Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

tez tak macie online ze zmieniacie przed meczem zawodnikow a potem i tak graja ci domyslni? (np. gralem teraz Galatasaray, dalem Eboue na prawą a za Kazim-Kazim'a dalem Riere ale jak juz mecz sie zaczyna to Eboue na lewej, Kazim na prawej a Riera na lawce, czyli tak ajkbym nic nie zmienial, i nie pierwszy raz mi sie taj zdarzylo) tez tak mieliscie?

Odnośnik do komentarza

co do gry CPU to gra się z nim beznadziejnie bo jest telepatą i gra się z nim zupełnie inaczej niż z homo sapiens bo czyta każdy ruch a "łyka" tylko kilka zagrań, trzeba go po prostu rozklepać ; jedyne co mi się podoba w grze CPU to to że próbuje strzelać tanie bramki (cutbacki), super bo można się rozgrzać przed taniochą czekajaca w online :) na poziomie wyższym od Pro mecze to już parodia, dlatego wszystkie tryby offline olewam ciepłym moczem

 

na szczęście jest online które jest prawie doskonałe, czekam na te dodatkowe turnieje za parę dni w h2h seasons, może być ciekawie

Odnośnik do komentarza
ogqozo- na jaki m poziomie trudnosci grasz z cpu? jak ci ciezko to nie napinaj sie i po prostu zmniejsz sobie. No i w opchjach masz mase "suwaczków" - tj możesz zmniejszyc skutecznośc poszczególnych zagran cpu, jesli ci za często btonią itp to ustaw inaczej parametry

 

Wiem, ale z powodów psychologicznych wolałbym sobie nic nie obniżać. Chciałbym być w stanie stawić czoła grze w takiej sytuacji, w jakiej się ona pokazuje. Ale trzeba przyznać, że jest to niesprawiedliwe. Mniejsza o ustawianie się... to jest nienormalne, że jakiś anonimowy obrońca Norymbergii wybija piłkę z rzutu różnego na 50 m i 9 razy na 10 piłka trafi praktycznie idealnie na stopę swojego napastnika. Ale da się wygrać. Da się. Więc będę cisnął ten poziom trudności. Jak się zniechęcę, bo mnie np. zwolnią z klubu, to może obniżę i zobaczymy jak to wtedy wypadnie.

Odnośnik do komentarza

po 3 dniach obcowania z nową fifą:

 

- animacje postaci po prostu rewelacyjne

- nowy silnik liczący kontakt pomiędzy zawodnikami choć świetny to odwala czasem takie babole, że głowa mała

- nowy system obrony sprawdza się tylko w online bo w singlu AI konsoli na wyższych poziomach trudności chamsko nas oszukuje

- świetne tryby online

- świetne funkcje społecznościowe na wzór autologa

- w końcu poprawna fizyka piłki i strzałów(choć dalej ustępuje wg mnie PES'owi)

- zbyt dobrzy bramkarze/za często nie wchodzące sytuacje 100%

- nowy silnik fizyki w połączeniu z nowym trybem obrony zbyt bardzo faworyzuje silnych i szybkich zawodników (np Drogba)

- jak w każdej Fifie w tej generacji dalej przegięte główki i rożne

- karne z kapelusza

Odnośnik do komentarza

Dobra - to kolejne techniczne pytanie - gdzie moge zmienic miejsce przechowywania, by formacje i ustawienia pada byly na serwerze ? Na poczatku wyswietlilo mi sie pytanie, ale ze ustawienia pada byly inne, dalem, by zapamietal te z gry i zniknely moje formacje.

Synchronizacja w opcjach takze nie pomaga.

 

2. Ktoś juz testował "mecze o wszytsko" w pojedynkach z przyjacielem ? Rozumiem, ze sa to mecze o wszytskie PD, jakie zgromadzilismy na danym poziomie ?

