Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się będę chciał pozbyć bo w Ultimate Team i tak nie gram, więc kto chce to niech do mnie podbije na PW - jak dostanę grę od Ultimy (środa na 99%) to wyślę kodzik :)

Masz zapchana skrzynke, ale w razie czego PIERWSZY :)

Rozumiem ze w meczach nierankingowych mozna grac starym sterowaniem ? Odpalilem dzisiaj i pierwszy mecz zremisowalem 4:4, gralo sie masakrycznie, przez to, ze moj przeciwnik wlasnie uzywal klawiszy z 11tki.

Odpalilem rankingi i tam juz jest o niebo lepiej, poki co malo osob jeszcze ogarnia, bo wyniki srednio 4:0, 3:0. Gra sie swietnie !

 

UT niestety jak rok temu, o wiele bardziej arkadowy. Strzaly z 30 metrow, bardziej widowiskowe akcje, wystarczy miec duza chemie w zespole, by do kazdej pily dochodzili, niestety, poki co online nie udalo mi sie z nikim zagrac...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

uau no jestem pod wrażeniem zaje.bistości tej fifki :woot:

 

na minus na razie tylko :

 

- denny komentarz Szpaka, nie dość że nowych komentów ma mało to większość jest z poprzednich fif, stare toto i pobugowane jeszcze bardziej niż w 11, skrypt myli się na potęgę, mam karny "ma szczęście że nie dostał żóltej kartki" a w tle leci scenka jak typ dostaje żółtą...albo podniecanie się jaki ten mecz jest do tej pory ciekawy...w scence jak piłkarze wychodża na murawę...ooookeeeej :| smutne to już się robi

 

- nie ma Ty-Debilu Ekstraklasy na licencji to wiemy, nie ma nawet licencji na reprę Polski a była, nie ma ładnych koszulek

 

- bardzo dużo twarzy typu daun/mutant/zombie, Ganso bez twarzy, Szczęsny bez twarzy, seriously EA? musza przejechać conajmniej pół gry tym swoim facescanem żeby to wyglądało w miarę

 

- matchmaking w h2h nie ma filtra kluby/repry, czasem zdarza się mecz Hiszpania vs Man Utd, trochę suchar, liczę na jakiś fix tego

 

no a teraz plusy - CAŁA RESZTA :nyam2:

 

+ na dzień dobry atakuje nas autolog w stylu tego z NFS, dostajemy przerózne info typu "twój znajomy Messi10 wygrał właśnie cośtam", pod selectem dowiadujemy się że zbieramy od tej pory XP w każdym trybie jakim gramy, dostajemy go za wszystko co robimy w grze, upload replayów, odpalenie gry (serio, 10 XP :)) wygrywanie meczów turniejów lig itepe ; baaardzo fajny dodatek

 

wszystkie tryby online są prześwietne :

 

+ support your club, na razie ustawiłem Widzew :nyam1: nabiję im trochę pkt do premiery zobaczymy gdzie będą ; gra zlicza XP każdego supportera i dorzuca je do puli danego klubu, jest tabelka Ekstraklasy złożona na pdst tego i po tygodniu jest wyłaniany zwycięzca, i tak w kółko

 

+ h2h seasons to jest petarda, matchmaking działa tak że najpierw wybieramy klub/strój/taktyke/itd a dopiero potem dobiera nam gracza z teamem w zasięgu 1,5gwiazdki od naszego) powiem wam że aktualnie granie online jest łatwiejsze niż z CPU, bo mło kto naprawde dobrze gra w obronie :music: pierwszy mecz i 4-2 po pierwszej połowie mówi samo za siebie, jestem zdziwiony jakie bramki padają, sporo zza pola karnego, jak nie w fifie, jak zagracie to zobaczycie jak ludzie pudłuja niemiłosiernie z interwencjami xD Messim można wkręcać ludzi w ziemie, a wiadomo jeden miniety typ otwiera boisko, z kontry się gra bardzo wygodnie, wystarczy poczekać na luki i jeden dobry trójkąt ; co tam jeszcze, polecam mieć sporo posiadania piłki bo ludki się śmiesznie frustruja i próbują biegac "po staremu z pressingiem" , kara się to wręcz banalnie, absolutnie skończyły się czasy ADHD, online jest teraz nieprzewidywalne, bo nowym schematem jest wykorzystywanie nietrafionych tackli i wjazdy w pole karne :>

 

+ ultimate team już działa, moje brąz piłkarzyki juz walczą :]

 

+ online friendlies mam nadzieje przetestować z wami między innymi :] jak coś to dodawajcie mnie na PSN i zapraszam na sparingi :whistling:

 

gra się naprawdę super, wracam do gry :drinks:

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Zagrałem 3 rankingowe i 2 z kumplem i gralo mi sie bardzo dobrze. W koncu czuc przestrzen na boisku i jest gdzie pograc :) Jak wejdzie tuba zza pola karnego to jest satysfakcja. Finezyjne po oknach nadal wchodzą, ale trzeba do tego dobrego grajka i odpowiednie miejsce na boisku. Bramkarze wyciagaja wiecej sam na sam.

Generalnie jest bardzo dobrze :) Jak dla mnie najlepsza fifa NG :) W końcu fifa 09 moze odejsc z godnoscia :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...