Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie wspaniale, wszak nie miałem jeszcze dobrego kompa jak wychodziły pierwsze bundle.

Będę kupował codziennie za 1 dolca. No chyba, że będzie coś ekstra, mam nadzieję że nie zbankrutuję.

Dzisiejszy bundle był dostępny rok temu:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Humble_Bundle#Humble_Deep_Silver_Bundle

Przy okazji można się napalać na kolejne dni.

Odnośnik do komentarza

Wizualnie jest ok i pod tym względem robi spore wrażenie. W kwestii systemu jednak nic mnie nie przekonało - pograłem póki karty nie wypadły i wywaliłem.

 

Niemniej jednak fakt, że gra BTA z Humble Daily jest od 1$ u konkurencji mnie rozbawił.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Wizualnie jest ok i pod tym względem robi spore wrażenie. W kwestii systemu jednak nic mnie nie przekonało - pograłem póki karty nie wypadły i wywaliłem.

 

muahaha, mam wreszcie ripostę jak następnym razem mi coś napiszesz o włączaniu dla kart! ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli karty z danej gry są sporo warte, to oczywiście, że odpalę. W tym przypadku sprzedawałem swoje po 0,20-0,40 eurocentów sztuka, a trochę ich tam było.

 

Gry anime/doujin - szczególnie te z cyckami - mają zazwyczaj najbardziej wartościowe karty. Za średnio 0,20-0,40 sprzedawałem też karty z War of the Human Tanks.

 

No ale to było kilka miesięcy temu. Teraz, gdy te gry dodają na każdym kroku do płatków śniadaniowych, to ceny pewnie już spadły do 0,05. Takich to nawet wystawiać mi się nie chce.

 

Poza tym mam jeszcze kilkadziesiąt gier z dropami kart. Jednak jakoś nie widzisz mnie instalującego jedną za drugą tylko dla tych kilku centów. ;) Tymczasem gdy sam przeglądam swoją listę gier, to niemal każda wyświetla, że "grał" w nią też raven_raven, choć nie zdobył on nawet achievementów za przejście tutoriala. Ciekawe, czyż nie? ;>

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Podobno ta gra za $10 nie jest taka zła, na dodatek Humble Bundle przez tyle czasu dawało dobre gry za grosze, że nawet gdyby mi się to stało to bardzo bym nie żałował :).

 

Ktoś na reddicie o tym wspomniał, sam nie wyczaiłem.

Odnośnik do komentarza

A kojarzy ktoś to Paper Sorcerer? Wygląda nawet ciekawie ze screenów. Choć nie wiem, czy styl graficzny nie zrobi się zbyt monotonny, ale o The Dark Spire na DSa ludzie wypowiadali się bardzo pozytywnie, a też miał mocno stylizowaną na ilustracje grafikę (choć mimo wszystko wyglądał jakby miał te kilka kolorów więcej)...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Okej, koleś namawia mnie na granie w StarCrafta 2. Jest wersja testowa za free na Battlenecie...

A właśnie, PS4 ma ten fajny ficzer, że można odpalić grę, która się jeszcze nie pobrała.

To samo mamy na Battlenecie! 13GB danych dość długo się zasysało, ale już po krótkim czasie mogłem grę odpalić.

Dodatkowo zasysam Diablo 3, zobaczę co to za wersja starterowa (?) i do jakiego poziomu jest limit.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...