Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.ps3site.p...ie-patcha/87540

CZYTALIŚCIE TO??Mam nadzieje, że wszystko będzie git po tym patchu

(...)

Hahahaha jeśli ten patch miałby naprawić wszystkie niedoróbki, na które gracze narzekają, to łatka ważyłaby kilka GB... :D Ale dobrze, niech się chłopaki starają :) Nie tak jak przy "jedenastce", gdzie patche wychodziły O WIELE za późno.

Edytowane przez Figlarz
Odnośnik do komentarza

Pytanka o Ultimate Team:

1. Wylicytowałem herb i stroje Ajaxu, ale nigdzie nie widzę opcji żeby sobie to gdzieś ustawic. Da się w ogóle to zrobic?

2. Można jakoś wyszukac konkretnego zawodnika? Szukam na przykład Lukakiego z Ajaxu i za uja nie mogę go znaleźc pomiędzy tymi wszystkimi licytacjami.

3. Mam brązową kartę do przedłużenia konkraktu, która może przedłużyc brązowemu grajkowi konkrakt o 12 meczów, srebrnemu 6, złotemu 3. Rozumiem, że jeśli będę miał srebrną kartę to będzie podobnie z tym, że o najwięcej przedłuży srebrnemu, tak?

4. Gdzie są licytacje kart od konkraktów?

 

EDIT: dobra, na dwa ostatnie pytania już znam odpowiedź.

EDIT2: widzę, że w złym temacie napisałem, sorry, jak się komuś chce to może przenieśc.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

http://www.ps3site.p...ie-patcha/87540

CZYTALIŚCIE TO??Mam nadzieje, że wszystko będzie git po tym patchu

 

moim zdaniem trzeba zmienić kilka rzeczy:

1. Ogarnąć stroje w trybie ligi online

2. Sytuacje sam na sam w w lidze online bo jak nie grasz na full manualu to sie strzela przeważnie w słupek lub w bramkarza w. W i nnych trybach np. karierze te sytuacje sie po prostu łatwiej i precyzyjniej wykorzystuje.

3. Ultimate team

4. Gre bramkarzy bo czasami piłka toczy się do bramkarza a ten wybija przed siebie albo paruje ją na rzut rożny

5. Szpakowskiego i Szaranowicza bo gadają czasami takie farmazony. że aż uszy szczypią

6. O czy jeszcze zapomniałem? :)

7. JIHAD LEGIA :)

 

 

jesli masz na mysli dodanie ekstraklasy na licencji to podobno jest to decyzja nieodwołalna i nie bedzie :/ :/ :/

Odnośnik do komentarza

http://www.ps3site.p...ie-patcha/87540

CZYTALIŚCIE TO??Mam nadzieje, że wszystko będzie git po tym patchu

 

moim zdaniem trzeba zmienić kilka rzeczy:

1. Ogarnąć stroje w trybie ligi online

2. Sytuacje sam na sam w w lidze online bo jak nie grasz na full manualu to sie strzela przeważnie w słupek lub w bramkarza w. W i nnych trybach np. karierze te sytuacje sie po prostu łatwiej i precyzyjniej wykorzystuje.

3. Ultimate team

4. Gre bramkarzy bo czasami piłka toczy się do bramkarza a ten wybija przed siebie albo paruje ją na rzut rożny

5. Szpakowskiego i Szaranowicza bo gadają czasami takie farmazony. że aż uszy szczypią

6. O czy jeszcze zapomniałem? :)

7. JIHAD LEGIA :)

 

 

jesli masz na mysli dodanie ekstraklasy na licencji to podobno jest to decyzja nieodwołalna i nie bedzie :confused: :confused: :confused:

 

w to to nie wierze

Odnośnik do komentarza

http://www.ps3site.p...ie-patcha/87540

CZYTALIŚCIE TO??Mam nadzieje, że wszystko będzie git po tym patchu

 

moim zdaniem trzeba zmienić kilka rzeczy:

1. Ogarnąć stroje w trybie ligi online

2. Sytuacje sam na sam w w lidze online bo jak nie grasz na full manualu to sie strzela przeważnie w słupek lub w bramkarza w. W i nnych trybach np. karierze te sytuacje sie po prostu łatwiej i precyzyjniej wykorzystuje.

