziej korzystna, szczególnie jeśli ktoś nie posiada większości oferowanych gierek, a gustuje w strzelaninach.

 

I nie, nie wyznaję zasady, że to ludzie określają ile co jest warte, bo jednak mówimy o grach, które są nadal w jakimś stopniu wspierane. DN3D i Shadow Warrior to starocie, ale odświeżone raptem kilka miesięcy temu do działania na nowych OS. Ludzie za nie odpowiedzialni nawet pracują obecnie nad poprawną implementacją multiplayera i stale wydają kolejne patche. System Shock 2 podobnie odświeżony i wyszedł dość niedawno, podczas gdy taki Hard Reset nie tylko nie jest aż takim "starociem", co w dodatku odpowiedzialni są za niego nasi rodacy, którzy właśnie pod innym szyldem wypuszczają odświeżonego Shadow Warriora. No i nie wspominając nawet, że "stare" nie jest równoznaczne z "kiepskie".

 

Raz jeszcze - brać paczki nikt nikomu nie każe, ale marudzić że za drogo, mimo tego, iż Humble Bundle też przecież płacić musi za prowadzenie akcji oraz utrzymanie serwerów (w tym stronek każdego indywidualnego kupca, który nigdy nie daje więcej jak dolara za pakiet porządnych gier z soundtrackami), oraz mimo tego, że kasa idzie do developerów i/lub cele charytatywne, to już żal i wstyd. I sorry, ale kiedy widzę, że wbrew temu wszystkiemu ktoś narzeka, że "za drogo" albo "kogoś pogięło", to szlag mnie zwyczajnie trafia.

 

M.in. dlatego też stwierdziłem, że bonusowe gierki odblokowywane po tygodniu w BTA nowego HIB to dobry pomysł, bo przynajmniej trochę zmotywuje ludzi do rzucenia większą sumką, a nie dolara po najmniejszej linii oporu "bo gierka z BTA nie jest dostatecznie interesująca".

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Niezła beka jest z cebulaków na ŁowcyGier w temacie o nowym HB. Jeszcze parę lat temu ludzie by całowali po nogach pomysłodawców takich bundli, a teraz się w dupach poprzewracało niektórym i płacze, że cena nieadekwatna do zawartości. Że niby czemu drugi rzut gierek jest tylko dla osób płacących średnią itd.

Swego czasu czytałem troszkę o powstaniu HB i naprawdę idzie się załamać czytając, że pomimo faktu, że ludzie mogą kupić gierki za symbolicznego dolara to mimo to ściągają te same bundle z różnych pirackich torrentów. O cwaniakach co to biorą paczki, a potem sprzedają sobie gierki już nawet nie wspominam. Żenada na całego.

 

Ja w sumie wziąłem obie paki za średnią cenową bo taki zestaw gier jest imo genialny i warto było wydać te 30zł za tyle świetnych tytułów. Ciekawe czym w przyszłości zaskoczy jeszcze HB.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czym w przyszłości zaskoczy jeszcze HB.

"Activision Bundle. Includes CoD 4: MW, CoD: WaW and CoD: MW2. Pay what you want (but not less than $99)"

 

 

I'm calling it now :)

 

 

 

 

[EDIT]

 

Stargunner za darmo na GoG'u:

 

 

http://www.gog.com/game/stargunner

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Są jakieś przecieki /domysły co do bonusów w HB9 ?

 

 

Niezła beka jest z cebulaków na ŁowcyGier w temacie o nowym HB. Jeszcze parę lat temu ludzie by całowali po nogach pomysłodawców takich bundli, a teraz się w dupach poprzewracało niektórym i płacze, że cena nieadekwatna do zawartości. Że niby czemu drugi rzut gierek jest tylko dla osób płacących średnią itd.

Swego czasu czytałem troszkę o powstaniu HB i naprawdę idzie się załamać czytając, że pomimo faktu, że ludzie mogą kupić gierki za symbolicznego dolara to mimo to ściągają te same bundle z różnych pirackich torrentów. O cwaniakach co to biorą paczki, a potem sprzedają sobie gierki już nawet nie wspominam. Żenada na całego.

 

Ja w sumie wziąłem obie paki za średnią cenową bo taki zestaw gier jest imo genialny i warto było wydać te 30zł za tyle świetnych tytułów. Ciekawe czym w przyszłości zaskoczy jeszcze HB.

No niestety  nie brakuje   idiotów n tym świecie ,fakt ze w HB  gry kupuję sie za śmieszne pieniądze to i tak znajdują się kretyni co to  płaczą  ze za drogo itp itd . Nic na  to nie poradzisz . Mam nadzieje ze   HB bedzie dalej istniał i dalej zaskakiwał    nie zważając na  tych idiotów.

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od tego jaki będzie ostateczny stosunek osób, które dają marnego dolara, a tych, którzy jednak rzucają coś więcej. Gdzieś słyszałem nawet, że w przypadku osób, które kupują bundla za dolara (a nawet centa, jeśli nie chcą kluczy) HB jest wręcz stratny (nie wspominając o developerach), gdyż w końcu jest to zawsze kolejny użytkownik ze swoją własną stroną z kluczami i potencjalny "pobieracz" plików z ich serwera (jeśli nie robi tego przez Steam). Póki kasa będzie z tego sensowna, to będzie więcej bundli, ale jeśli odnotują spadek w dochodach, to równie dobrze może skończyć się na rzadszych, lub mniej porywających paczkach. Ja uważam, że ten najnowszy HIB9 to już i tak złodziejstwo jeśli chodzi o dawanie dolara, patrząc na jakość tych gier i datę ich premiery...

 

Z drugiej strony HB też nie powinno być nachalne. Ostatnio faktycznie tych bundli się nazbierało od cholery. Groupees rzuca ciekawymi ofertami, czasem Indie Gala zaskoczy, a sam HB uruchomił do tego Weekly i rzuca nowymi bundlami co tydzień. To też nie jest imo dobra metoda, gdyż miesięczny dochód graczy też jest ograniczony, i choćby chcieli to nie zawsze mogą być skłonni wyłożyć większą sumę w podzięce za porządną paczkę gierek.

 

Co do przecieków, biorąc pod uwagę, że to typowy Indie Bundle, to powinni dać grę działającą na linuxie i macu. Ja stawiam na Knights of Pen and Paper - jak nie w tym bundlu, to w którymś z kolejnych na pewno.

Odnośnik do komentarza

No papers please w bundlu bym przygarnął. Do tego jeszcze jakby było BTA GameDev Tycoon to już w ogóle kosmos. 

A HM 2 na 2014, w sumie to i dobrze, bo następny rok zapowiada się mizernie pod względem gierek. :(

Czy ja wiem, dla mnie to będzie rok dobry, a nawet bardzo dobry.Dark Souls 2, Witcher 3, HM2, Gundam VS Extreme Full Burst (tak jestem mecha freakiem XD) troszkę tego się nazbiera, a pewnie jeszcze o czymś zapomniałem. Wrzuciłem zarówno pc jak i konsole więc może stąd nie mam co narzekać.

 

Z gierek do HB bym jeszcze z miłą chęcią przywitał Bit Trip Runner2

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to póki co top3 oczekiwanych gier następnego roku:D

 

A z Wolfem jakoś nie wiąże dużych nadziei. Poprzedni był mega średniakiem i prędzej zainstaluję po raz któryś raz z rzędu RtCW niż kolejnego crapa jadącego na tej zasłużonej marce.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...