Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wydaje Wam się,że strzały z R1 są za bardzo skuteczne? Oczywiście chodzi mi o te z dalszej odległości i duszeniu tego przycisku. Kurdę,jakby za łatwo,już trudniej sam na sam.Wszystko inne raczej dobrze zbalansowane.Tylko jeszcze jestem ciekaw jak się ten nowy system obrony sprawdzi w muli,oby nie każda akcja kończyła się strzałem na bramkę.....

Odnośnik do komentarza

Tak Strzały są skuteczne to prawda a za bardzo. A w multi jakoś powinno być jak ktoś ogarnia trochę temat. Bo jak gram z kolegą to wiele bramek nie pada. No chyba że trafisz na jakiegoś byłego pressingowca co wdusza "X" i JAAAZDA:) to wtedy takim kimś można nieźle zakręcić :)

Edytowane przez adam16505
Odnośnik do komentarza

Mi się nowy silniczek bardzo podoba , strzały jak na Fifę zaskakująco soczyste no i kolizje wyglądają fajnie niczym na Euphorii heh . Graliśmy z kolegami cały wieczór i jeżeli chodzi o "lokalne multi" nowy sposób prowadzenia akcji skutkuje jednym - mało bramek i dla postronnego obserwatora może wydawać się mniej emocjonująca ale jako grający imersja jest konkretna (różnica jak w Fight Night 3 vs 4/champion ), czekam na pełną wersję . No i brawa za wersję PC - w końcu heh .

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, całosobotnia sesyjka w 4 przy jednej konsoli i zgadzam się, że nowy system obrony sprawdza sie swietnie, wreszcie nie ma biegania w kolko z wduszonym klawiszem i grajki odbierajace 90% pilek. Bramek na pewno pada mniej, jedynie Zlatan jest cyborgiem dosc mocnym, wygrywa 90% glowek w polu karnym i strzela z dyni kosmiczne bramki.

Odnośnik do komentarza

Ja po kilkugodzinnej sesji z ziomkiem jestem pod wrażeniem realizmu tej gry, choć pod wieloma względami nadal przemawia do mnie wizja futbolu Konami... Cieszą wreszcie za(pipi)iste twarze, przynajmniej te graczy Milanu (dla mnie najważniejsze), które przed rokiem były skandaliczne, a w tym w niektórych przypadkach wręcz przewyższają konkurencję. Zawiodłem się trochę na Impact Engine, nie tyle ze względu na złe działanie (odkąd usłyszałem o tej technologii kibicuję jej całym sercem), ale wygląd zderzeń, które są po prostu gorsze niż w 11 :/ sam silnik działa dobrze, ale skutkuje wieloma idiotycznie wyglądającymi upadkami. Z drugiej strony wystarczy dopracować ten aspekt & w 13 będzie miodzio :) obie piłeczki są w tym roku naprawdę dobre, decydują niuanse i każdy wybierze to, co lubi :)

Odnośnik do komentarza

Mi co raz bardziej "siedzi" ten system obrony. Nie na tyle, że umiem tym grać, ale podoba mi się ze względu na realizm.

W dzisiejszej piłce przy równorzędnych drużynach nie ma bardzo agresywnego pressingu - jest krycie, dobra organizacja w defensywie, wyczekiwanie na błąd. I ten system bardzo dąży w tę stronę. FIFA krok po kroku dąży do całkowitego realizmu (bardzo dobry Impact Engine - wystarczy lekko dopracować), co oczywiście utrudnia opanowanie gry. Ja niestety nie mam czasu, żeby przysiąść i grać na zadowalającym poziomie, ale frajda z gry dla fana piłki kopanej takiego jak ja jest niezwykła.

Do tego nadal animacja na bardzo wysokim poziomie, świetnie odwzorowane twarze. I najważniejsze... frajda z każdego zdobytego gola - coś co kiedyś było marką rozpoznawczą PESa, teraz wreszcie poczułem w FIFIE (w 11tce to jeszcze nie było "to").

Odnośnik do komentarza

Rausio kiedys grałem na pc min w fifki i też na dualu 2 przez przejściówkę- zawsze był problem. Do pełnej wersji pewne fani dorobiąmałą łatkę i bedzie padzik działał- tak było przynajmniej dawniej. Może i do demka zrobili , poszukaj w google dulashock 2 a gra w fifę 12 na pc (czy cos w ten desen)

 

 

___________

 

heh- kontuzja jak u Waślilewskiego tylko Wasyl nie wstał już z murawy ;-)

Odnośnik do komentarza

Na prawej gałce się rzucasz.

Nigdy bym na to nie wpadł xD Dzieki :)

W FIFE 12 gra mi się dobrze,tylko póki co w tym demo ten impact engine sprawia wrażenie mocno niedopracowanego i więcej z niego dziwnych sytuacji niż korzyści.Gra w obronie według mnie wyborna,nie sprawia mi ona problemów,podobnie jak drybling,mocno zbliżony do tego z PESa czyli timing + skill :)

Może się skuszę i na FIFĘ.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Co nie zmienia faktu, ze ten silnik jest wyczesany. Mam nadzieje, ze fullu tego typu kwiatkow nie zobaczymy.

Zeby nie bylo ze takie rzeczy w online to norma... drugi taki filmik http://www.youtube.com/watch?v=sbeUP-nwGx4&feature=player_embedded

w polaczeniu z filmikiem gdzie ibra sie od poprzeczki odbijal i od bramkarza.... szaro to widze beda bugiii. W online moze szlag trafic..

Edytowane przez raulos
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...