Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Gram teraz Realem bo piłkarze są silniejsi i się tak nie przewracają. W porównaniu z tym jak grałem w FIFA 08/09, to teraz jest tragedia. Tutaj online dostaje po 7-8 meczów z rzędu i to jeszcze od rywali z którymi, wiem ,że w tamtych częściach bym sobie dał radę bez problemu (tam miałem ratio tak na poziomie 8/7-1, a tutaj 0,7/8-1 . Adam ma rację, że panikuję (to się objawia tym, że m.in do 60 minuty prowadzę 1:0, gram uważnie w obronie, a potem tracę 4 bramki w 10 minut :blum1: ), ale no zwyczajnie nieraz ciupię tą katalońską tiki-takę na 40 metrze i ni ciula zespół nie idzie do przodu, tylko Messi stoi sam w gąszczu obrońców, plus skrzydłowi stoją przy liniach bocznych, nie specjalnie reagując, że właśnie Leo stara się kiwać 6 rywali. Jak Adam wchodzi do ataku, to nagle robi się ciasno pod moją bramką od Królewskich, momentalnie rusza do przodu cały team. Bawię się taktykami, oszalałym klepaniem L1 i zero postępu. Mam wrażenie, że ta część też WYMAGA uczenia się kiwek, bo zwykłym balansem ciała trudno minąć choćby 1 oblatanego obrońcę.

Przełączanie zawodników mam manualne, tak samo jak podania na dobieg i częściową asystę w innych aspektach.

 

Litwin- możesz przypisać taktykę pod strzałki i w sumie musisz tylko zmieniać skład. Nie jestem tylko pewien jak długo działa taka taktyka spod strzałki, wie ktoś? Do zatrzymania gry przez sędziego, do bramki, do końca meczu?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

strzały w tej grze to jakaś porażka, mocna tuba idzie tylko gdy biegniemy lub jesteś ustawieni w strone bramki, o strzale z ostrego konta jak jesteś tyłem lub nawet bokiem do bramki można zapomnieć bo zamiast strzelić mocno to idzie strzał jakiś z du,py wzięty, nawet nie można powiedzieć że słaby tylko to wygląda jak podanie do bramakrza, przynajmniej w moim przypadku jak ja grałem, w tej kwestii PES faktycznie jest z przodu bo jak grałem i przycisłem odpowiednio strzał to był tak silny jak tego chciałem a tu lipa!

Edytowane przez mersi
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

panowie, mam problem.

mianowicie od dwóch, może trzech dni mam problem ze składami... jak włączę fifę, mam jakieś pogmatwane składy, niby goście Ci sami, no bo statsy i wygląd się zgadza, ale mam jakieś nazwiska z kosmosu! po prostu jakby ktoś podmienił, ale szpaku wymienia dobrze, jednak na pasku są w ogóle nieznane mi persony. Nie ma znaczenia czy konsola podłączona do neta czy nie. Z tym że, gdy pogram online jeden meczyk (tam wszystko gra) wrócę do offline i już jest wsio ok? Ktoś się z tym spotkał?

Odnośnik do komentarza

panowie, mam problem.

mianowicie od dwóch, może trzech dni mam problem ze składami... jak włączę fifę, mam jakieś pogmatwane składy, niby goście Ci sami, no bo statsy i wygląd się zgadza, ale mam jakieś nazwiska z kosmosu! po prostu jakby ktoś podmienił, ale szpaku wymienia dobrze, jednak na pasku są w ogóle nieznane mi persony. Nie ma znaczenia czy konsola podłączona do neta czy nie. Z tym że, gdy pogram online jeden meczyk (tam wszystko gra) wrócę do offline i już jest wsio ok? Ktoś się z tym spotkał?

 

 

hehe raz mi sie zdarzyło tak, ze wybrałem Wisłę w rankingowym ( a ulubiony team mając ustawiony na Chelsea) i na boisko przeciw Leeds United wyszła Wisła ze składem Chelsea;-)

 

kolo , jaki angol chyba, pisał że azaraportuje mnie do ea chyba ze mu powiem jak to sie robi;-) nie mógł uwierzyc ze to błąd jakis był. Ale to tylko raz

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...