3. Ultimate team

4. Gre bramkarzy bo czasami piłka toczy się do bramkarza a ten wybija przed siebie albo paruje ją na rzut rożny

5. Szpakowskiego i Szaranowicza bo gadają czasami takie farmazony. że aż uszy szczypią

6. O czy jeszcze zapomniałem? :)

7. JIHAD LEGIA :)

 

 

jesli masz na mysli dodanie ekstraklasy na licencji to podobno jest to decyzja nieodwołalna i nie bedzie :confused: :confused: :confused:

 

w to to nie wierze

 

 

no panowie z EA sie wypowiedzieli, też ubolewam

 

 

a panowie z Ekstraklasy to chu.je jakich mało. Osiwadczenie było takie: "ea zaproponowało kwote, która niznacząco podnosiła budzety klubów"

 

to ja sie pytam wtf??? zamiast sie durnie cieszyc z raklamy, z darmowej reklamy w europie, ze np taki Orson bedzie grał setki meczów Wisłą Kraków- ze tacy anglicy, francuzi itd dowiedza sie , ze jest taki klub itd - to nie, tym durniom mało było kasy

 

zapomnieli, ze Ekstraklasa to nie Premierleague czy nawet Bundesligga i ze nikt oprócz kilkdziesieciu Polaków nikt tego nie chce i nikt za to wiele nie zapłaci.

Edytowane przez Orson
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

2. Można jakoś wyszukac konkretnego zawodnika? Szukam na przykład Lukakiego z Ajaxu i za uja nie mogę go znaleźc pomiędzy tymi wszystkimi licytacjami.

 

Masz na myśli Lukaku? Jeżeli tak to dotychczas grał w RSC Anderlecht, a od niedawna jest już w Chelsea.

 

Literka mi się pomyliła, chodziło mi o Jody Lukoki. Przyspieszenie 93, szybkośc biegu 92. Jak go wpuściłem w karierze to niezłe zdziwko mnie strzeliło jak ten chłopak urywa się obrońcom. Od tamtej pory gra prawie w każdym meczu.

Odnośnik do komentarza

W każdej grze piłkarskiej grałem w tryb kariery czy inne cuda. W tej grze też gram, ale jeszcze w żadnej piłce nie zdarzyło mi się żeby konsola wyprawiała takie chore akcje jak jest w 12. Tutaj z założenia jak masz przegrać to przegrasz, zwody, bramki, podania - konsola robi takie rzeczy, że c.h.u.j mnie strzela.

 

Generalnie online i reszta to wielki plus i miód. Najlepsza piłka według mnie.

 

Też zawsze grałem w tryb kariery w Fifie, i już wielokrotnie konsola była przegięta i wyprawiała cuda. W 12 zacząłem raz i szybko się zniechęciłem, po paru meczach nie z tej ziemi. Ale jest sposób który pomoże pomóc jesli chodzi o grę offline - chodzi o ustawienia dokładności, umiejętności, nie wiem jak to się nazywa po pl, gram po ang ale zapomniałem tamtej nazwy :P W każdym razie można osłabić/poprawić zarówno ustawienia swoje jaki i cpu, szybkość podań po ziemi, strzałów, można ustawić czy komp będzie krył bardzo krótko czy da nam troche luzu. Myślę że fajnie że w końcu dodali coś takiego, jest to jakaś broń przed przegiętymi umiejętnościami SI. A przynajmniej mam taką nadzieję, bo dłużej z offline się nie bawiłem.

 

Ale np ustawiłem sobie siłe strzałów i podań z 50 na 75 a kompowi troche osłabiłem i faktycznie było czuć różnicę, aż za bardzo. Myślę że optymalnie będzie ok. 60. Zamierzam jeszcze poeksperymentować żeby też nie zrobić z SI jakiejś skrajnej kaleki która nawet 1 strzału nie odda na moją bramkę.

 

Ale myślę że na oszustwo jakie odwala konsola, małe zmiany w dokładności ich podań czy strzałów nie są ze strony graczy jakimś wielkim nadużyciem.

 

Tak więc polecam obczaić te ustawienia, zwłaszcza tym którzy narzekają na słabe strzały.

Odnośnik do komentarza
ra' timestamp='1317987047' post='2482101']

Co prawda to prawda banda idiotow. Teraz nie ma klubow w fifie 12, nie ma reklamy i przy okazji nie ma tez nawet nieznacznej jak to ujeli podwyzki w klubowych budzetach :).