Odnośnik do komentarza

zabawna sprawa: znajomy, fan (by nie rzec fanboj ) Fify (od daaaawna) napisał mi wiadomość , ze on w tym roku kupi PESa albo wogóle odpusci bo Fifa 12 jest za trudna, zje bana, przekombinowana itd. .... No i prosze, historia zatacza pełne koło, od symulacji ( rok 1994 , 95 i 96, sym jak na tamte czasy ofk) , przez arkejdy (1999 po 2007, jaaa 8 lat shitu) po sym przy któręj ludzie wymiękają. Zycie bywa przewrotn3

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Wam też tak czesto przeciwnicy opuszczają mecze?U mnie dzisiaj z 4 rozegranych tylko jeden dograłem do końca a w pozostałych ucieczki przy moim prowadzeniu z czego zaliczyło mi jedną porażkę nawet.Super działa dobieranie przeciwnych drużyn jak dla mnie - dzisiaj grałem z Newcastle,Hansą ,Granadą i Hibernianem(jako Wisła i Ślask).

Edytowane przez Gregorius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

2. Ktoś juz testował "mecze o wszytsko" w pojedynkach z przyjacielem ? Rozumiem, ze sa to mecze o wszytskie PD, jakie zgromadzilismy na danym poziomie ?

 

Jest napisane wyraźnie, że tylko punkty PD za DANY mecz.

 

Wam też tak czesto przeciwnicy opuszczają mecze?U mnie dzisiaj z 4 rozegranych tylko jeden dograłem do końca a w pozostałych ucieczki przy moim prowadzeniu z czego zaliczyło mi jedną porażkę nawet.Super działa dobieranie przeciwnych drużyn jak dla mnie - dzisiaj grałem z Newcastle,Hansą ,Granadą i Hibernianem(jako Wisła i Ślask).

 

O dziwo w nowej fifie nikt mi jeszcze nie uciekł. Na ok. 30 meczy online.

Odnośnik do komentarza

B/kwadrat jest odbiorem ostatniej szansy (zresztą sama instrukcja tak to opisuje), lepszy jest umiejętny wślizg, a przede wszystkim odpowiednie ustawienie. Ja po 4 z rzędu przegranych meczach w 9 lidze myślałem, że nie mam czego szukać, ale udało mi się zremisować nawet nieźle z Napoli. System doboru przeciwników działa fantastycznie.

Da się jakoś ustawić żebym nie musiał na każdy mecz online ustawiać od nowa składu?

Edytowane przez jandersun
Odnośnik do komentarza

Da się jakoś ustawić żebym nie musiał na każdy mecz online ustawiać od nowa składu?

O toto! Nie ma jak przed każdym meczem wymieniać pół składu, bo Pato, Robinho i Van Bommel grzeją ławę, a w rezerwach nie ma Inzaghiego - naturalnego zmiennika dla podmęczonego Ibry, czy właśnie Pato.

Do tego zmiana formacji, ustawienie piłkarzy pod daną formację i już się robi ponad minuta klikania.

Odnośnik do komentarza

Mi też jeszcze nikt nie uciekł, ale to pewnie dlatego, że to ja dostaje baty :sorcerer: Już powoli przyzwyczajam się do tego i przy stanie 4:0 dla rywala wesoło się uśmiecham. Nie umiem dryblować, bronić, strzelać, no kurna im dalej w las tym gorzej gram. Zero pomysłu na grę. Przechodzę w miarę prosto 8 ligę, wpadam do 7 i (pipi), dup, siep ! Wypadam znowu do 8 :banana: . Czy jest jeszcze jeden gość na tym forumku, który ma wrażenie, że jak on jest atakowany, to nagle zostaje z dwoma obrońcami (mimo, że nie stosuje- o czym poniżej- pressingu)na 4 rywali, a jak on atakuje to zwykle jest 2 napastników na 6 rywali? Albo pressing którego zwyczajnie nie umiem stosować (wchodzą na 20 metr zupełnie nie niepokojeni), a przeciwnicy biegają za mną jak poparzeni i co drugie moje podanie jest przechwytywane. No zwyczajnie nie umiem, poddam się i przesiądę na PESa, bo to ewidentnie nie wina gry, tylko moja (no inni jakoś potrafią). To jest najtrudniejsza piłka w jaką grałem i (pipi)!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś mógłby pomóc zrobić osiągnięcie kupna piłkarza za 15000 Coins w UT, gdyby ktoś miał te 15000 i kupił mojego piłkarza którego wystawił bym za 15.000 a później ten ktoś wystawił by też tego piłkarza za 15.000 i ja bym wtedy go kupił i w taki sposób mielibyśmy obydwoje achieva. Więc jak ktoś ma coinsy i ochotę na achieva to niech napisze na moje GT (Xbox360) : Gumi13PL

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...