Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie moze jak usunac media ze strony http://www.ea.com ?

 

można tylko z poziomu gry, w menu replayów jak masz sloty to sobie możesz nadpisać/skasować

 

Grałem wczoraj dwa mecze w FIFA 12. Nie umiem w nią grać. Totalnie. Osiągnięcie wyniku, który robiłem w poprzedniej edycji, wydaje mi się na razie niemożliwe. Dopóki mam piłkę, to ok, wszystko umiem, ale jak ma rywal... no kurde, nie mogę mu jej odebrać. Trzymanie A i machanie gałką już nie działa za dobrze, normalnie nie wiem, co zrobić, żeby podejść bliżej rywala. Mogę niby gałką się ustawiać na wślizg, ale z rywalem silniejszym to bez sensu, bo zanim to zrobię, to podaje. No co to ma być.

 

nie biegaj za każdym piłkarzem z piłka cisnąc odbiór bo to nie ma sensu, ustawiaj się tak żeby odcinać linie podań, ew. zagęścić pole gry, generalnie nastaw się na maksymalne utrudnienie gry, CPU/gracz ma grać piłke tam gdzie mu pozwolisz ; a do samych odbiorów polecam kółko bo jest agresywniejsze, tylko trzeba trafić bo jest karalne

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po pierwszych 4 meczykach w trybie online mogę napisać tylko jedno - gra jest przecudowna !

 

Wreszcie można poczuć pełną immersję z prowadzonym zespołem, drybling w końcu jest dryblingiem, a i animacja strzałów dostała niezłego kopa. Każdy mecz to teraz olbrzymie emocje, każda bramka to wielka euforia, a wygrane spotkanie to najpiękniejsze chwile w życiu :D Polecam wszystkim dwunastą odsłonę tej części - olbrzymi skok do przodu !!!

 

Jedno pytanie, bo jeszcze tego nie ogarnąłem - co oznaczają wspomniane wyżej awanse "z 8 do 7 ligi" itd? Nie rozgryzłem jeszcze meandrów nowej fifki.

Odnośnik do komentarza

To sa rankingi. Rozgrywasz mecze, za ktore dostajesz punkty. Zaczynasz od 10 ligi i pniesz sie do gory, badz spadasz:)

Ze znajomymi liczy podobnie, nawet sa puchary za sezony, ogolnie bardzo dobry pomysl i o wiele ciekawszy niz zwykle gry rankingowe, z poprzednich czesci.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Polski komentarz jest

Kod na złote packi UT wpisuje się w menu gry w Sklepie FIFA i jak tam jesteś to klikasz Y/Trójkąt nie wiem jak na PC ale szukaj na dole w nawigacji Wprowadź kod czy coś takiego

Poprawka - trzeba wcisnąć kwadrat (Redeem Voucher, zamiast Redeem Code). Niestety dostałem same chłamowe karty :/

A pytanko - próbował ktoś wpisać dwa różne kody? Można mieć więcej subskrypcji na gold packi na jednym koncie?

 

Generalnie online miecie. Właśnie utrzymałem się w 9. lidze, ale emocje z tym związane niesamowite :P Chciałem rozwalić telewizor, jak Rooney strzelił mi bramkę na 2-2 dosłownie w 15 sekund od strzelenia mojej bramy na 2-1 ;)

A wczoraj grałem bardzo dobry mecz z Bayernem na 0-0 - oboje dość dobrze i uważnie zagraliśmy w obronie, stąd ciężko było cokolwiek ustrzelić.

Tak, czy inaczej muszę popracować nad skutecznością - w każdym meczu mam 2-3 sytuacje stuprocentowe, ale wykorzystuję raptem 2-3 na 10.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...