Typowo polskie myslenie, powiemy ze za malo to wroca i dadza wiecej/przyjda inni, tylko ze tu nie przyszli ;) Widać, że mieli gotowe wszystko już prawie łącznie ze zdjęciami tylko czekali na oficjalnie pozwolenie, a tak mamy podróbkę ;)

Ustawienia o których pisze Marcin ( Chester ) rzeczywiście pozwalają wyrównać szansę w starciu z konsolą, bo ta na 2 najwyższych poziomach nawet Podbeskidziem wyprawia cuda, w grach z serii NBA zawsze sie takie suwaczki sprawdzaly, tutaj tez przy delikatnych tweakach na poziomie 5-10 pkt mozna sobie gre uprzyjemnic.

Odnośnik do komentarza

7 ligę zacząłem katastrofalnie grając Realem,pierwsze 4 kolejki i 1 pkt. Miałem już tego dość i mówię,a zagram sobie L.Warszawa :D i ku memu zdziwieniu następne kolejki przyniosły 3 zwycięstwa! Różnorodny dobór drużyn (Duisburg,Elche,Lech,Wisła,a w pucharach wpadłem na Heerenveen),a nie tylko ograniczenie do 4 ekip. W tych słabszych drużynach nie zauważyłem takiej przewagi ataku nad obroną (defensywą Legi grało mi się tak samo jak Realu,ale za przeciwników nie miałem Ronaldo,czy Messiego....) i te pare meczy wyglądało o niebo lepiej niż ciągłe potyczki gigantów!

Odnośnik do komentarza

A ja wlasnie czesze puchar, jestem w 7lidze i w pucharach chyba graja tez chlopaki z wyzszych lig, bo jada mnie az milo. Nigdy nie doszedlem dalej niz do cwiercfinalu. Podejrzewam, ze to zawodnicy 6 ligi tak pogrywaja. Roznica poziomow ogromna. Myslalem, ze wymiatam, a okazalo sie jak cienkim bolkiem jestem ;). Zauwazylem tez pewna prawidlowosc. Sa zawodnicy, ktorzy strzelaja mase bramek po kornerach. Takze grajac z tymi lepszymi graczami pada sporo bramek po obcierkach, jakichs bilardach, przypadkowych odbiciach. Mniej akcji, bo wszyscy lepiej bronia, a wiecej randomu, losowosci. No i ci nieszczesni obroncy przy dalekich wrzutkach na napastnikow. Im dluzej w to gram, tym bardziej sie zastanawiam nad tym ıe i jego sensownoscia. I czemu gracze w ogole sie nie mecza?! Mozna zapierdzielac kolesiem caly mecz i nie trzeba go zmieniac. Pelne 90 min. Na cholere zmiany niech sobie biega na maxa.

Odnośnik do komentarza
I czemu gracze w ogole sie nie mecza?! Mozna zapierdzielac kolesiem caly mecz i nie trzeba go zmieniac. Pelne 90 min. Na cholere zmiany niech sobie biega na maxa

 

Hmm pokazywane były filmy, że przy kończącej się ogólnej staminie gracze zauważalnie zwalniają, a nawet mogą doznać kontuzji czy się zasapać. Nie wiem jak w online, ale w offline gracze ze staminą poniżej 60 ( a jest takich sporo w polskiej lidze :D ) pod koniec meczu mocno umierają, taki Dzalamidze chociażby ze Staminą 35 już w przerwie ma jakieś 40% ;)

Odnośnik do komentarza

W online wrzucasz na 8-9 metr w okolicach bramki... tj nie na dalszy i nie na bliższy tylko tak, żeby spadła na głowe gościa który stoi naprzeciw bramki na 8-9m i tak najczęściej padają gole. Bramkarz wtedy nie wychodzi. Ja też mało strzelam, ale przeciwnicy zwykle w ten sposób kończą akcje z kk.

A swoja droga mogłby sie ktos wypowiedzieć nt staminy? Bo ja w online nigdy nie miałem sytuacji, zeby ktos mi zdechł na boisku. Może to po prostu jest tak, że spada i krócej może szybko biec i tyle. Czyli wtedy łatwiej obrońcy dogonić napastnika.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...